Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gizior89 napisał(a):

Przez c+online na pewno nie będzie MAXa z premium za 10zł/m-c - tymbardziej na miesięcznym zobowiązaniu

To samo napisałem w swoim wpisie powyżej.

Mogli by podnieść cenę lub dać możliwość wyboru pakietów (jak w przypadku Netflixa przez c+ online) dla takich użytkowników jak ja którzy chcą mieć dostęp do pakietu sport. Nie mówię, że ma być Premium za 10 zł (nie jestem naiwny).

Obawiam się jednak że będzie tam dostępny tylko jeden pakiet (standard) i nie będzie możliwe dopłacenie do wyższego pakietu.

8 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Taki luksus jak pakiet Premium to tylko na zobowiązaniu.

Tylko abonenci na długiej umowie.

I tego właśnie nie rozumiem. Na zobowiązaniu powinni dać niższą cenę. Bez zobowiązania cenę standardową ale powinna być możliwość wykupienia pakietu Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, matinen napisał(a):

Obawiam się jednak że będzie tam dostępny tylko jeden pakiet (standard) i nie będzie możliwe dopłacenie do wyższego pakietu.

Nie wiadomo- może będzie do wyboru standard i premium. Zobaczymy jak się dogadają

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

To już ci tłumaczę. Jak ktoś ma nieprzerwaną subskrypcję HBO Max za 10 zł, to nie mogą zmienić ceny dopóki jej nie przerwie, więc tylko Standard ma dla nich sens.

@matinen teraz już chyba rozumiesz.

Gdyby dodali możliwość wyboru pakietu Maxa to zawsze mogę na chwilkę wyłączyć subskrypcję pakietu z HBO i włączyć ją ponownie. Oczywiście jeżeli będą konkurencyjne warunki dostępu do nowej platformy.

Dlatego wolę poczekać co się będzie działo od wtorku. Teraz nie chcę ryzykować wyłączenia pakietu HBO ne mając informacji co wymyślili w c+ online.

48 minut temu, Gizior89 napisał(a):

Nie wiadomo- może będzie do wyboru standard i premium. Zobaczymy jak się dogadają

Oby była możliwość wyboru.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie możliwość wyboru pakietu Max i dołożenia pakietu sport (po przerwaniu  subskrypcji HBO) to jeszcze nie będzie źle. Najważniejsze żebym nie musiał przerywać subskrypcji głównego pakietu C+ i Netflix premium bo mam jeszcze stare ceny za te pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Kaźmierska
Ten odpowiedź został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja zostanie wykorzystana w artykule na satkurier.pl."

dvbx otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

Pojawiły się oficjalne warunki migracji do MAX dla klientów C+:

 

Cytat

 

Twoje dotychczasowe konto w HBO Max zostanie automatycznie przeniesione do Max na plan Standardowy, jednak czasowo otrzymasz promocyjny dostęp do pakietu Premium*:

w przypadku dostępu do HBO Max w ramach oferty z zobowiązaniem – do końca okresu zobowiązania,

w przypadku dostępu do HBO Max w ramach oferty bez zobowiązania – do 30 września 2024 r.

 

Pakiet dodatkowy “Kanały TV i Sport”, nie jest dostępny w CANAL+. Nasi Klienci mają dostęp do kanałów TV w swoich pakietach pakietach CANAL+, na dekoderze oraz w CANAL+ online.

 

https://pl.canalplus.com/pomoc/max-pytania-i-odpowiedzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, escapers napisał(a):

C+ najbardziej konkretne informacje.. w sumie wszystko wyjaśnili.. pewnie to samo będzie w Polsacie.. 

W Polsacie już od tygodnia wiadomo. 

Umowa z zobowiązaniem pakiet premium do końca umowy, bez zobowiązania pakiet standard, ale do 31stycznia 2025 dostęp do pakietu premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zmodyfikowałem sobie umowę w Polsacie z HBO tak, żeby do czerwca 2026 mieć Max Premium. Dobrałem sobie Filmboxy za 5 zeta robiąc upgrade umowy,  która pierwotnie była do września 2025, teraz do czerwca 2026. Mam w niej hbo z max za 10 zł, te 5 zł  dodatkowe mnie nie zbawi. 

Nie zależy mi na kanałach czy sporcie.

 

Edytowane przez opolsky
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dvbx napisał(a):

Pakiet dodatkowy “Kanały TV i Sport”, nie jest dostępny w CANAL+.

 

Tak jak przypuszczałem, pakiet z kanałami TV nie będzie dostępny u operatorów płatnej telewizji, bo to dla nich konkurencja. To oznacza, że pełne korzystanie z serwisu (usługi dodatkowe) raczej będzie tylko w sprzedaży bezpośredniej Maxa.

 

Wszyscy operatorzy przenoszą do pakietu Standard (a tylko promocyjnie do premium, na czas zobowiązania). Canal+ będzie oferował tylko pakiety podstawowe Maxa. U innych będzie zapewne podobnie.

 

 

15 godzin temu, Marek99 napisał(a):

Specjalna promocja przygotowana dla użytkowników Playera umożliwi zakup jednego z dwóch pakietów: Pakietu Podstawowego lub Pakietu Standard w cenie niższej niż regularna na platformie Max.

 

Nie wiadomo czy do tej promocji nie będzie klient zmuszony posiadać pakietu powiązanego z serwisem player.pl

 

Tak się zastanawiam. Tym bardziej że wczoraj wygasł mi płatny pakiet Playera i teraz czekam na start Maxa. Na kilka dni nie opłaca mi się wykupić na kolejny miesiąc czy dłużej. Chociaż prawnie nadal jestem użytkownikiem Playera, bo mam darmowe konto 😆 No nic. E-mail zapisany, wiec może kod przyjdzie.

 

Niech już to ruszy i wiele się wyjaśni

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dvbx napisał(a):

w przypadku dostępu do HBO Max w ramach oferty bez zobowiązania – do 30 września 2024 r

Wygląda to gorzej niż się zapowiadało. Mówiło się o promocyjnym dostępie do Premium do stycznia przyszłego roku. Dodatkowo brak możliwości dobrania pakietu Sport do planu Standard w C+ online. Słabo. Trzeba pomyśleć nad subskrypcją bezpośrednią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, matinen napisał(a):

Mówiło się o promocyjnym dostępie do Premium do stycznia przyszłego roku

Dopóki nie ma oficjalnej informacji to wszystko jest jedynie plotką. Po prostu ktoś z góry założył, że będzie tak samo jak w PB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...