Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan MarSag

Jestem ciekaw, czy z materiałów z HBO GO zniknie znak wodny z logiem HBO, gdy wejdzie HBO Max. Jest wg mnie bardzo mało szans, że tak się stanie.

Edytowane przez Pan MarSag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze wszystkie nowe seriale, które wychodzą na HBO Max nie maja treści w jakości 4K…

Rozumiem - ze najważniejsza jest jakość produkcji (treść, ciekawe seriale itp) ale…jak można być tak głupim w tym Warner Media aby przy takiej konkurencji, która teraz wszystko nagrywa w 4K tego nie robić? 
Chyba cała nadzieja w nowym CEO Discovery, który w końcu moze zrobi jakiś porządek, bo od momentu przejęcia przez AT&T jest tam jeden wielki B u r d e l

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :) Bez przesady bo poza tymi remakami HBO (po grzyba one) to nadal dobrze idzie. Nawet jeśli to nie najlepszego ich produkcje w historii (chociaż kolejne sezony Sukcesji, Euphorii itd to dalej wysoka półka czy tez już dobrze oceniany nowy Somebody Somewhere) to i tak to co najmniej kilka poziomów wyżej niż to co produkuje NF ;) 

 

Natomiast dotyczył mój wpis jakości obrazu a tutaj dają ciała 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są tytuły, które sprzedają serwis VOD. Potrzeba czegoś na miarę Czarnobyla czy GoT (a w przypadku konkurencji Squid Game).

Kolejne tytuły z komercyjnym potencjałem to totalne flopy. A Sukcesją, której finał z trudem zbiera 2 miliony widzów się bytu platformy nie zapewni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest zaślepka na www.hbomax.com :). I napisali, że do 31 marca dla osób logujących się danymi z HBO GO będzie jakiś rabat, ale ogólnie cen nie ma.

Wszystko na razie po angielsku, także regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgmnt Dokładnie... HBO strasznie podupadł na własnych produkcjach. Co do seriali też zauważyłem że żałują na kamery 4K. Ale co tam... szczerze mnie wystarczy dobry bitrate bo na razie HBO GO nie da się wcale oglądać jakościowo. Ale HBO Max już za rogiem i będzie lepiej to już wiadomo. Ostatnią dobrą produkcję to oglądałem Mare of Easttown... pomimo tego że posiadam HBO GO musiałem sięgnąć po wersję z Amazona [10 Mb/s] bo na HBO GO nie dało się tego oglądać. Mare of Easttown... to bardzo dobry serial. Podobał mi się tez Perry Mason  i ZeroZeroZero (to nie serial HBO). Takie seriale chce oglądać w jak najlepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre seriale nie potrzebują, aż tak ostrego obrazu w 4K, ale oczywiście nie zaszkodzi podnosić bitrate. "Euforia" jednak stoi mocno stroną wizualną i tu prosi się o najwyższą jakość obrazu.

Z nowych seriali pozytywne opinie są o "Peacemaker". U nas nie pojawił się w HBO GO, więc pewnie dadzą dopiero do HBO Max. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, bgmnt napisał:

Rzeczywiście jest zaślepka na www.hbomax.com :). I napisali, że do 31 marca dla osób logujących się danymi z HBO GO będzie jakiś rabat, ale ogólnie cen nie ma.

Wszystko na razie po angielsku, także regulamin.

Czyli można przypuszczać, że będą 2 serwisy HBO GO i HBO Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...