Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak. Tam gdzie jest HBO Max czyli w 46 krajach 

Bo HBO, HBO GO/Now czy jak go jeszcze nazywają było przed powstaniem HBO Max dostępne w 150 krajach i wg Warnera miało około 140milinow userow (dane z Wiki) 

Wiec 74 miliony na 46 krajów nie jest źle ;)

Ale dzięki za poprawkę ;)

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli mam w Polsce zainstalowana apkę HBO max na tv a ktoś korzysta z HBO max w innym kraju jak by wpisał mój kod do aktywacji hbo max to by zadziałał? HBO Max działa na tej samej zasadzie jak HBO GO by zadziałał trzeba wpisać kod z ekranu, w sumie wiecie o co chodzi. 
Tak. Ale w UE. Dla konta europejskiego.
Będzie co oglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

HBO MAX 22 LUTEGO❓❓❓

 

W pierwszej kolejności chcę zwrócić uwagę i podkreślić, że są to niepotwierdzone przez HBO informacje. Tak więc miejcie to na uwadze. Niemniej wygląda to solidnie, a nie jak jakiś bida artykuł.

 

Jak podał słowacki serwis Živé, serwis HBO Max ma ruszyć na Słowacji już 22 lutego. Autorzy artykułu dotarli do informacji, że HBO już rozsyła informacje do lokalnych operatorów oferujących i współpracujących z HBO. 

 

Dotychczasowi klienci HBO Go mają zachować swoją pierwotną cenę. Nowi klienci - wzorem innych krajów - mają otrzymać atrakcyjną cenowo ofertę. HBO stwierdziło nawet, że będzie oferować "doskonałe ceny". Cena ma być na tyle ciekawa, że powinna przekonać ludzi do płacenia za HBO Max na dłużej. W innych krajach roczne subskrypcje są również objęte rabatem.

 

Klienci będą mogli oglądać serwis na trzech różnych urządzeniach jednocześnie - obecnie limit w HBO Go wynosi dwa urządzenia.

 

Klienci będą mogli tworzyć profile dla członków rodziny. Powinna również polecać Ci inne treści na podstawie tego, co oglądasz.

 

Abonenci będą mogli również pobierać treści, co przyda się na przykład w podróży lub gdy nie mamy wystarczającego połączenia z Internetem.

 

4K bez dodatkowych opłat.

 

Największą nowością w HBO Max będzie udostępnienie treści w jakości Ultra HD. Wyższa jakość będzie dostępna dla wybranych tytułów w Twojej bibliotece, bez dodatkowych opłat. Zalecane jest łącze o przepustowości co najmniej 30 Mbit/s. Netflix będzie oferował 4K tylko w ramach najwyższego pakietu, Disney+ będzie go miał bez dodatkowych opłat. Dostępny będzie również dźwięk przestrzenny.

 

Usługa będzie dostępna w sieci, na Android TV (Google TV), Apple TV, Samsung TV (modele od 2016 roku) oraz LG (modele od 2018 roku). Będzie ona również działać na konsolach PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.

 

HBO Max ma oferować tytuły rozrywkowe, filmy, seriale, programy dla dzieci z portfolio Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network i Max Originals.

 

Serwis chce też kusić nowościami filmowymi. HBO Max będzie udostępniać wybrane filmy kinowe już 45 dni po premierze kinowej.

 

 

Z grupy na Facebooku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to się potwierdzi- bardzo dobra informacja.

"Dotychczasowi klienci HBO Go mają zachować swoją pierwotną cenę. Nowi klienci - wzorem innych krajów - mają otrzymać atrakcyjną cenowo ofertę."

:)

Ciekawe, o ile będą droższe, bo pewnie cenniki się zmienią , abonamenty na usługę HBO u operatorów..?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, darius010 napisał:

A tak wg to Samsung od 2016 to jeszcze ujdzie, chociaż 5 lat, ale LG od 2018 (?) 

 

Mam nadzieję że na Mi Boxie będzie działać.


No mnie ucieszyło bo na Samsung 2017 nie było np AppleTV+ a już jakoś sobie poradzili... więc HBO Max też musi biegać sprawnie. Czekam bo mam kilka seriali do nadrobienia a dostałem za darmo od znajomej HBO GO więc też liczę że nie będzie żadnej roszady zarówno jakości i zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej... zmieniają się warunki umowy w takim przypadku. Godzisz się na nową cenę - nie robiąc żadnych ruchów lub nie zgadzasz się i składasz wypowiedzenie.

Powstaje pytanie, czy opłaca się C+ zmieniać stawki w trakcie obowiązujących umów, skoro tracą PL... może to się wiązać z falą wypowiedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jeśli masz teraz HBO GO na umowie terminowej, to do końca kontraktu cena pozostaje na tym samym poziomie i masz dostęp do HBO Max. Ale mogę też tak zrobić, że ten HBO Max dla dotychczasowych użytkowników HBO GO będzie "okrojony". I będą zachęcać do "pełnej aktywacji", czyli do przejścia na nowy cennik. 

HBO GO u operatorów jest pakietem dodatkowym, więc jak najbardziej przy niekorzystnej zmianie będzie można wypowiedzieć umowę, ale tylko dla tego pakietu dodatkowego. Główna umowa na podstawowe usługi u operatora będzie dalej trwała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, swordfish napisał:

Nie. Jeśli masz teraz HBO GO na umowie terminowej, to do końca kontraktu cena pozostaje na tym samym poziomie i masz dostęp do HBO Max. Ale mogę też tak zrobić, że ten HBO Max dla dotychczasowych użytkowników HBO GO będzie "okrojony". I będą zachęcać do "pełnej aktywacji", czyli do przejścia na nowy cennik. 

HBO GO u operatorów jest pakietem dodatkowym, więc jak najbardziej przy niekorzystnej zmianie będzie można wypowiedzieć umowę, ale tylko dla tego pakietu dodatkowego. Główna umowa na podstawowe usługi u operatora będzie dalej trwała. 

W Polsce  HBO MAX zastąpi aplikację HBO GO i nic nie będzie okrojone .https://filmozercy.com/wpis/kiedy-hbo-max-wystartuje-w-polsce-padla-konkretna-data

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...