Skocz do zawartości

HBO Max - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak i ja będę miał Standard za 5 zł jeszcze przez ponad rok. U nich tego 4K jest mało, więc nie będzie czego żałować.
Teraz jest mało, ale w Maxie ędzie znacznie więcej treści 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dodatkowo w info wynika, że "wszyscy użytkownicy platformy zyskają dostęp do kanału TVN. Stacje HBO, HBO 2 oraz HBO 3 będą częścią oferty pakietów Standard i Premium. Kupując pakiet dodatkowy "Kanały TV i Sport" użytkownicy mogą uzyskać dostęp do kolejnych 25 kanałów: TVN24, TVN24 BiS, CNN, Eurosport 1, Eurosport 2, TVN 7, TTV, METRO, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Warner TV, HGTV, Travel Channel, Food Network, Animal Planet, Cartoon Network, Cartoonito, ID, TLC, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Life, Discovery Science oraz DTX"


A to oznacza że - w porównaniu do obecnej oferty Playera - wylatują Romance TV, Motowizja, oba Cinemaxy, oraz - czego można było się spodziewać - paczki: Canal+ oraz Eleven.
W zamian dochodzi tylko jeden kanał - TVN Fabuła.
Ponadto, TTV, TVN7 i Metro były do tej pory dystrybuowane bezpłatnie - jeśli tylko ktoś miał konto na Playerze.
Brak Cinemaxów trochę dziwi, bo one należą do Warnera. A tak poza tym, chyba pozbywają się wszystkiego, co nie jest ich własnymi kanałami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, 2PaC napisał(a):

Jak dadzą standard to w to mi graj 😀

4K jest mi obojętne

jak zapewne dla każdego przeciętnego zjadacza chleba, ale niektórzy mają coś więcej niż 40`` z głośnikami 2x10W i z przyjemnością obejrzeliby latające jaszczury w 4k DA w 2 sezonie Rodu Smoka ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gizior89 napisał(a):

jak zapewne dla każdego przeciętnego zjadacza chleba, ale niektórzy mają coś więcej niż 40`` z głośnikami 2x10W i z przyjemnością obejrzeliby latające jaszczury w 4k DA w 2 sezonie Rodu Smoka ;)

Ja się boję jeszcze czegoś innego... skoro platforma zostanie zalana tonami szajsu od TVNu to wzorem Netflixa i Youtube'a jakość 1080p może dla oszczędności zasobów polecieć na pysk. Obecnie u mnie na tapecie jest Netflixowy "Ripley". Bitrate dla FullHD we wszystkich odcinkach zarówno na komputerze jak na AndroidTV waha się między 1000-1500kbps (sic!). To jest k...a dramat.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, adiq22 napisał(a):

wzorem Netflixa i Youtube'a jakość 1080p może dla oszczędności zasobów polecieć na pysk. Obecnie u mnie na tapecie jest Netflixowy "Ripley". Bitrate dla FullHD we wszystkich odcinkach zarówno na komputerze jak na AndroidTV waha się między 1000-1500kbps (sic!). To jest k...a dramat.

na tizenie "Ripley" jest 18.14mbps w 4k,  prawdopodobnie urządzenie ogranicza Ci jakość - sprawdź inne seriale, bo 1000-1500kbps to podejrzanie mało - nawet w HBO GO było lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał(a):

@michael112 Player prawdopodobnie zostanie, tylko w okrojonej wersji

 

No najprawdopodobniej kanały live z niej wylecą (poza podstawowymi naziemnymi). Dlatego porównanie dzisiejszej oferty kanałów Playera i planowanej Max'a jest zasadne - i wychodzi na niekorzyść Max'a.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marcin7650 napisał(a):

W nowym Max brak możliwości dodania Eurosport Extra bez kanałów TV oraz brak w kanałach linearnych Cinemax i Cinemax 2. 

 

Porażka 😔.

W jakim celu potrzebujesz kanały linearne jeżeli wszystko co jest na Cinemaxach będzie na żadanie w MAXie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie duży minus za brak kanałów z pod marki CINEMAX, skoro w ofercie HBO MAX nie są dodawane wszystkie tytuły z tego kanału, a u innych dostawców z treściami wideo umieszczają. W ostatnich dniach różne były tłumaczenia na tym forum. Skoro player ma zostać, to może w pakiecie z HBO dołączą dwa dodatkowe kanały. Z pewnością zmiany w ofercie będą widoczne.

 

Nie wiadomo jak będzie wyglądać funkcjonalność kanałów live, czy będzie można je cofać do tyłu do przodu, robić pauzę , czy udostępnią 7. dniowy program z poprzednich dni tak jak to ma miejsce w playerze.

 

Czytając wasze wypowiedzi twierdzicie, że na nowej platformie będą tylko i wyłącznie oferta programowa z Grupy TVN Warner Bros. Discovery w tym produkcje HBO. Czy tak to wygląda w amerykańskiej wersji serwisu? Moja odpowiedz brzmi "NIE", mają umowy, licencje z różnymi dostawcami treści.

 

Cytat

W serwisie Max dostępne będą treści od różnych dostawców usług medialnych, w tym katalog zupełnie nowych i jakościowych produkcji Max Original, bogata sekcja kultowych tytułów HBO, a także obszerna biblioteka TVN z ulubionymi treściami widzów. Szeroka oferta programowa serwisu obejmie seriale, filmy dostępne krótko po premierach kinowych, produkcje dokumentalne oraz kultowe programy rozrywkowe, międzynarodowe wydarzenia sportowe oraz newsy i kanały na żywo.

 

W samym playerze widzę w ostatnich dniach duży nacisk na ofertę filmową od takich dostawców jak Monolith Films (filmy z katalogu FILMKLUB+), CANAL+ (Kino Świat/Kino Polska/SPI), Best Film. Jestem ciekaw czy podobne pozycje trafią również do nowej platformy skoro nie zajmują oferty tylko i wyłącznie do swojej biblioteki. Oczywiście mowa tu o ofercie subskrypcyjnej playera.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...