Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak koncypuję. Filmbox Extra jest na tp. ITI i ma prov. 0B00

Vinci... parę dni temu z przekazów kilka godzin był nie kodowany, więc może coś robili z koderem.

Wszystkie te kanały (z TV4 i Kino Polska) to wydatki groszowe dla operatora, więc przy zwyżce powiedzmy 2 zł jeszcze coś zostanie w kieszeni.

(prov,0B00 mają jeszcze dosyły SportKlubu i Viasat History i Viasat Explorer więc albo to nic nie znaczy, albo coś nas zaskoczy.)

TV4 (mam na C+) i od lat nic tam nie oglądam. Z ciekawostek liga siatkówki, powtórki meczów LM i LE i czasem niezły film,

da Vinci - lecą różne filmiki z całego spektrum popularno-naukowego. Nadają ostro , ale czy to prawda, nie bawią się nawet w jakieś jingle i czasem nie zauważysz , że oglądasz już nowy filmik... ogólnie MOŻE BYĆ

Kino Polska 100 krotnie już widziane seriale i filmy polskie + PKF (ale w sumie może być) choć niektórzy nie trawią już Borewicza czy Leszka Góreckiego....

FilmBox byłby tym samym uzupełniając ofertę o kino światowe (od staroci po nowe produkcje np. z Filipin). Za 1 zł może być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jak dla mnie obojętne jest co dadzą, w sumie z Waszych typowań to chyba nie chciałbym żadnego kanału, ale co dadzą to się weźmie i nie będzie się miało wyboru. Kanały od razu nie pojawią się wszystkie, ale stopniowo więc TnK troszkę nas w niepewności pewnie potrzyma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... jakies w koncu oficjalne informacje by sie przydaly

na stronie TNK wciaz cisza, a bajki coraz to wieksze powstaja na temat tego co i jak

2 kanaly pod postacia tv4/kino polska zamiast spekulowanych pierwotnie czterech to troche zal jednak, ciekaw jestem jakiej wielkosci podwyzka bedzie

wciaz ma sie nadzieje na niespodzianki, ale trzeba byc realista...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się szykowałem, żeby doładować znów kartę "TNK" na cały rok przed zapowiadaną podwyżką, ale jeśli dojdzie tylko "TV4" i "Kino Polska", czyli kanały, które mam z "Cyfry" i "CP" to zrezygnuję...

 

BARDZO zależało/zależy mi na "Discovery Historia", który wydaje się dla mnie BARDZO ciekawy, a ani "Cyfra", ani "CP" nie kwapią się, żeby go dołączyć, mimo, że jest na transponderze "DVB-S"/"MPEG2", więc liczyłem (i nadal liczę :D!) na "TNK".

 

Ktoś mógłby zdradzić czy jest chociaż jakaś nadzieja, tzn. czy na "Discovery Historia" z 11508 pojawił się chociaż na chwilę ostatnio identyfikator "Conax" dla "TNK" (skoro na kanałach, których o dołączenie do "TNK" bym nie podejrzewał ten identyfikator jak tu wyczytałem się pojawiał, to może i tu??? :D )???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest korekta informacji o czterech kanałach. Od 1 marca przybędą tylko dwa: TV4 i Kino Polska

W takim razie w ogóle nie powinno być podwyżki cen. :evil:

Popieram, nie powinno być podwyżki za tak marne kanały. Pozostałe kanały na doładowanie w większości (np.: Nsport, TVN Style, Turbo) zawartość też mają słabą. W przypadku podwyżki wycofuję się z TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszycie mnie ludzie. :lol2: Na początek wszyscy chcecie TV4 i najlepiej jeszcze kilka kanałów żeby TnK dołożyła do swojej oferty. A gdy już jakieś kanały się pojawiają to mówicie ale zero podwyżek. Zastanówcie się przecież każdy chce na tym interesie zarobić, tak nadawca i jak i widz ale w myśl zasady coś za coś. Nawet jakby zdrożała oferta o 2 złote to i tak się opłaci. Pokażcie mi podobną ofertę u konkurencji??? Nie opłacając oferty kanałów płatnych TnK i tak macie dostęp do podstawowych kanałów takich jak TVP1, TVP2, TVN w cyfrowej jakości. Poza tym jak nie chcecie oglądać ich kanałów to nie płaćcie i tyle... Umowy z nimi przecież nikt nie ma i jak nie podobają mi się warunki TnK nie płacę i tyle... Takie jest moje zdanie. Jak chce jeden z drugim oglądać coś więcej to idźcie do APS którejś z platform i podpiszcie umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Najpierw każdy wziął by w ciemno tylko TV4, potem apetyty się rozbudziły bo poszła plotka o czterech programach (w zasadzie i tak może będą ale nie od razu) a teraz kiedy chcą dołączyć dwa kanały i trochę dźwignąć cenę (nikt nawet nie wie o ile) to już biadolenie o rezygnowaniu. Niektórzy naprawdę zachowują się tutaj jak dzieci w przedszkolu. Pzdr.

 

P.s. Nie zdziwił bym się gdyby się okazało, że Ci co tak piszą o rezygnowaniu w ogóle TNK nie mają. A tak na marginesie to na jaką ofertę się przerzucicie? (pytanie dla chcących rezygnować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to na to!

Na siatkową antenę!

 

Bo wiadomo - podwyżki, nawet uzasadnione to zło!

A tak w ogóle TNK powinna się połączyć w N i dać wszystkim full pakiety za 15, nie no sorry 10 zł miesięcznie.

- takie opinie z komentarzy na SK powodują, ze czuję się, jak w morzu pełnym s[beep]iałych ludzi. Nie mówiąc już o prośbach o kanały HD (kiedy dekodery TNK nie potrafią odczytać tego sygnału), czy Eurosportach (4 kanały sportowe to trochę za dużo chyba w takiej ofercie).

 

Może na początku wprowadzą dwa kanały a dopiero później kolejne. Filmboxy miały przynajmniej wczoraj kodowanie dla TNK.

Trzeba być cierpliwym... i czekać na oficjalny komunikat, bo ostatnio SK nie ma co wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania. Powstrzymajcie się więc Panowie przed szydzeniem i opluwaniem innych użytkowników forum (nawet jeśli się z tym zdaniem nie zgadzacie).

 

Póki co nowych kanałów jeszcze nie ma, potem się oceni.

 

Ja nie szydzę i nie opluwam nikogo na forum. Zapewniam Cię że szanuję głos innych osób na tym forum. Jedynie śmieszy mnie lament ludzi którzy płaczą że TnK nie wprowadza czterech kanałów (to są tylko plany TnK) bo z potwierdzonych informacji prasowych będą narazie dwa kanały i co za tym idzie mogą z tego tytułu wzrosnąć opłaty za doładowanie konta. Pytam się komu opłaca się dodawać jakieś kanały nie pobierając żadnej opłaty z tego tytułu (bo jak to się ma do mających się pojawić już niebawem TV4 i Kino Polska)??? Zapewniam Cię że gdyby to od Ciebie zależało też byś dźwignął cenę. Poza tym TnK nie jest instytucją non-profit więc też chce czerpać zyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...