Skocz do zawartości

Puls News i TV Puls Rozrywka


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.gif

 

Nowe kanały - Puls News i TV Puls Rozrywka

Michał Rogowicz, 9 października 2008, godz. 10:50

8 października 2008 TV Puls złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wnioski o udzielenie koncesji na nadawanie dwóch nowych wyspecjalizowanych kanałów telewizyjnych: kanału informacyjno-publicystycznego Puls News i kanału rozrywkowo-filmowego TV Puls Rozrywka.

W pierwszym etapie nadawania nowe kanały mają być rozpowszechniane za pomocą satelity. Docelowo zamiarem TV PULS jest sprowadzenie ich do nadawania cyfrowego w ramach multipleksów naziemnych.

 

Jesteśmy zainteresowani czynnym udziałem w procesie konwersji telewizji naziemnej w telewizje cyfrową, nie tylko jako operator multipleksu, ale również jako dostawca programów. Dlatego też staramy się o wzbogacenie portfela oferty programowej TV PULS – mówi prezes Telewizji Puls Dariusz Dąbski.

 

Kanał informacyjny Puls News ma być alternatywą dla istniejących kanałów informacyjnych. Kanał oferować będzie publicystykę i analizę informacji, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki międzynarodowej. Publicystyka międzynarodowa będzie ukazywać i tłumaczyć pozycję Polski na światowej arenie, objaśniać globalne procesy oraz ukazywać życie i kulturę narodów całego świata.

 

Istotnym elementem kanału Puls News będą produkowane przez zewnętrznych producentów reportaże, a także zagraniczne filmy dokumentalne. Duży nacisk zostanie położony na programy typu talk show, prowadzone przez znane osobowości dziennikarskie.

 

Oferta programowa TV PULS Rozrywka zawierać będzie zróżnicowane programy rozrywkowe, seriale i filmy fabularne oraz koncerty popularnych gwiazd muzyki. Ramówkę nowej stacji wypełnią teleturnieje i programy typu talk show, które zapewnią zabawę dla każdego widza. TV PULS zamierza produkować audycje w systemie wysokiej rozdzielczości HD. Zróżnicowana oferta filmowa i serialowa pochodzić będzie z bibliotek światowych dystrybutorów.

 

Źródło: TV Puls

 

za media2.pl

 

Nie wierzę kolejny kanał informacyjny w Polsce.... proszę Was. Niech ten Puls się zmieni się w Fox. Wtedy serio ma szanse z Fox News Polska... Fox ogólny z kontentem Foxa z USA no i rozrywka też ma ręce i nogi... Ale nie siermiężny Puls. Inna sprawa że są w ogole nie zdecydowani - świeżo co wywalili ludzi z Puls Raportu, a teraz chcą robić Puls News... no moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety zaufa. tvp info brala ludzi z nikad. w pewnym momencie materialy do wiadomosci robili ludzie z pol rocznym stazem w jakims osrodku regionalnym tylko dlatego ze robil pro pis w zamian za wakt w tvp. puls news tez moze brac desperatow, sami sobie zrobia nowych ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie powróci pierwszy Puls. Ciekawe czy te nowe kanały wpłyną jakoś na zmianę oferty w "otwartym" Pulsie (czy nie zostanie przekształcony w Puls Religia). Według mnie otwarty Puls powinien być Puls Rozrywką a ze zwykłego Pulsu powinni zrobić wspomnianą przeze mnie Puls Religię. Przy okazji Pulsowi będzie ciężko ponownie zrobić załogę informacyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, nie wiem dlaczego, TV Puls najwyraźniej liczy, że inne stacje informacyjne nie będą chciały wejść w DVB-T, co jest absurdem. Może liczą, że wygrają też jakąś częstotliość... Sam nie wiem. Nie mam nic przeciwko kolejnemu kanałowi info, bo generalnie to nie moje pieniądze, więc niech robią, co chcą. Poza tym, rzeczywiście jedyna nisza w informacji, ale bardzo szeroka, jaka została to zagranica. Także nie jest powiedziane, że Puls News jest skazane na porażkę. To właśnie bardziej o Rozrywkę bym się bał. Czemu? Kanał wyglądać będzie w zasadzie jak kanał ogólny. Jeśli Puls nie umie zrobić z głównej anteny takiego kanału to jak uda mu się to z anteną siostrzaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Murdoch zaczął już działać pod przyszłe DVB-T i swoje przyszłe kanały, gdzie pewnie zmienią nazwę z Puls na Fox ??? {na razie to tylko penie taka zasłona pod przyszłe kanały Fox). Jeszcze ostatniego słowa nie powiedział. Jeszcze czymś nas zaskoczy???

 

A w przyszłym roku podobno polsatowi kończy się umowa z jego wytwórnią firmową Twentieth Century Fox (pokazywanie filmów i seriali w telewizji niekodowanej) więc nie zdziwię się jak polsat zakończy współpracę, a filmy i seriale zawitają w nowym kanale Puls rozrywka (Fox rozrywka ???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie im więcej fta tym lepiej:)Co do nazw Moze Fox FamilY:) albo Fox ENTERTEIMENT:D skoro w pl sie nazwy zagraniczne pzyjeły:D

Jak te projekty wypalą to powinny nazywać się Fuks :D Co by miało być na tym Puls Rozrywka? Jakieś Big Brothery? Kolejne mutacje Gwiazdy coś tam robią? Tok szoły? Filmy które już gdzieś, kiedyś widzieliśmy? Jakoś nie widzę miejsca dla takiego kanału. Chyba że wystarczy mu oglądalność na poziomie obecnego Pulsu. Te wnioski o koncesje skończą tak jak TVP Film i TVP Rozrywka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujcie TV Puls do innych badziewskich stacji (TVp , TVN i Polsat razem wzięte)

Podziwiam Twój upór w promowaniu tej stacji tv, nie mam nic przeciwko Pulsowi ale twój zachwyt jest trochę na wyrost, bo w tej chwili ramówka Pulsu ma taki sam schemat, jaki miał Polsat gdy zaczynał nadawanie swojego programu od 8 rano. Byl to chyba rok 1998...

Ja ze swojej strony nie widzę najmniejszego sensu, powstawania nowego kanału informacyjnego jest on zbędny. Jest tyle kanałów informacyjnych na rynku ze wystarczy ich na kilka narodów w tym polski.

Kanał rozrywkowy mógł by być, tyle ze jeśli będzie on przypominał "zone club" czy tez czy tez "E!", tudzież "MTV" to również nie chce takiej zapchajdziury i nie przemawia do mnie argument, ze kanał byłby FTA bo FTA jest również TELE5 i powiedzcie mi kto to ogląda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tworzyc te kanały temtyczne? Przeciez oni maja problem ze złoeniem 24 godzinnej ramówki TV Puls bardziej bym pomyslał o stworzeniu jakiegos kanału religijnego a TV Puls wtedy moze byc kanałem ogolnym i rzeczywisice rywalizowac z Polsatem czy TVNem. Druga sprawa to te nazwy TV Puls Rozrywka jaki to ma sens? Żeby tworzyc kanały temtyczne to trzeba najpier miec niezła pierwsza stacje. Najpierw stacja religijna dla franciszkanów pozniej zminic nazwe Puls na np NOVA TV lub ten FOX Polska i dopiero tworzyc tematyczne lub Strworzyc FOX Polska a TV Puls zostawic farniszkanów dajac im tylko kase zeby mieli za co utrzymac stacje i pokupowac im jakies dokumenty talk showy z zagranicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pomysłze stacją rozrywkową mi się nie podoba to stacja informacyjna z dużą ilością wiadomości z zagranicy to dla mnie dobry pomysł. Nie wiem jak w Polsacie, ale wszyscy wiemy ile wiadomości zagranicznych jest w tvn24 :? 10 minut rano, 10 minut na zakończenie Dnia na żywo :roll: lepiej przedłużać "Prosto z Polski" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadłem w samouwielbienie tą stacją , po prostu podoba mi się to co robią i jak robią , nie wiem czy zauważyliście , że kiedy widzowie Pulsu skarżą się na coś , to Puls to zmienia . Ramówka , może nie jest cudowna , ale dobra . Co do programów informacyjnych , to każdy polski uważam za bubel zajmujący miejsce (co to jest TVN24 , TVP Info , Polsat News ? :lol2: ) . Nie rozumiem , co lubicie w polskich tv , każda ma może jeden , dwa dobre programy , reszte nieciekawe . Zanim nie zacząłem oglądać TV Puls , to praktycznie nie oglądałem tv , bo po co . A porównywanie TV Puls do TELE 5 to jak czerwonego kapturka do baby jagi (może jeszcze ich pamiętacie :D ) . Nie myślcie , że tak lubię tą stację - po prostu zawiodłem się na innych . A teraz ogladam sobie Simpsonów (dubling już poprawili i jest całkiem calkiem) , Nie-dzielnego Kierowce , CZY JESTEŚ MĄDRZEJSZY OD 5 - KLASISTY? , Ale numer! i nie potrzebne mi inne :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...