Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Złozyłem pod koniec stycznia rezygnację z umowy która kończy mi się 30 kwietnia i już miałem dwa telefony od nich z pytaniem dlaczego rezygnuję i z nową oferta, zaproponowała mi miła pani Superbox za 39 zł plus gdybym chciał canal+ za 29 na pół roku. Teraz posiadam Cyfrowy komfort z canal+ z analogowa tv. Czyli straciłbym np. tvp sport

Zmykam na druga połowę meczu, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że w MM sytuacja już kompletnie wymknęła się z pod kontroli.To że oni często idą pod prąd i sami sobie zaprzeczają to już niemalże standard.Usunięcie informacji o NDTV ze strony głównej operatora jest tego dobitnym przykładem. :D "Szybciej,taniej,lepiej i....śmieszniej" :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli może jest światełko w tunelu że włączą te kanały...oby ;)

w necie przeczytałem też o nowej ich promocji,że jak się przyciśnie czerwony przycisk na pilocie podczas reklamy milka to przyślą z rachunkiem tą czekolade i jakiś bon zniżkowy,ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze faktycznie powoli ida po rozum do glowy i moze udostepnia te kanaly wszystkim, moze duzo ludzi do nich dzwoni i ich dreczy i sie w koncu ugna. Miejmy nadzieje ze tak no bo faktycznie informacja zniknela o nowych pakietach ale na starej liscie DTV tez nic sie niezmienilo. Na petycje online jest juz 34 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielpes5, o jakich innych forach mówisz? :) Poza tym, jeśli inni nas popierają, co mnie bardzo cieszy, to może niech jedna osoba stworzy profil na FB mówiący o tym, czego oczekujemy itp. Wiecie, Facebook ma z pewnością teraz większą moc przyciągania... Co o tym myślicie?

 

Ps. O Milce nawet nie chce mi się wypowiadać, może to nie pomysł MM, ale jeżeli myślą, że jak dadzą kawałek czekolady, to abonenci z radości narobią w gacie, to się grubo mylą ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w BOK w Szczecinie przedłużyć pakiet Canal+SD. O dziwo dostałem go za 29 PLN i tylko na pół roku. Potem kończy się umowa główna i będą wtedy wdrażane nowe pakiety. Na chwilę obecną nowych pakietów nie ma ani dla starych ani dla nowych, bo klienci korzystający obecnie muszą wypełnić obowiązujące umowy, po czym najprawdopodobniej będzie dostęp do całkiem nowych pakietów. Jest to informacja uzyskana w BOK w Szczecinie od pracownika. Tak więc w moim przypadku nowe pakiety będą nie wcześniej niż w sierpniu 2013 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc w moim przypadku nowe pakiety będą nie wcześniej niż w sierpniu 2013 r.

 

To i tak szybko, bo ja najprawdopodobniej dopiero od marca 2015.

Właśnie usłyszałem, że pomimo tego, że umowa zaczyna mi się 01.03 (przedłużyłem w grudniu), to nic mi się nie należy (ewentualnie kary za zerwanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielpes5, o jakich innych forach mówisz? :) Poza tym, jeśli inni nas popierają, co mnie bardzo cieszy, to może niech jedna osoba stworzy profil na FB mówiący o tym, czego oczekujemy itp. Wiecie, Facebook ma z pewnością teraz większą moc przyciągania... Co o tym myślicie?

https://www.facebook.com/multikupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie dotyczy to Multimedii, ale warto przeczytać: http://supermarket.blox.pl/2013/02/Cyfr ... e-nad.html

Właściwie można by podmienić nazwę firmy i .... podejście do klienta i jego traktowanie pasuje 1:1.

Jak widać większość (jak nie wszystkie) firm ma w nosie swoich klientów. Jest super dopóki nie podpiszesz umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w BOK-u, podpisałem nową umowę, od marca wchodzę w pakiet SuperBox.

Oferta NDTV normalnie dostępna, nic nie zostało wycofane, oczywiście nie wszyscy mogą na nią przejść i to jest minus :/ Drugi minus to że zostałem poinformowany o tym że sygnał analogowy nie jest gwarantowany (wiedziałem wcześniej), jakbym chciał zgłosić usterkę że mam problem z odbiorem analogu to nie podlega to pod serwis MM. Płacę tylko za sygnał cyfrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tak, tylko pytanie, czy analog nie zostanie jednak wyłączony wkrótce po podpisaniu tego, że nie podlega serwisowaniu. Być może jest to sprytna zagrywka operatora, ale wtedy ludzie którzy mają więcej niż 1 telewizor będą w złym położeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...