Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, moje informacje się nie potwierdziły.

W październiku nie dojdzie do cyfryzacji w żadnej z lokalizacji o których słyszałem.

Na ten moment nawet nie są wskazane przybliżone terminy kiedy miałoby dojść do redukcji analogu w kolejnych miastach.

Wygląda na to, że MMP po podpisaniu umowy przedwstępnej z UPC w d... ma dalsze losy swojej sieci.

Szczerze mówiąc - o ile w marcu tego roku po długim namyśle zdecydowałem się zostać z MMP na kolejny rok, tak w przyszłym roku prawdopodobnie zmienię operatora. Dystans jakościowy pomiędzy MMP a NC+ powiększa się z każdym dniem na niekorzyść tej pierwszej. Fakt, będę płacił więcej ale i będę miał znacznie więcej. Wystarczy dodać, że w mojej lokalizacji od początku roku Multimedia dodała raptem 2 kanały HD. I podejrzewam, że za rządów MMP już się żadne nowe kanały HD nie pojawią nigdzie, gdzie do tej pory nie doszło do cyfryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o to że panie w BOK-u nie wiedzą nic o kanałach takich jak Puls HD czy Adventure HD. Albo udają że nie wiedzą.
Na moje pytanie o cyfryzację czyli redukcję analogu podają jakieś nieokreślone terminy ale NIE WIEDZĄ NIC aby w miejsce zredukowanego analogu MM miała dać jakieś kanały HD w DTV. I jak tu żądać obniżki ceny ? Powoływać się na Warszawę czy Tomaszów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu podpisałam umowę z UPC. Kilka dni temu okazało się ze dostałam mieszkanie i w listopadzie się przeprowadzam. Nowe mieszkanie posiada dostęp jedynie do Multimedii. Z tego co mi wiadomo, UPC wykupuje Multimedie ale to zapewne jeszcze trochę potrwa.

Co mi radzicie zrobić bo nie chce na nowym mieszkaniu zostać bez telewizji i internetu.

Czy skoro będę miała akt własności nowego mieszkania to będzie można zrezygnować z umowy i podpisać nowa z multimedia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM jako jedna z trzech kablówek jako pierwsza doda nowy kanał i to w jakości HD w wybranych lokalizacjach. :lol2:  Co z resztą? Może przestali by się ośmieszać nowymi kanałami, i najpierw by ujednolicili ofertę u wszystkich? :lol2:  Po informacji o nowych kanałach pojawiających się w sieci MM pozostaje mi tylko się z tego śmiać, bo na udostępnienie pełnej oferty w mojej miejscowości nie ma co liczyć. Jak napisał to @SatZnawca "powalona kablówka..." 100% racji :lol2::brawo: oklaski dla MM


swoją drogą MM od dzisiaj uruchomiła nowy czat na swojej stronie. Czy to zrobiła MM czy może czat obsługuje już firma UPC? Jacyś nowi konsultanci na czacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...