Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Taki marketing był "dobry" ale 10-15 lat temu.Metoda na szukanie "jeleni" dawno się skończyła.Ale widać MM nadal tego nie rozumie.Takie podejście do klienta MM może sobie zastosować np. w Albanii. Polityka informacyjna jest także "na wysokim poziomie". Zero zmian na stronie internetowej ,żadnych informacji na temat NDTV dołączanych do rachunku( w zasadzie nieliczni tylko mieli takie informacje).A żądanie dodatkowej opłaty za min.TTV,TV Trwam i TVN Meteo jest czymś wręcz niewiarygodnym..... :D:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,że skończy się to tak jak w przypadku Tvp1 i Tvp2 HD,gdzie po upublicznieniu informacji w tv że multimedia robi w konia ludzi,szybko te kanały włączyli bo bali się o siebie i swój wizerunek,teraz sytuacja identyczna,może oni nie widzą że kanał TTV jest dostępny za darmo? :lol2: To niewiaaarygodne,racja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po rozmowie z konsultantem MM i dowiedziałem się następujących rzeczy:

 

1. Jest nowa oferta NDTV, która weszła z dniem 1.02 i obowiązuje jedynie nowych abonentów

2. Starzy abonenci NIE mogą przejść na nową dopóki nie skończy się promocja na stare DTV

3. "Darmowy kanał telewizji naziemnej typu TTV, nie musi być zawarty w pakiecie, który Pan posiada".

 

Ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi konsultantka powiedziała że :

1.Jest nowy oferta i można przejść do niej dobrowolnie,wystarczy podpisać aneks do umowy.Nowa umowa na nowy okres 24 miesiecy ( do końca obecnej umowy mam 1,5 roku) weszła by w życie 1 marca.

2.Wiązało by sie to z.......podwyżką abonamentu z 179,50 zł na 195,00 zł.( w moim pakiecie).

3.Nowe kanały zostały by aktywowane 1 marca.

4.Pakiet Super Max czy jak mu tam w cenie 84 zł

5.Przez pierwsze 3 miesiące pakiety Canal+,HBO,Dzieci,Filmy i Seriale,Sport Extra-gratis

6.Pakiet Świat HD bez zmian.

7.Telewizja Analogowa z dniem 1 marca,została by definitywnie wyłączona i mógłbym korzystać jedynie z usługi NDTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już się wkurzyłem totalnie, piszę do tych [beep]ów, co jest w końcu grane? Jedni mówią tak, a drudzy tak... niech im zrobią jakieś szkolenia czy co... a w ogóle, w zeszłym miesiącu jak przedłużałem umowę o DTV, to konsultantka ani słowem nie wspomniała o tej całej NDTV. Pewnie do teraz nie wie, że coś takiego istnieje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja także tak uważam......poziom żenady i absurdu sięga już zenitu. MM powinna się zajmować co najwyżej zamiataniem ulic.Zaczynam już mocno żałować przedłużenia umowy z tą pseudokablówką...Nawet jakby mi dali rok wszystkich pakietów za darmo,to już nie chce mieć z Nimi doczynienia... :!::/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, konsultant powiedział, że nawet jeśli one są za darmo w naziemnej telewizji, to nie muszą być za darmo w tych pakietach co my mamy ;D Teraz jeszcze wyłączyli Polonię i Info. Może na Mango zrobimy jakieś zakupy i wyślemy tym [beep]om? :P Tylko co by to mogło być... Sorry za OT, ale mam mega nerwa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest skandal. Ja tez dzwonilem i dowiedzialem sie ze to nowa oferta dla nowych klientow albo dla tych ktorzy przedluzaja umowe i zrezygnuja z analogowej. Na moje tlumaczenie ze TTV, TVP Polonia, TVP Info sa dostepne za darmo bez oplat w DVB-T pani mi odpowiedziala ze taka jest oferta i tyle a czesc z tych programow mam w analogowej TV u nich, to ja na to ze TTV niemam w analogu, zostawili tylko Mango 24. Trzeba albo to naglosnic do KRRiT lub do telewizji tak jak to bylo w czerwcu 2012 roku z TVP 1 HD i TVP 2 HD. Nerwy juz takie ze brak slow. Jak tak dalej pojdzie to za rok dowidzenia i przejde do TVK Hajnówka gdzie niema dekoderow i udziwnien. Za 29 zl jest analogowa pluc cyfrowa gratis. Brak slow. Trzeba cos dzialac bo tak dalej byc niemoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie najbardziej wnerwi ? Że za jakiś czas pojawi sie artykuł na stronie głównej Sat Kuriera o nowej super hiper mega atrakcyjnej ofercie jaką Multimedia przygotowała "z myślą" o swoich abonentach. I ogólnie że jest to wspaniały drugi co do wielkości operator w Polsce...i że gaśnie przy nim kosmos i gwiazda polarna. A nikt słowem nie wspomni że ZA DARMOWE kanały z analogu i DVB-T MM rząda dodatkowej opłaty i aneksu umów. I jeszcze na bezczela wyłącza TVP Polonie i TVP Info starym abonentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Rano narzekaliśmy, że tylko 3 działają, i że to skandal, a oni nawet te 3 wyłączyli! A nie przepraszam 2, Mango zostawili. Tego to nawet po nich się nie spodziewałem. Naprawdę teraz to już przesadzili. Idę w poniedziałek do Bok-u i w sumie nie ręczę za siebie. Czuję w powietrzu awanturę! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...