Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jedna rzecz....W Gdyni od kilku lat jest analogowy kanał który pokazuje widok plaży miejskiej oraz w rogu podana jest temperatura powietrza...ze 3 miesiące temu kanał zmienił częstotliwość, na starej częstotliwości jest od samego początku scroll, w którym jest informacja o zmianie częstotliwości tego kanału. Zarówno kanał, jak i jego poprzednia częstotliwość ze scroll'em nie ma żadnej wartości merytorycznej...nie można przynajmniej częstotliwości na której leci scroll przeznaczyć na DTV i uzupełnić ofertę o słynną ósemkę kanałów HD......!!

 

pozdrawiam znad morza, Marek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukaj na nowo kanaly, niektore TV wariuja jak znajduja nowa pozycje, urok posiadania modulu CAM ;). Mimo wszystko i tak sa lepsze od dekoderow :).

Wyszukałem ponownie, kanały "wróciły", co do modułu zgadzam się z Tobą, też wolę go niż dekoder.

Dzięki Michaelis

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie oczywiście Superstacji brak, za to w analogu też pojawił się Polsat Viasat History z logo HD. Teraz w analogu mam już 6 stacji "HD". Jeszce trochę i będzie ich więcej niż mam w DTV. Słuszną drogą idzie nasza kablówka... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości przełączyłem TV na analog aby sprawdzić jak jest u mnie.  Polsat Viasat History jest bez znaczka HD a Explore nie mam w analogu (rok temu miałem).

Chyba to zależy skąd do analogu biorą sygnał. Ja np. mam TVP1 ze znakiem HD a TVP2 bez znaku.

Jakość obrazu na 42 calach jest masakryczna więc szybko znów przełączyłem na DTV.                        :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś kiedyś się zmieni w firmie multimedia? Bardzo dużo jest miejscowości gdzie brak pełnej oferty w tym również moja. Dlaczego firma multimedia tak olewa swoich klientów? Wszyscy co mają pełną ofertę i są dodawane nowe kanały mogą być zadowoleni, a co z resztą abonentów? Czy multimedia ma tylko swoich wybranych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by zrobić wielką aferę o kablówce Multimedia, jak kiedyś było głośno o nowej platformie nc+. Może wtedy coś by się ruszyło w tej kablówce i ujednolicili by ofertę we wszystkich swoich regionach swojej działalności. Ma ktoś jakieś pomysły?

Tak na marginesie czy ktoś wie z jakiej infrastruktury korzysta obecnie Multimedia tam gdzie oferuje pełną ofertę i tam gdzie jest brak pełnej oferty, i dlaczego oferta jest ograniczona wciskając kit klientom o braku możliwości technicznych?

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infrastruktura to prosta wymówka! (u mnie światłowody, a oferty brak).

Rachunek ekonomiczny...

Cofnij się kilka stron wcześniej, user @Tim wszystko wytłumaczył. :wink:

W pewnym sensie tak ale chodzi mi całkiem o coś innego. Multimedia tam gdzie ma pełną ofertę ma położone własne światłowody i może świadczyć pełną usługę. Na reszcie lokalizacji gdzie brak pełnej oferty multimedia wykorzystuje łącza sieci orange w której ma wykupioną odpowiednio ograniczoną przepustowość która umożliwia tylko na świadczenie niepełnej oferty. Gdyby multimedi zależało bardzo na swoich klientach poszerzyli by swoje dzierżawione łącze w orange i w każdej miejscowości mogli by świadczyć pełną usługę, ale niestety to są jakieś związane z tym koszta i multimedia woli układać własną infrastrukturę światłowodową, jeśli oczywiście znajdzie na to budżet. Do tego czasu jeśli nie mają pieniędzy powinni dogadać się z operatorem orange na zwiększenie przepustowości łącza do czasu aż multimedia położy swoje światłowody. Wszyscy klienci byli by zadowoleni z takiego rozwiązania a multimedia mogła by wtedy zgromadzić odpowiednią sumę pieniędzy na położenie swoich światłowodów. Niestety ale multimedia myśli tylko o własnych zyskach do swojej kieszeni. Cała prawda o sieci multimedia

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia Polska Superstacja była dostępna w analogu i w IPTV, a od dziś jest także w ofercie naszej telewizji cyfrowej MMP SA i Południe. Znajdą ją abonencki pakietów Superbox i Maxbox w miastach pełnej oferty MMP SA oraz pełnej MMP Południe.

Zabawa. :)

 

W ilu miastach MMP Południe funkcjonuje pełna oferta? (znam odpowiedź)

Podpowiedź - też wiecie...

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie ma od wczoraj.

 

Chiquita tak się zarzekałeś że Superstacji nie będzie a tu niespodzianka :D ja wiedziałem, że będzie odkąd pojawił się ten test. W Łodzi MMP nie ma zwyczaju prowadzić bardzo długich testów przed dołączeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To obstawiajmy jakie kanały mogą jeszcze dołączyć do MMP w SD sądząc po umowach jakie aktualnie MMP ma zawarte:

- CBS Action i CBS Reality - pozostałe z paczki CBS są, więc może i te się pojawią

- Adventure - mowa o nim była ostatnio w kontekście kary

- VOX Music TV - pozostałe z grupy ZPR są, więc pewnie i ten w końcu się pojawi

- Zest TV - druga stacja nadawcy Motowizji

- Water Planet - od Polcastu, pozostałe stacje tego nadawcy są w MMP.

 

Inne kanały z grupy "niskokosztowych" które można dodać a jednocześnie których dodanie w ogóle nie wpłynie pozytywnie na ofertę:

- iPol TV,

- Love,

- Wellbeing Network,

- 13.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...