Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam aktualnie wszystkie C+ za 39 zł a panie dzwoniące z DUK uparcie wciskają mi, że takiej promocji już nie ma i mogą mi dać Select za 39 albo Prestige za 49 za co ja dziękuję :)

Zobaczymy, może bliżej końca wypowiedzenia zaczną inaczej śpiewać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę, to faktycznie ta promocja skończyła się (w sensie przestali sprzedawać) wraz z przytyciem C+. A mamy wszystkie C+ bo w ramach tej promocji dodali do niej discovery i seriale.

Daj znać jak sprawa się potoczy, bo wprawdzie do września daleko, ale mam tę samą promocję co Ty i jestem ciekaw, czy mają coś tańszego niż 49 za full dla uciekających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, może bliżej końca wypowiedzenia zaczną inaczej śpiewać :)

Nie będą. Multimedia ma sztywne rozliczenie z ITI paczki Canal+. Możesz płacić albo 69zł za Select* lub 79zł za Prestige** bez terminowego zobowiązania. Albo w promocji z terminami: 12*** m-cy, w cenach 49zł za Select* i 59zł za Prestige**; 24*** m-cy, w cenach 39zł Select* i 49zł Prestige**. Zresztą cen pakietów premium nigdy nie można było negocjować. Dlatego nic innego w tym temacie na pewno ci nie zaproponują. Mogą dać ci niżej podstawkę lub net. Ew. pakiet HD, multi, PVR/moduł w cenie.

 

* Select: Canal+ HD, C+ 1 HD, C+ Film HD, C+ Family HD, C+ Sport HD, C+ Sport2 HD

** Prestige: Canal+ HD, C+ 1 HD, C+ Film HD, C+ Family HD, C+ Sport HD, C+ Sport2 HD, C+ Seriale HD, C+ Discovery HD

*** + niepełny miesiąc aktywacji

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie. Ale od czerwca mają być nowe promocje, może coś się zmieni? Trudno powiedzieć.


PS. Z Elevenami pozostanie już jak jest. Czyli nie będą częścią żadnego pakietu, prócz Sport Champions HD. Okresu promocji jednak nie udało im się przedłużyć. Więc albo 9zł teminowo, albo 15,90zł bezterminowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich negocjujących prośba - za ile mogę coś takiego od MMP wyrwać?

MaxBox + HD + Canal+ Prestige + HBO + Cinemax + Filmbox + FunClub + Sport Champions + 2x CAM - jednym słowem full opcja bez GO i innych VODotrysków
Internet 30 mbps
bez żadnych innych usług typu telefony, drony, prądy itp ;)

Wypowiedzenie złożone.

Edytowane przez Yakuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich negocjujących prośba - za ile mogę coś takiego od MMP wyrwać?

MaxBox + HD + Canal+ Prestige + HBO + Cinemax + Filmbox + FunClub + Sport Champions + 2x CAM - jednym słowem full opcja bez GO i innych VODotrysków

Internet 30 mbps

bez żadnych innych usług typu telefony, drony, prądy itp ;)

Wypowiedzenie złożone.

poniżej 200:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronce już Eleveny za 9 zł (to tak w razie, gdyby ktoś zainteresowany jeszcze nie kupił). ;)

@Yakuzzi
Bez specjalnych starań - 180zł. Jak troszkę się natrudzisz to dostaniesz to między 160-170zł.

@neuro_wrw_gang_

Filmbox ma aktualnie premiery Disneya, więc za 6zł to nie jest taki głupi pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...