Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi ochami i achami poczekajmy, aż inni operatorzy włączą też Eleveny i porównamy ceny. Póki co 16zł nie jest dobrą ceną. Myślę, że 12zł to byłby akceptowalny max dla posiadaczy Maxboxa. Zobaczymy też czy po roku od utraty wielu praw do transmisji Canal+ będzie skory do obniżki pakietu w kablówkach. Na tym rozdrobnieniu rynku transmisji traci tylko klient i kto wie czy nie ma tutaj porozumienia nadawców (wiem, trochę naciągana teoria).

 

jeżeli to nie bedzie 20zł to ani mysle narzekac na cenę! 11 zł płace za playera który zacina a i jakosc hd to nie jest! kilka złotych nawet wiecej wyłozyć to nie problem, a jak inni będą mieli kilka zł taniej to też nie bede płakać! Ważne, że mamy! i to jako pierwsi! :D

Jeszcze przedwczoraj gdybaliśmy itp teraz jedyny komentarz to: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a i swoją droga juz dawno nie widziałem by na tym forum aż tak wszyscy ucieszyli się jednocześnie z dodania czegokolwiek :D

wreszcie jakiś odpoczynek od narzekania :D

Edytowane przez karol4444
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownica DUK zarzeka się, że u mnie 1.02.2016r. pelna oferta tv. Sprawdzam ją właśnie w innym zródle. Ktoś może jeszcze potwierdzić?

 

Rozmowy są nagrywane, nie? To weź zgódź się na nową umowę i wytocz proces MM jeśli w poniedziałek nie będzie pełnej oferty :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kowjanko

Ale co ty chcesz porównywać? Nie znamy jeszcze oficjalnie ceny w MMP. A poza tym, takie np. UPC ma wyższe pakiety prawie 2x droższe od Multimedii. Dlatego tam Eleveny w regularnym pakiecie mają większy sens. Nie zakładaj, że nadawca od każdego operatora żąda identycznej opłaty. Tak nie jest.

 

Canal+ nie obniży cen w kablówkach. Ostatnio przecież robili tak, żeby wszędzie ceny były podobne. Stracili trochę praw sportowych, ale inne (np. Ekstraklasę) pozyskali drożej. Poza tym, dodano więcej treści dokumentalnych. Filmowo też natłok ostatnio. Nie widzę powodów do obniżki ceny paczki C+.

 

@karol4444

Bo sport najbardziej przyciąga do kablówek. A skoro jesteśmy gotowi płacić za niego więcej, nie musieliśmy specjalnie długo czekać. ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kowjanko

Ale co ty chcesz porównywać? Nie znamy jeszcze oficjalnie ceny w MMP. A poza tym, takie np. UPC ma wyższe pakiety prawie 2x droższe od Multimedii. Dlatego tam Eleveny w regularnym pakiecie mają większy sens. Nie zakładaj, że nadawca od każdego operatora żąda identycznej opłaty. Tak nie jest.

 

Canal+ nie obniży cen w kablówkach. Ostatnio przecież robili tak, żeby wszędzie ceny były podobne. Stracili trochę praw sportowych, ale inne (np. Ekstraklasę) pozyskali drożej. Poza tym, dodano więcej treści dokumentalnych. Filmowo też natłok ostatnio. Nie widzę powodów do obniżki ceny paczki C+.

 

 

 

Trochę ubarwiasz ale jakoś trzeba bronić Multimedii. Jeśli porównujesz ceny UPC do tych, jakie sam płacisz to jest to mocno naciągane. Nie wiem jaki masz układ z MMP ale cena, którą podajesz jest dla innych abonentów praktycznie nie do osiągnięcia. Oceniaj więc sytuację bardziej realnie.

Mam prawo, w przypadku największych kablówek, oczekiwać podobnej ceny za Eleveny od gniazdka. No bo jeśli podobni operatorzy maja różne ceny to albo ktoś dał tyłka w negocjacjach albo chce orżnąć klientów. Biorąc pod uwagę sytuację z Foxami i NGC daje to wiele do myślenia.

Co do cen pakietów w MMP to niech zrobią podwyżkę i przestaną w końcu dziadować z wybrakowaną ofertą. Jestem przekonany, że nie spowodowało by to ucieczki abonentów.

 

Co do Canal+ to pisząc, że stracili trochę praw to się w tej chwili ośmieszasz. Stracili praktycznie połowę praw, dla których większość klientów wykupywała wysokie pakiety. Dodatkowo nabito tych abonentów w butelkę bo reklamowano te rozgrywki w momencie, w którym było wiadomo, że tracą do nich prawa.

Sam piszesz, że to sport przyciąga klientów więc tym bardziej jest to powód do obniżenia cen. Nie mam jednak złudzeń, że do czegoś takiego dojdzie. Na pewno nie w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karol4444

Bo sport najbardziej przyciąga do kablówek. A skoro jesteśmy gotowi płacić za niego więcej, nie musieliśmy specjalnie długo czekać. ;)

 

Ostatnio dodany RK TV też pokazuje sport, a jednak nie było takiego entuzjazmu :D

Edytowane przez Yakuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kowjanko

Nie ubarwiam. Porównuje ceny widniejące na stronie: MMP - Maxbox 59zł vs. UPC - Max 90zł. Indywidualne rabaty i negocjacje są sprawą każdego z osobna. Jestem dobrym negocjatorem i praktycznie zawsze osiągam to, co chcę - doświadczenie w usługach robi swoje. Dlatego mam dobrą cenę. Ale pragnę zauważyć, że kolega @neuro_wrw_gang_ ma podobną. A ja, jeszcze rok temu płaciłem ponad 20zł więcej. Poza tym, zgodziłem się na umowę 24 miesięczną. Przypuszczam, że za ponad kolejny rok i tak wrócę do tej kwoty 150zł. Ponieważ paczkę Canal+ mam na starej cenie. No i dojdzie mi teraz jeszcze Eleven.

 

I sorry, biznes nie rządzi się zasadami równouprawnienia. Jedni płacą mniej, drudzy więcej. Widać to na przykładzie Eleven i różnicach w małych kablówkach, i teraz w naszej dużej.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięta dyskusja nie na temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale muszę zgodzić się z Chiquitą.

Czemu niestety? Bo niestety te wszystkie fakty powodują wzrost kosztów dla klienta, który chce mieć dobrą ofertę merytoryczną.

 

Przypomnę że żeby mieć dostęp do pełnej oferty filmowo-sportowej premium należy mieć wykupione następujące kanały:

FILM - Canal+ z Ale Kino+, HBO z Cinemax, FilmBox, 

SPORT - Canal+ wraz z nSport+, Polsat Sport, Eleven, Eurosport.

Czyli 6 pakietów.

Edytowane przez Yakuzzi
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FilmBoxy to pomyje a nie paczka premium. Natomiast co do negocjacji z operatorem. Każdy płaci tyle ile sobie wynegocjował. Ja jescze trzy lata temu za mniej placilem kosmiczne 210 PLN. Dopiero tutaj koledzy doradzili mi zeby wysłać wypowiedzenie.W tej chwili za wszystko co mam w podpisie place 148 PLN. Na pewno dojdzie jeszcze parę złotych za Eleveny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też wziąć pod uwagę tych co nie interesują się sportem i nie wykupią Elevenów (tak jak np.ja i jeszcze dwóch gości na tym forum).

Ja wciąż czekam na kanały zmienione z SD na HD już istniejące jak i nowe przyrodnicze,naukowe i film dokumentalny.

Liczę że w tym roku trochę się zadzieje.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli potwierdza się to, co już było wiadomo wcześniej: Eleveny w pakiecie "Sport Champions HD" w cenie 15,90zł. Teraz kwestia tego, czy będą jeszcze jakieś inne opcje i promocje...


No i mogliby w końcu odkodować ten sygnał na weekend.


Mysle ze w promocji za 9.99 zrobia, tylko ze moze byc jakis dodatkowy zapis o koniecznosci posiadania konkretnych pakietow. Standard 15.90zl, razem z paczka C+ wychodzi ponad 55zl.

Dlaczego łączysz Eleveny z paczką C+? Multimedia to nie platforma NC+. A nadawcy mogą, i nadal będą sobie podkupywali wzajemnie prawa. Dlaczego nie liczyć Eurosportu, na którym też lecą wcześniejsze prawa C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa, w tej chwili mam Maxbox i Net 60MB za 80zł, złożyłem wypowiedzenie i czekam na telefon z działu utrzymania klienta. W nowej umowie chciałbym Maxbox, pakiet HD, HBO, Moduł Cam, net 12MB. W jakiej cenie powinienem to od nich dostać?

Ponawiam pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...