Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli potwierdza się to, co napisałem. To deal z nadawcą, a nie jakieś "widzi mi się" działu programowego. :P

 

Szybciej dowiemy się z innych źródeł niż od naszej szanownej MMP

 

 https://satkurier.pl/news/121527/multimedia-polska-tlc-i-eurosport-2-wyzej-w-epg.html

Nie bądź śmieszny. Myślisz, że kto ich o tym powiadomił? Popatrz na źródło. Rozesłali komunikat do prasy i tyle. A poza tym, komunikat już jest na stronie.
 

Powinni brać przykład z innych przykład to TOYA

 

https://satkurier.pl/news/121517/toya-11-nowych-kanalow-i-zmiany-w-ofercie.html

Że niby jak? :shock: TOYA uzupełnia swoje braki (np. TeleToon+ HD). Multimedia zaczęła to już robić wcześniej. A tak w ogóle, nie ma na to miejsca. Dopóki nie ruszą analoga, nie ma co marzyć. Poza tym, do lutego jeszcze szmat czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem, o jakichkolwiek nowych kanałach. W podanym linku była mowa o 11 kanałach HD. :P Awaryjne częstotliwości są po to, żeby były awaryjne. ;)

Informowania z wyprzedzeniem kilkumiesięcznym nie będzie. Zbyt wiele rzeczy może się zmienić w tym czasie. Plany by się posypały, to byłaby litania żali: "a przecież zapowiadaliście to?". :P

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...jest od dziś świeci:) :idea:  Multimedia z modułem CAM pakiet Superbox z Canal+ , Pakiet Sport HD, Pakiet Bajki +Pakiet HD  ....Jak dla mnie nie potrzebnie bałem się o jakość  HD porównywalne a nawet lepsze niż w N a najlepsze wg mnie Polsaty Sportowe w HD,  a zwykle kanały na przykładzie bajkowych Nick Junior i Disney Junior zdecydowanie lepsze nawet nie ma czego porównywać a w analogu jest u mnie 48 kanałów służą jako pseudo multirom:)

Edytowane przez ptaszeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w bok w Stargardzie Szczecińskim i powiedzieli, ze w grudniu mają usuwać kanały z analogu.

 

Od przedstawiciela handlowego krążącego po osiedlu dowiedziałem się że w Częstochowie też ograniczą analog w I kwartale 2016 roku.

Obecnie nie można już podpisać umowy tylko na analog.Trzeba się cieszyć. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że kanały HD lepsze niż w NC+, wiem od dawna. Ale, że SD? Chyba muszę odwiedzić kolegę z NC+, bo dawno tego nie robiłem. Warto by to sprawdzić. :)

Po raz kolejny sprawdzam i SD zdecydowanie ładniej.TV Sony 47W805 może to kwestia CAM. Myślałem że nie ma TV bez N:) Dobra już nie chwalę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...