Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Z ostatniego raportu finansowego, wynika, że ciągle inwestują w nowe miasta typu Gliwice i Świnoujście. Jak chcecie aby były pieniądze na inwestycje, to kupcie ich obligacji, może coś szybciej zmodernizują :)

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z paczki FilmBox rezygnuję. Powtórka goni powtórkę, a nowości typu "Samoloty 2" i "Wielka Szóstka" nie przekonają mnie do zmiany decyzji .Już pod koniec sierpnia złożyłem telefonicznie rezygnację, ponieważ do 25 września miałem czas aby zrezygnować, tak więc z końcem grudnia wyłączą mi owy pakiet. Gdyby w pakiecie FilmBox Extra były brakujące kanały FilmBox Action i FilmBox Arthouse to jeszcze możnaby było się zastanawiać nad tym pakietem. Podobnie będę rezygnował z pakietu Fun Club ale to dopiero na wiosnę.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem propozycję przedłużeniową Max Box+Canal+Filmbox+HD za 93 zł /m-c z umową na 12 miesięcy. Może i cena jest dobra, ale OFERTA PROGRAMOWA jest na dzień dzisiejszy żenująco słaba. Konkurencja daje znacznie więcej.  Tak więc nic mnie w Multimedii już nie zatrzyma.

Też bym chętnie poszedł ta sama droga co Ty ale niestety dopiero połowa rocznego aneksu

Poczekamy, zobaczymy, jeśli MM nie podgoni SMS w ilości kontentu w HD to adios bez żalu

Przejdę również do SMS, zapłacę drożej ale będę w pełni usatysfakcjonowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało już zakładać rezygnację. Na pewno teraz Multimedia nie dobije do blisko 80-ciu kanałów HD. To jest fizycznie w tej chwili niemożliwe, nawet jeśli nagle zredukowaliby wszystkim analog - jak u mnie. Trzeba poczekać, aż wygaszą go do kilkunastu kanałów. A to też, nie oznacza że od razu pojawi się w to miejsce ze 20 kanałów HD. Myślę, przed kwietniem 2016, nie ma co tego oczekiwać. :P

 

64-68 HD to jest maks. możliwości na najbliższe miesiące.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dopisać, że tylko w dwóch lokalizacjach na razie! :wink:

Wiemy, kolejne lokalizacje w przygotowaniu...

 

Czyli wszystko się zgadza: CN, DISNEY, TNT, DOMO+, KUCHNIA+, DISCOVERY SCIENCE, TURBO EXTRA, ID.

Przy dobrych wiatrach...

Mniej optymistycznie - kilka z nich. Które?

Co z A&E NETWORKS? Zrezygnowano z debiutu w tym roku?

 

@Mr. Chiquita

64-68 HD to jest maks. możliwości na najbliższe miesiące.

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dziwne jest porównywanie ofert operator na podstawie liczby kanałów HD. Ja porównuje oferty na podstawie kanałów, które oglądam. Co mi np: po TLC, Novela, TVS czy Tele5 w HD jeżeli ja nie oglądam ani sekundy tych kanałów miesiącu?

Kolejna sprawa to jakość tego HD. Co mi często po znaczku HD jeżeli materiał nie jest nawet w dobrej jakości SD? Póki nadawcy nie zaczną produkować dobrej jakości programów to ja bym z nimi w ogóle nie rozmawiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie ale chciałbym znać odpowiedż na takie pytanie : Gdzie (oprócz Tomaszowa i Opoczna) zredukowano lub przymierza się do zredukowania analogu i wprowadzenia tych ośmiu HD ??

Przecież są chyba jakieś plany : Warszawa,Gdynia,Kozia Wólka ?? Póki co czekamy,ale oprócz czekania chciałoby się wiedzieć coś więcej. Kto w tym roku,kto w następnym...... :-|

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, Zamość. Dziwna "ulotka", jest w niej mowa w sumie tylko o czterech miejscowościach. Wygląda jakby tylko te cztery miasta dostały kanały HD, o których jest w niej mowa.

To w jakich miastach jest potwierdzone 120Mb/s w MM? Gdynia, aglomeracja warszawska, Wrocław, Szczecin i Zamość? Natomiast pełna oferta jest tylko w tych czterech z ulotki. Nie dziwię, się frustracjom klientów. Niby widzą w komunikacji 120Mb/s a mieć ich nie mogą, tak samo z ofertą TV oraz internetem po światłowodzie. Usługi na promilu sieci MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testują jeszcze to. Prawdopodobnie na gwiazdkę będzie 120. ;) Najlepsze, że na kanale lokalnym też pojawiła się liczba 120.

 

I czytaj ze zrozumieniem. Podane miejscowości, to adnotacja dla internetu - nie tych 8-miu HD. :P

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...