Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Marivsh @podstawa do dobrych negocjacji to wysłanie wypowiedzenia. Dziesiątki razy o tym pisalismy.

 

Do tej pory przy negocjacjach nie uciekałem się do wypowiedzenia, ale widzę, że to jednak warunek sine qua non, tak więc przy aktualnych negocjacjach wypowiedzenie pójdzie (i tak miesiąc się już spóźniłem, więc do końca października mam czas) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U reszty stopniowo później, bo nikt nie chce rezygnować z zysku.

Trochę się nie dziwię forumowiczom - stopniowo?

Ile miejscowości za jednym razem? Jedna, dwie, dziesięć?

W jakim czasie? Codziennie, co tydzień, co miesiąc?

Co z powiadomieniami?

Dużo niewiadomych - zero informacji!

Proces może zająć kilka miesięcy, a nawet lat, nie których może w ogóle nie obejmie!

Więc są obawy!

 

@Mr. Chiquita:

Wiem!

Przyszło mi do głowy, że za jednym razem załatwią dwie sprawy!  :crazy:

Pomarzyć można!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecam transmisję konkursu chopinowskiego na TVP HD, ukoi Wasze zszargane decyzjami MM nerwy :)

 

Po raz kolejny to powtórzę - to jak TVP lub firma, która robi to na iich zlecenie realizuje transmisję pod względem obrazu, dżwięku, jakości, studia, itp. itd. to perfekcja. Nigdy na TVP podczas transmisji na żywo nie widziałem obrazu studia i kulisów w takiej jakości. Do tego transmisja w PR2, internecie, twitter, facebook. Niesamowite! Mamy coś co moim zdaniem można pokazywać za wzór na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek_Gdynia

Jeżeli myślisz, że nadawcy obniżają ceny tylko dlatego, że nie ma już wersji SD, to jesteś w błędzie. :P

 

@marivsh

Czyli jednak nie potrzeba specjalnego konsultanta, ani żadnych wyjątkowych zdolności perswazyjnych. :roll: Wystarczyło pamiętać o zwykłym wypowiedzeniu. :P Naprawdę działa cuda. ;)

 

@maro_1983

Czy ja wyglądam ci na rzecznika, który zna takie szczegóły? Ale twoje obawy są słuszne, że to może w wielu przypadkach trochę potrwać. W końcu, jeśli analog ma spore obłożenie, nie zarżną kury.

 

@mixiorek

Wszystko można, jak jest kasa albo to sprawa prestiżowa. Jest emisja pewnie do innych krajów, więc nie chcieli zawalić. ;)

 

Wyobraźmy sobie teraz, jakby to było, gdyby wszyscy wywiązywali się z obowiązku abonamentowego? Podobnie byłoby na codzień - natywna emisja HD, a nie tylko "od święta".

 

Jakość TVP HD ostatnio naprawdę wymiata. Jest jak u niemieckich nadawców na Astrze, a nawet lepiej.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Chiquita:

Pytania retoryczne!

Nie oczekiwałem tym samym odpowiedzi!

Tak szerokie spektrum wiedzy w temacie mają zapewne tylko Prezes R., Akcjonariusze i garstka pracowników, którzy podsłuchali coś przez dziurkę od klucza! :wink:

 

Na serio - po prostu same się narzucają - zapewne nie tylko mojej osobie!

Moim zamierzeniem było podkreślenie, że nie ma co oczekiwać szybkich zmian w tym temacie! (patrząc na prawie 50% procentowy udział analogu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można, jak jest kasa albo to sprawa prestiżowa. Jest emisja pewnie do innych krajów, więc nie chcieli zawalić. ;)

 

Wyobraźmy sobie teraz, jakby to było, gdyby wszyscy wywiązywali się z obowiązku abonamentowego? Podobnie byłoby na codzień - natywna emisja HD, a nie tylko "od święta".

 

Jakość TVP HD ostatnio naprawdę wymiata. Jest jak u niemieckich nadawców na Astrze, a nawet lepiej.

 

Bo sprawa abonamentu jest u nas źle rozwiązana. U nas mało kto zapłaci podatek, który trzeba samemu dobrowolnie samemu wnieść a konsekwencje niepłacenia są żadne. Powinno być to z automatu w PIT i byłoby z bani. Jak w Niemczech.

 

Czy możesz w wolnej chwili np: przy dzisiejszej transmisji "live" z konkursu na TVP HD sprawdzić ile Mb/s oni nam serwują?

 

Zwracam honor nadawcy TV Puls HD. Dzisiaj podczas emisji Django, była dostępna oryginalna ścieżka na "aux" i napisy (białe na czarnym tle, podobne do tych z AXN HD). Szkoda, że tylko wybrane pozycje tak mają.

 

Wczoraj u rodziców odleciałem pozytywnie jak na BBC wyłączyłem sobie polskiego lektora i została oryginalna ścieżka. Delektowałem się i nadrabiałem braki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakończyłem negocjacje z DUK i stanęło na MaxBox+Net 30MB+Canal+Prestige+Multiroom za 118zł. Mam świadomość, że mogłem jeszcze się targować ale wydaje mi się, że w lokalizacjach gdzie MMP jest monopolistą nie pozwalają tyle ugrać co na terenie z konkurencją.

Zresztą umowa jest na rok więc niedługo będę próbować dalej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No domyślam się, że mogłem coś jeszcze dostać. Tyle że nie bardzo zależało mi na tych dodatkach. Oferta HBO jest, delikatnie mówiąc, słaba. Biorąc pod uwagę, że jednak swój stan posiadania poprawiłem to źle nie wyszło.

Z drugiej strony zawsze lepiej jest mieć "coś" więcej niż mniej :). Za rok postaram się poprawić  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę za często grzebią. Przez ostatnie 2 tygodnie na Canal+ 1 HD nie było oryginalnej ścieżki i napisów - ale dzisiaj już wróciły. A, nieprawidłowe proporcje obrazu na Boomerangu i P1 nadal są. :/

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa cisza. Aż uszy bolą.  Ostatnią nowością było TVN Fabuła HD.  I co dalej ? Ostatnia dekada pażdziernika i nic !

Nawet Superstacji nie włączyli . Analog dalej nie ruszany...Cinemaxy nadal w SD...Czy z tym stanem rzeczy zamkniemy 2015 rok ?? :wink:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym prądem to bezczelność niektórych firm nie zna granic. Ostatnio firma w której kupuję prąd zaproponowała mi bezpłatną naprawę domowego sprzętu RTV/AGD. Warunek: podpisać umowę na 3 lata/że nie zmienię dostawcę/.Oni mi obniżą prąd 0,05 grosza na kWh a ja im dodatkowo 18,50zł/na miesiąc za te "bezpłatne naprawy".Jak przeczytałem"drobny druczek" to praktycznie bym z tych napraw nigdy nie skorzystał. I tak wiele firm robi ludzi w balona.

Atrakcją Multimedii są żarówki LED które dostaje każdy(chyba 3 sztuki)kto podpisze umowę na prąd. Moc tych żarówek jest taka/odpowiedniki normalnych 25W/że do normalnego oświetlenia mało przydatne.

Podobnych przykładów można by wymieniać wiele.Nie dajmy się ! Niech szukają jeleni !!

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa cisza. Aż uszy bolą.  Ostatnią nowością było TVN Fabuła HD.  I co dalej ? Ostatnia dekada pażdziernika i nic !

Nawet Superstacji nie włączyli . Analog dalej nie ruszany...Cinemaxy nadal w SD...Czy z tym stanem rzeczy zamkniemy 2015 rok ?? :wink:

Faktycznie cisza straszna!

3 tygodnie minęły od "wysypu HD", a w MMP kanałów jak nie było tak nie ma!

Sporo miało się pojawić i nic!

Dziwna sprawa...nawet "przecieków"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...