Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Sony87

Podwyżka jest rozważana, ale ewentualnie dopiero w przyszłym roku. I ma dotyczyć głównie nowych umów.

 

@danielpes5

Skoro ciebie problemy operatora nie obchodzą, to po co ciągle o nich gadasz? Multimedia nie ma kasy na modernizację i to jest fakt. A abonenci Południa itp. chyba wiedzą, co podpisują? Nikt ich nie zmusza. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Chiquita:

Gadasz jak ta kobieta z FB MMP!

Klient na dzień podpisania umowy wie co kupuje!

Ale w trakcie jej trwania nikt nie wie co dojdzie, a co zniknie!

 

Prócz Ciebie. :wink:

 

@Yakuzzi:

Tak brakuje tych kanałów HD, które wymieniłeś prócz MOTOWIZJI i  EUROSPORTU 2!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5

Skoro ciebie problemy operatora nie obchodzą, to po co ciągle o nich gadasz? Multimedia nie ma kasy na modernizację i to jest fakt. A abonenci Południa itp. chyba wiedzą, co podpisują? Nikt ich nie zmusza. :P

A Ty mnie tu facet nie pouczaj . Ciągle wszystkim wmawiasz jaka to MM jest wspaniała . I  że to wina abonentów że nie mają nowych usług nowych kanałów.Brak u Nich modernizacji itp.Bo MM nie ma kasy... Inni operatorzy jakoś sobie radzą z tym problemem. 

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Umowy zawsze są konstruowane tak, aby klient nie miał żadnych praw!

 

Dlatego dużo ludzi rezygnuje całkowicie z usług jakiegokolwiek operatora. Przez coraz to bardziej dziwne zapisy i niejasność w umowach.Zadowalając się DVB-T.Tu sprawa jest prosta jak drut od anteny.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5Bzdura i kłamstwo. :P Ostatnio powtarzam, że to UPC jest wspaniałe i chętnie bym przeszedł. :D W Multimedii tylko mówię, jak jest. Inni operatorzy mają inną sytuację, czego chyba na siłę nie zauważasz (ich problemów także). Nigdy nie mówiłem, że to wina abonentów (tylko zapóźnionych właścicieli poprzednich sieci). Chociaż w sumie, gdyby nie klienci analogowej, to problemu by nie było. Tylko, że to Multimedia nie chce drastycznie ich odłączyć. :P

 

@maro_1983

Nie, mówiłem o @danielpes5. ;)

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chiquita vel Draco San-99,9 procent użytkowników tego forum mówi jak jest w Multimedii. A jest źle. Więc zawsze warto o tym mówić.

Idąc dalej-Tu się z Tobą zgodzę że klienci analogu hamują ogólny rozwój i MM sama nie wie do końca jak to rozgryźć. Cyfryzacja jest nieunikniona.

Także uważam że ostatnie poczynania UPC są bardzo dobre i obecnie jest to najlepsza sieć w Polsce.Jednak Twoja buta i ignorancja nadal mnie zaskakuje.

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początku roku byłem na zebraniu wspólnoty to dowiedziałem się, że UPC bardzo chce wejść w moje osiedle. Było nawet głosowanie w sprawie zezwolenia przez wspólnotę na wejście innych operatorów kablowych. Czekam cierpliwie aż pojawi się jacyś monterzy z UPC. :) Jeśli tylko dołączą do nich kanały Eleven to nie będę się zastanawiał nawet minuty. Na pewno będą mieli jakieś promocje i będę chcieli werbować nowych klientów. 

 

No chyba, że MM zaskoczy czymś pozytywnym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - SANOK, JASŁO, itd.

U mnie do końca 2014r. oferta była pełna - od stycznia czyli podmianek SD na HD nie zaistniało nic!

W Jaśle niestety nic się nie dzieję, jeśli chodzi o ofertę, z kanałów HD też bez rewelacji (AXN, Eurosport, TVP 1, TVP 2, NSport, Polsat, TVN, Motowizja, Comedy Central, Discovery i tyle). Ani TVN Fabuła nie dadzą, ani żadnych nowych stacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że MM przejęła tereny, na których nie jest w stanie świadczyć pełnych usług. Rozumiem, że na modernizację potrzeba czasu i pieniędzy. Najgorsze jest to, że robi z ludzi idiotów i za mniejszą liczbę kanałów życzy sobie te same pieniądze. 

I tu się z Tobą całkowicie zgadzam. Akurat mnie to osobiście dotyczy ....

 

Posiadam pakiet SuperBox i według informacji na stronie MM pakiet ten posiada 113 kanałów w tym 25HD, a u mnie kanałów HD jest tylko 7 !!! Tak to nie żart , brakuje 18 kanałów HD , mało tego - około 10 kanałów w ogóle nie ma np Viasat Explore czy Fokus TV oraz wiele innych ... i mam za to płacić jak abonenci posiadający pełna ofertę ? Nigdy !

 

Wypowiedzenie złożone, nie wiem jakich argumentów będą musieli użyć aby mnie zatrzymać .... no chyba tylko mega niską ceną, bo na dogonienie pełnej oferty nie ma co liczyć.

Swoją drogą dostałem SMSa od MM po złożeniu wypowiedzenia, aby skontaktować się jak to napisali "..z dedykowanym konsultantem w celu omówienia warunków nowej oferty dla mnie..."

Jutro zadzwonie - ciekawe czym mnie zachęcą , ????? Bo chyba nie ofertą programową  :-| 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ogarnia pesymizm. Multimedia zbyt późno zareaguje na ruchy konkurencji. Co pozostawi złe wrażenie. Elevenów na horyzoncie też nie widać. Z analogową się ociągają. Więc, sami dostarczają powodów do narzekań. A podobno zatrudnili nową osobę, która miała popracować nad wizerunkiem. Gdzie efekty? :P

A tak w ogóle, forum nie jest miarodajnym miernikiem nastrojów. W sieci wypowiadają się głównie osoby negatywnie nastawione. :P

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ogarnia pesymizm. Multimedia zbyt późno zareaguje na ruchy konkurencji. Co pozostawi złe wrażenie. Elevenów na horyzoncie też nie widać. Z analogową się ociągają. Więc, sami dostarczają powodów do narzekań. A podobno zatrudnili nową osobę, która miała popracować nad wizerunkiem. Gdzie efekty? :P

 

Wreszcie powiedziałeś coś mądrego !

Bo przez ostatni rok to tylko zachwalałeś na wszystkie strony Multimedię. Jaka to wspaniała firma i jak cudownie dba o swoich abonentów.Rzeczywistość już nie jest taka różowa a Multimedia już nie jest w stanie tego ukryć.Ty także.

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zadzwonie - ciekawe czym mnie zachęcą , ????? Bo chyba nie ofertą programową  :-| 

 

Na Twoim miejscu bym w ogóle do nich nie dzwonił. Oni odezwą się na pewno - nie ma co tracić czasu i pieniędzy na przepychanki z nimi. :)

 

Mr.Chiquita: Obserwując, to co ostatnio dzieje się na profilu MM na FB to jakaś kpina. Dużo wpisów pozostaje bez odpowiedzi. Jeśli już jakieś są to zawsze jakieś szablony. Poprzednia osoba chyba lepiej to ogarniała. Ten ich profil to w sumie jest tylko pomocny do zgłaszania problemów poprzez PW. 
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...