Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się informacja na temat TV Republika:

 

Obecnie stacja TV Republika jest dostępna w Cyfrowym Polsacie, w czterech z pięciu największych sieci kablowych (UPC Polska, Vectra, Inea i Toya), a także w ponad 100 małych kablówkach. Do pełnego zasięgu brakuje nam jeszcze platformy nc+ i sieci Multimedia Polska. Rozmowy się toczą - mówi w rozmowie z serwisem wirtualnemedia_pl Piotr Barełkowski, podkreślając, że negocjacje z Multimediami są już bardzo zaawansowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd mam to wiedzieć? Nie pracuję u nich, znam sprawę ze słyszenia. Na pewno dogadali się (nieoficjalnie), choć oficjalnie na razie milczą. Możliwe, że czekają na zakończenie rozmów z innymi nadawcami, żeby rzucić wszystko za jednym zamachem w pakiecie. Są też problemy natury technicznej, nie wszędzie jeszcze zakończono modernizację sieci i jest problem z miejscem. Przykro mi, że moje informacje okazały się mało precyzyjne, ale jak mówiłem to tylko plotki (wirtualnemedia też podkreślały, że to nieoficjalna informacja). Radzę poczekać do oficjalnych ogłoszeń. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVB-T od MM, ale do tego trzeba anteny naziemnej, której nie posiadam. Mam tylko DTV, a tam brak.

Przecież było nie raz tu pisane - w wielu (wszystkich?) lokalizacjach w kablu oprócz analogu jest także DVB-T. Czyli jeśli masz telewizor, który odbiera DVB-T wystarczy wyszukać kanałów i wszystko działa. Anteny nie potrzeba.

 

Ps. Jakaś awaria w MM. Nie ma kanałów TVP w DTV, w analogu na TVP 1 kolorowe paski, w TVP Sport obraz zawisł na curlingu.

 

EDYTA: właśnie na TVP 2 leci pasek, że TVP ma problem z awarią zasilania i z tego powodu są problemy z odbieraniem TVP.

 

Po podłączeniu kabla nic nie wyszukuje. Chyba u mnie to nie działa. Mieszkam w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. :P MUX-L3 to nie to samo co MUX-3. L3 to multipleks lokalny z kanałami: NTL Radomsko, TV.Disco, 4fun.TV, Stars TV i planszą "test5" (prawdopodobnie będzie to TVR). Normalnie z anteny kierunkowej mam MUX 1,2,3,L3; a z kabla Multimedii tylko MUX 1,2,3 - bez tego lokalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś tutaj niedawno mnie pytał ile będę płacił po związaniu się nową roczną umową. Dziś dostałem pierwszą fakturę na meila.

Max box za 59 zł + canal+ platynowy za 39 zł + internet 30 MB 28 zł = 126 zł.

Zatem płacę całość 126 zeta, myślę, że niezłą mam ofertę. Jak uważacie? Do tego mam dekoder z możliwością nagrywania. Nie wiem czy ta usługa nazywa się PVR? Bo czasami widze tu na forum słówko przy dekoderze PVR. To znaczy nagrywanie to PVR?

Proszę odpowiedzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś tutaj niedawno mnie pytał ile będę płacił po związaniu się nową roczną umową. Dziś dostałem pierwszą fakturę na meila.

Max box za 59 zł + canal+ platynowy za 39 zł + internet 30 MB 28 zł = 126 zł.

Zatem płacę całość 126 zeta, myślę, że niezłą mam ofertę. Jak uważacie? Do tego mam dekoder z możliwością nagrywania. Nie wiem czy ta usługa nazywa się PVR? Bo czasami widze tu na forum słówko przy dekoderze PVR. To znaczy nagrywanie to PVR?

Proszę odpowiedzcie.

PVR http://pl.wikipedia.org/wiki/Personal_video_recorder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopklatka TV będzie także w MM.

 

Bogusław Kisielewski, prezes Stopklatki, w rozmowie z Presserwisem zdradza, że kanał dostępny będzie w sieciach kablowych (m.in. UPC Polska, Vectra, Multimedia, Toya) oraz na platformach satelitarnych Cyfrowy Polsat i nc+.

 

źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działa aplikacja pozwalająca oglądanie kanałów przez neta w MM? Pytam, bo w Poznaniu mobilną apkę wprowadziła Inea i mając IP nie należące do Inei możemy oglądać tylko kanały, których grupa Inea jest nadawcą. Mam w TV apkę od MM i widzę, że prosi tylko o dane do logowania, czy nie mając neta od MM można oglądać te kanały? Pytam, bo jestem ciekaw jak Multimedia poradziły sobie z tą "presją nadawców", o której pisze Inea :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplkacja działa ok. Można ogladac na mmtv.pl i na Smart TV. Ja mam Samsunga z Smart TV i mam te aplikacje. Azeby ogladac trzeba powiazac konto z faktura, zarejestrować się na mmtv.pl i dopiero można bezpłatnie ogladac zarówno na kompie poprzez mmtv.pl jak i poprzez Smart TV. Najlepiej jak ma się szybki Internet. Ja przy 2 MB/s mam kłopoty z plynnoscia oglądania.

Jeśli chodzi o net czy tylko można ogladac majac Internet o MM to nie wiem, może ktoś inny się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopklatka TV będzie także w MM.

 

Bogusław Kisielewski, prezes Stopklatki, w rozmowie z Presserwisem zdradza, że kanał dostępny będzie w sieciach kablowych (m.in. UPC Polska, Vectra, Multimedia, Toya) oraz na platformach satelitarnych Cyfrowy Polsat i nc+.

 

źródło: media2.pl

 

TVP ABC miałoby też być i cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to sami nadawcy rozpowszechniają te plotki o dogadaniu się. Chcą wywrzeć większą presję na konkretnego odbiorcę (w tym przypadku Multimedię), a może tak naprawdę nic jeszcze nie zostało ustalone i liczą na ostatnią chwilę? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nawet sensowne co piszesz. Jeżeli plotka się pojawia każdy się podpala, że kanał będzie, jest dzień startu - cisza. To wtedy jest wielkie zdenerwowanie na operatora.

 

Swoją drogą wczoraj wieczorem była chyba jakaś wielka awaria Internetu w Warszawie. Wieczorem nie było dostępu i odzyskałem go dziś rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...