Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem już trochę kombinuje, bo udostępniła nowe kanały tylko w HD ;)

 

Co i tak nie zmienia faktu, że tak jak pisałem z 50 stron temu - zapewne negocjowała jak najlepszą stawkę, albo i tak nie miała wyjścia bo np. skończyła się stara umowa. Zobaczymy cenniki to okaże się jakie będą stawki. Ja jednak wiem, że lepiej jak najszybciej podłączyć HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych sieciach było tak, że osoby, które miały wcześniej opcję Canal+ dostały po 5.04 wszystkie kanały z nowej paczki w SD a osoby, które miały opcję HD dostały je również w HD. Z tym, że jeśli ktoś nie miał opcji HD to nie mógł już jej dobrać, tylko musiał przejść na ofertę z nowej paczki. Tak więc jeśli nie ma jeszcze nowych cenników dzwońcie i zamawiajcie paczkę C+ HD za tę parę złotych, bo później będzie na pewno drożej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napisałem lekko nie zrozumiale ale po 12 h pracy przez kilka dni + weekend w pracy można nie mieć o 24 już siły na myślenie :P, inna sprawa że tak jak napisał kolega danielpes5 z powodu tej całej sytuacji wkradło się tutaj sporo emocji :). Ciekawe skoro rozmowy NC+ z MM trwały tak długo to chyba, warunki jakie zaoferują klienta będą dużo lepsze niż mają inne kablówki, przecież czekaliśmy tyle miesięcy, żeby MM mogła wywalczyć najlepsze stawki dla swoich klientów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do MM i pani konsultantka powiedziała mi, że owszem, mogę wykupić pakiet HD za 6 zł, ale gwarancję otrzymam tylko i wyłącznie na kanały C+Sport HD i C+Film HD. Na te pozostałe nie, gdyż one dopiero wchodzą do oferty. We wtorek mają do mnie dzwonić i przedstawić mi jakąś ofertę, bo nie mam zamiaru tracić kanałów pomimo tego, że za nie płacę. A to oni nie udostępnili ich w SD. Poza tym, dowiedziałem się, że ci, którzy mają wykupiony pakiet HD nie mają dostępu do tych nowych kanałów... a jak jej powiedziałem, że owszem mają, bo znajomy posiada, to szybko zmieniła temat. No kabaret...ehh.. i debiut Bale'a w Realu pójdzie się $#%#@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowilem infolinia nie ma sie co przejmowac bo oni nic nie wiedza regionalne biura na ta chwile tez nie maja zadnych informacji w poniedzialek bede w biurze okolo 12 wiec jesli beda juz mieli przeslane nowe oferty to dam znac. Przepraszam za literowki ale pisane z tel nie jest wygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz informacje prosto z partyline. Faktycznie koles mi potwierdzil, ze byly przez moment te kanaly odkodowane. Teraz tak, jako ze ja mam C+ na promocji to w przyszlym tygodniu wszystkim takim klientom dadza otwarte okno na platyne do konca czasu trwania promocji, ktora mamy zawarta. Reszta nie bedzie miala do tych kanalow dostepu chyba ze wykupia nowe paczki ale nie maja jeszcze promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaelis, ale mówimy o paczce Canal +, czy o paczce Canal + HD, bo to wbrew pozorom w MM istotna różnica ;]

 

Koles powiedzial ze otwarte okno maja dostac wszyscy nawet Ci co nie maja HD ale warunek jest jeden musza miec promocje. Jak ktos ma standard to bedzie musial wykupic ktorys z nowych pakietow. Wychodzi na to ze serwisant mial racje, brac poki mozna C+ na starej promocji i cieszyc sie rok z platyny za dobra kase! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...