Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nowe kanaly prawdopodobnie pojawily się w lokalizacjach: Inowrocław, Chełm, Biłgoraj, Zamość, Wrocław, Grudziądz, Pruszcz Gdański

U mnie w Wysokiem Mazowieckiem (podlaskie) jak nie było nowych kanalow tak nie ma. Może ktoś ma jakies info kiedy pojawia się na polnocnym-wschodzie Polski, w tym także i u mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko kiedy dokładnie te kanaly będą? Miejscowy technik twierdzi ze swiatlowod nowy już niby polozony i najpóźniej do 15 września maja u mnie się pojawić nowe kanaly, natomiast od MM dostałem odpowiedz e-mailem ze modernizacja sieci w mojej miejscowości będzie przeprowadzona, czy tez zakończy się w listopadzie, z kolei w dziale technicznym konsultant telefonicznie powiedział mi ze nic mu nie wiadomo o tym ażeby jakas modernizacja u mnie w miescie się odbywala. Każdy mowi co innego i to mnie irytuje. Jeszcze denerwuje mnie to, ze zamiast wpierw przystosować siec do tego ażeby wszyscy w tym samym czasie mieli wlaczone naraz te kanaly to oni zaczeli od końca, na początku dodali kanaly a dopiero potem modernizują siec. "Ruski miesiąc" będę czekal. Nadzieja matka głupich. Może do Bozego Narodzenia albo do Nowego Roku się doczekam pewnie albo i nie. A placic trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirolop - W Bielsku-Białej na południu jest identycznie. Nowych kanałów nie ma. Pakiet MaxBox z przyczyn technicznych w ogóle jest niemożliwy. Nikt nic nie wie. "W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie pragniemy poinformować, iż na chwilę obecną nie posiadamy żadnych informacji o planowanej modernizacji sieci w Bielsku-Białej. W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt - służymy pomocą." "Nie posiadamy obecnie informacji od kiedy pakiet MaxBox będzie dostępny w Państwa miejscowości. W załączniku przesyłamy aktualną ofertę programową.(Oferta którą mi przesłali nie uwzględnia nowych programów HD którymi MM się tak chwali) W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt - służymy pomocą." A kiedy będzie modernizacja w Bielsku?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jednorazowy 50 % rabat na wybrakowany pakiet Canal+ za brak dostępu do meczów Ekstraklasy. Czas na kolejne pismo do MM z żądaniem kolejnego rabatu za brak dostępu do transmisji ligi hiszpańskiej ! Jeszcze dojdzie niepełna Liga Mistrzów i niepełna Liga Europejska...sporo tego a papier wszystko przyjmnie. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze za całą imprezę płacę tylko i wyłącznie ja,czyli regularnie opłacam abonament :smile: A skoro nie jestem instytucją charytatywną to mam prawo wymagać to i owo.Dlatego kilka pism jeszcze poleci. Fakt-szkoda lasów. Ale ja nie zamierzam odpuszczać do momentu włączania pełnej paczki Canal+,wraz ze wszystkimi transmisjami sportowymi choćby to trwało ruski miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirolop - W Bielsku-Białej na południu jest identycznie. Nowych kanałów nie ma. Pakiet MaxBox z przyczyn technicznych w ogóle jest niemożliwy. Nikt nic nie wie. "W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie pragniemy poinformować, iż na chwilę obecną nie posiadamy żadnych informacji o planowanej modernizacji sieci w Bielsku-Białej. W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt - służymy pomocą." "Nie posiadamy obecnie informacji od kiedy pakiet MaxBox będzie dostępny w Państwa miejscowości. W załączniku przesyłamy aktualną ofertę programową.(Oferta którą mi przesłali nie uwzględnia nowych programów HD którymi MM się tak chwali) W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt - służymy pomocą." A kiedy będzie modernizacja w Bielsku?...
-dlatego znam jedno lekarstwo-mam je w podpisie. :read::jupi: -jestem,że już niedługo koniec oszukiwania.

 

Słuchajcie mam opcje multisaver na dwa komputery .Pytanie takie czy mogę drugi program wykorzystać na innej lokalizacji? [100 metrów niżej na innym mieszkaniu]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neuron - najbliższe mecze Barcelony na meczyki.pl...

A tak swoją drogą to wydaje mi się, że szybciej doczekamy się pełnego C+ niż modernizacji i nowych kanałów tam gdzie ich jeszcze nie ma. Jest to technicznie łatwiejsze, kwestia jedynie umowy z NC+. Z nowymi kanałami jest gorsza sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawila się lista miejscowości gdzie zostały wprowadzone nowe kanaly Stan na dzień 9 września 2013

http://www.multimedia.pl/object.php/act ... 08924aa172

Pocieszajace jest to ze na liscie jest Bielsk Podlaski a to około 50 km ode mnie, w dalszym ciągu brak miejscowości Łomża, Łapy w moim pobliżu no i mojej lokalizacji Wysokie Mazowieckie, no ale skoro już odpalili Bielsk Podlaski wiec cos się ruszylo i może lada chwila kanaly i umnie się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jednorazowy 50 % rabat na wybrakowany pakiet Canal+ za brak dostępu do meczów Ekstraklasy. Czas na kolejne pismo do MM z żądaniem kolejnego rabatu za brak dostępu do transmisji ligi hiszpańskiej ! Jeszcze dojdzie niepełna Liga Mistrzów i niepełna Liga Europejska...sporo tego a papier wszystko przyjmnie. :read:

 

Podaj wzór pisma jaki wysłałeś też wyśle im.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamacja

 

W związku z licznymi nieprawidłowościami i lukami w ofercie programowej pakietu Canal+ tj. brak dostępu do transmisji meczów polskiej Ekstraklasy.Których to transmisji sieć Multimedia Polska do dnia dzisiejszego nie udostępniła. Mimo wielokrotnych zapewnień ze strony Państwa,jako pośredniego operatora tej usługi. Żądam rabatu na pakiet Canal+,gdyż w żadnym stopniu nie spełnia on moich oczekiwań. Pragnę nadmienić także fakt,iż w Państwa reklamie pakietu Canal+ na kanale Twoje DTV jest błędna informacja o meczach w ramach Ekstraklasy na antenach Canal+.

 

 

Reklamacja

 

W związku z licznymi nieprawidłowościami i lukami w ofercie programowej pakietu Canal+ tj. brak dostępu do transmisji najważniejszych meczów ligi hiszpańskiej.Które zostały przeniesione z kanału Canal+ Sport na kanał Canal+ Family.Kanału którego,mimo wielokrotnych zapewnień ze strony Państwa do dnia dzisiejszego nie ma w ofercie. Żądam rabatu na pakiet Canal+,gdyż w żaden sposób nie spełnia on moich oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...