Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mi pani za każdym razem tłumaczyła że musiał bym zapłacić karę bo mam abonament w promocji , a i tak wyszło by mi kilkadziesiąt zł drożej za max box plus C+ i HBO- teraz placę z internetem prawie 200 zł także rozumiesz... Kontaktowałem sie z nimi kilkakrotnie w tej sprawie. Może teraz zmienili zasady , muszę się do nich przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::brawo: Ja jak zapytałem w boa czy mogę przejść na ndtv dodałem a wiem ,że mogę to była chwila namysłu ze strony pani.

Hehehe albo rozwiazać umowe i wrócić jako NOWY klient na ndtv hehehehe

Aha pytanko mam czy w NDTV macie też analog po kablu czy też zależy to od lokalizacji [jedni mają inni nie mają]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-mediol: komus kto migruje z DTV do NDTV pozostaje analog, tak samo jak komus się konczy umowa i podpisuje nowa to automatycznie przechodzi do NDTV i tez ma dalej analog, to nie zależy od lokalizacji, analog wszędzie zostaje. Tyle tylko ze za analog już nieplacisz tylko za sama cyfrowke, analog masz jakby gratis i w razie awarii analogu nie jest gwarantowana jego naprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulus to faktycznie możesz tyle płacić.Ja też na początku roku podpisałem nowe promocyjne umowy i na początku nie mogłem przejść do NDTV ale miesiąc temu sami mi zaproponowali migrację.

Kurde do Ciebie dzwonili a ja jak wiele razy dzwoniłem w róznych sprawach to mi nikt nie powiedział o NDTV-no chyba ,że znowu ta lokalizacja [beep]na nie pozwala a dzwoniłem i pytałem o multiroomy itd.

Ehhh nie ma co żałować w ogóle tej kablówki gaszę kompa idę stąd,dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/104887-Multimedia-Polska-8-nowych-kanalow-HD.-Lacznie-w-ofercie-juz-38-stacji-HD.html

 

Sieć Multimedia Polska poszerzyła ofertę swojej telewizji cyfrowej o 8 nowych kanałów HD. Na początek stacje zostały włączone w 36 miastach, m.in. w Gdyni, Gorzowie, Łodzi, Olsztynie, Płocku, Szczecinie, Toruniu, Warszawie. Nowe kanały sukcesywnie będą wprowadzane w pozostałych miejscowościach, w których Multimedia Polska świadczą usługi telewizji cyfrowej.

 

Tak jak pisałem, kwestia czasu i będą je uruchamiać w pozostałych miastach, wszystko w swoim czasie. Cieszę się że inni już mają i nie będę z tego powodu "kompromitował się" ;), że ktoś już ma a ja muszę poczekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdę rzec biorąc, to oni żadnego nowego kanału nie dodali. Wszystkie to duble kanałów SD, najdelikatniej mówiąc marnej jakości. Dziękujemy ci wielka Multimedio! W tym samym czasie UPC dodaje wszystkie kanały TVN w HD. Naprawę wielka Multimedio jest się czym chwalić. Jeszcze raz dziękuje. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...