Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra jackie to ja Ci przypomne jak plakales ze w Streamie miales kaszane z oferta. Skakales z radosci jak Cie przepieli do MM i dostales pakiety jakie obowiazuja w MMP SA. Teraz juz wielkie oburzenie? Wyluzujcie troche, TV to nie wszystko a juz na pewno nie latem. Do jesieni mamy zaledwie 2 miesiace, skoncza modernizacje i dadza na reszte miast. Odnosze wrazenie ze niektorzy zazdroszcza innym, ze juz maja, typowo polskie zachowanie. To moze niech wylacza te kanaly tam gdzie sa mozliwosci? Hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jackie to ja Ci przypomne jak plakales ze w Streamie miales kaszane z oferta. Skakales z radosci jak Cie przepieli do MM i dostales pakiety jakie obowiazuja w MMP SA. Teraz juz wielkie oburzenie? Wyluzujcie troche, TV to nie wszystko a juz na pewno nie latem. Do jesieni mamy zaledwie 2 miesiace, skoncza modernizacje i dadza na reszte miast. Odnosze wrazenie ze niektorzy zazdroszcza innym, ze juz maja, typowo polskie zachowanie. To moze niech wylacza te kanaly tam gdzie sa mozliwosci? Hehehehe

Ty chyba nie rozumiesz oburzonych abonentów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis - Czy ja płakałem? Była kaszana w Stream bo nic nie dodawali, widmo-kablówką byli i nic dziwnego, że ją wykupili. Ciesze się, że ją MM przejęła bo jest o wiele lepiej ale co z tego jak takie kichy robią? Np. taką jak dzisiaj czy brak pelnej paczki C+ ...

Chce się dowiedzieć ile będę czekał bo była niedawno modernizacja i w analogu coś przestawiali pod cyfrówkę, chyba mogę? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to MM przywaliła dziś z cienkiej rury . :lol2: Kanał NOVELA HD jest mocno poniżej poziomu żenady.A efektem "intensywnych rozmów" trwających od kwietnia tego roku z NC+ jest kilka peryferyjnych kanałów z ich portfolio upscalowanych w HD.Oczywiście bez mocno oczekiwanego Canal+ Family.Na temat Tele 5 "HaDe" już nawet się nie będę wypowiadał ....Na in plus jest pojawienie się kanału STARS TV HD w ofercie,ale czemu w wyższych pakietach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijajac jakosc techniczna i merytoryczną tych kanałów , chciałem poinformować że starzy abonenci , czyli ci którzy mają DTV a nie moga przejść do NDTV , oczywiście nie maja dostępu do tych "atrakcji". MM jak zwykle pokazuje gdzie ma wieloletnich abonentów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...