Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@neuron

Jakie masz u siebie w budynku inne kablówki, tzn. jaka konkurencja? Jak długo jesteś już ich klientem?

Ta cena, którą wynegocjowałeś wydaje się nieprawdopodobna. Sami Ci proponowali te wszystkie "dodatki",

czy Ty im powiedziałeś, że chcesz "fulla" i czekałeś tylko na cenę?

U mnie promocja wygasa z końcem stycznia i ostatnio zaniosłem wypowiedzenie.

Obecnie mam w standardowej promocji Internet 60Mb + MaxBox + PVR za 118zł na 12 m-cy.

Przyjmując wypowiedzenie zaproponowali mi to co miałem i dodatkowo Canal + Platinum

za 143zł na 12 m-cy lub za 133zł na 24 m-ce. Wydawało mi się to niezłą ofertą, ale na razie jej nie przyjąłem.

Porównując do Ciebie, to ta propozycja dla mnie okazuje się bardzo średnia:)

U mnie mogą być gorsze warunki, bo mam tylko jedną konkurencyjną kablówkę i to z telewizją IPTV.

Jednak chyba jeszcze poczekam, bo w sumie zostały mi 3 m-ce do końca starej promocji, a wypowiedzenie już leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnej innej kablówki u siebie w bloku.Na początku jak dzwonili to proponowali śmieszne warunki,w końcu Ja powiedziałem co chcę i ile mogę za to zapłacić.Kobita powiedziała że musi skonsultować z przełożonym i zadzwoni za 30 minut .Zadzwoniła dokładnie po 14 minutach:) zgodziła się na wszystko,do fulla brakuje mi fanclubu.To mi jest zbędne.W MM jestem od początku gdy weszli do Konina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@horas Ale te 150 zł to zaoferowali Ci dopiero po wypowiedzeniu umowy czy normalnie?

@Klepa Pisałem że na kanale 110 pojawił się kanał z nazwą PPV Transmisja wiec na pewno Multimedia planuje transmisje lecz oficjalnego info w tej sprawie jeszcze nie ma ani na ich stronie internetowej ani na kanale 10. Walka będzie dla ciebie dostepna pomimo tego ze masz modul CAM, jednak nie zamówisz jej na kanale 10 kiedy pojawi się info bo nie masz teraz dekodera. Nie majac dekodera nie masz możliwości skorzystania z kanalu zwrotnego a co za tym idzie nie masz możliwości zamawiac "zdalnie" PPV, brac udziału na kanale aMazing w konkursach ankietach czy korzystać z usługi VoD. Kiedy pojawi się info ze będzie możliwość już wykupienia walki to jak zechcesz ja wykupić to będziesz musial dzwonic na infolinie, po drugie będziesz musial prawdopodobnie odswiezyc tez potem liste kanalow w telewizorze poprzez ponowne wyszukanie kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Torunia, mam moduł CAM. Zegar w TV jest przestawiony. Dzwoniłem do BOK i mają oddzwonić najpóźniej jutro, ale nie wiem czy to coś da bo na początku rozmowy poradził, żeby zmienić czas w TV...

 

EPG jest godzinę do tyłu w stosunku do realnego czasu. Jedynym wyjściem na ten moment jest przestawienie godziny +1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem występuje od momentu zmiany czasu na zimowy. Kraj instalacji Polska, GMT +2.

 

/edycja

 

Zmieniłem ręcznie na GMT +1 poprzez zmianę strefy czasowej na Kompens. +1 Teraz jest dobrze.

Ale czy trzeba powtarzać taką czynność po każdej zmianie czasu? Czyli dwa razy w roku? Czy to normalne, że na Warszawie jest godzinne opóźnienie w stosunku do EPG i pokazuje GMT +2? Na letnim wszystko było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

To jest mój pierwszy post na tym forum a więc przepraszam jak go napisałem w złym dziale.

 

Ostatnio dostałem pismo z MM, że kupili obecnego mojego operatora TVK i czekam na ofertę od nich.

Chciałbym wziąć moduł Cam ale mam obawy czy będzie poprawnie działało. A mianowicie mam tv Samsung UE32F5500AWXZH.

Próbowałem znaleźć informacje na stronie MM ale tam tylko znalazłem model UE32F5500AW.

Jeśli ktoś jest użytkownikiem takiego zestawu to proszę o wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...