Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że MM wykupiła w 100% mniejszą sieć kablową "Stream Communications", abonenci Multimedii w DTV powinni zyskać programy: TVP Polonia, TVN Meteo, iTV, teleTOON+, Viasat Explorer, MTV Polska, MTV Rocks UK i Comedy Central Family, gdyż są one dostępne w Streamie w DTV a u was są one tylko w IPTV. Dodane zostaną zapewne jeszcze programy, których w Multimedii nie ma w ogóle a są w Streamie: FOX, FOX HD, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Info, Eurosport 2, Extreme Sports, ESPN Classic i ESPN America.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze powrócę do tego braku TVP 1 i 2 HD.Z ciekawości włączyłem ten ich kanał "Twoje DTV" nr 59 na liście i widzę że nieźle to sobie wymyślili.Teoretycznie zamawiając pakiet Sport HD Extra dostaje się TVPHD,PolsatFutbol(który bodajże od jutra znika),Polsat SportHD,PSextra,EurosportHD,NsportHD,Sportklub+ i TVP Sport i tylko te programy należą do pakietu ale niżej pisze "a w PREZENCIE dostaniesz" TVP1HD i TVP2HD.

 

Więc złodziejom w pewnym sensie niczego zarzucić nie można bo dają te kanały za darmo w prezencie tym którzy zapłacą 18 zł za Sport HD Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że wszyscy powoli się rozwijają.Już nawet UPC ruszyło z kopyta i dodali C+Weekend i resztę kanałów z paczki C+ w HD a my nadal oglądając C+ czy C+Gol musimy oglądać piksele.Każda kablówka wrzuciła kanały TVP w HD za darmo do swojej oferty a Multimedia z nas zdziera 18 zł i jeszcze litościwie pisze że oni " w prezencie" nam dają publiczne programy.Sprawa Eurosport 2 była już poruszana tyle razy że szkoda klawiatury żeby kolejny raz o tym pisać.Dzisiaj jak wiadomo swoje "życie" skończył Polsat Futbol więc logicznym było by zastąpienie go Polsatem Sport Extra HD który zaczął nadawanie ale po co ? A w reklamie na Twoje DTV nadal jest plansza na której jak byk pokazują że oni w paczce sportowej dają ten kanał.

 

Trzeba sobie powiedzieć szczerze że Multimedia to w tej chwili z dużych nadawców najgorszy i najsłabszy operator dymający nas z każdej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie w DTV nie ma ani TVP1HD, ani TVP2HD. Co do PS Futbol, to zmienili nazwę na POLSAT SPORT EXTRA (z kropeczką na końcu), więc pewnie będzie w HD, chociaż na razie EPG nie ma. Chciałbym doczekać czasów, kiedy to MM włączy te kanały, o których od dłuższego czasu się mówi. W zeszłym roku włączyli kilkanaście od razu, więc teraz mogliby zrobić powtórkę...ale oczywiście do pakietu głównego, a nie do super extra mega giga hd ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale Stream to nie jest jakaś mała kablówka co jest w jednym mieście. Owszem nie jest taka duża jak UPC czy Vectra, ale ma to siódme miejsce w Polsce. I nie jest to fair, że zabiorą mi kanały, które posiadam obecnie (FOX HD, Eurosport2, Extreme, Euronews itd...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie, to szalenie przykre że wszystkie kablówki się rozwijają wprowadzają coraz to nowe programy, oferty a Multimedia kompletnie nie liczy się z potrzebami klientów. To jedyna licząca się na rynku kablówka, która NIE ma Eurosportu 2 czy Canal+HD nie wspominając o C+Gol HD czy Weekend HD, HBO 2 HD i wiele innych.... Niech już UPC ich wykupi, bo żal jakie zacofanie panuje w MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników sieci Multimedia. Swoją wypowiedź kieruję zwłaszcza w kierunku abonentów którzy zostali nabici na promocję Multimedialni Kibicują Polakom. Regulamin promocji z dnia 14.05.2012 na stronie multimedia.pl. Otóż chcę poinformować wszystkich szczęśliwców (do których i ja się zaliczam), że po wczorajszej rozmowie z BOKiem dowiedziałem się, że od dnia 24.05.2012 obowiązuje promocja Multimedialni Kibicują Polakom w HD (regulaminu na stronie internetowej nie ma), która od poprzedniej różni się koniecznością zapłaty aktywacji za cyfrówkę, ale w zamian za to do końca lipca cyfrówka w pakiecie komfort + pakiety film, sport hd extra, kids i adult są gratis, później cyfrówka 5 zł, pakiety łącznie 10 zł za mc. W ofercie Multimedialni Kibicują Polakom warunki identyczne, z tą różnicą, że sama cyfrówka w pakiecie komfort od sierpnia ma kosztować 15 zł, a dodatkowe pakiety wg cennika (łącznie ponad 60 zł). Ja osobiście dzwoniłem po ofertę 25.05 i pytałem o Multimedialni Kibicują Polakom, a miła Pani konsultant nie poinformowała mnie o nowej ofercie.... Wczoraj złożyłem w BOKu reklamacje, głównie opartą na dacie mojej rozmowy ws. nowej umowy i braku informacji o nowej ofercie na stronie internetowej jak i u Pani w BOKu. Cóż jeżeli jest nas tu więcej to walczmy, bo takie działania to jawne naruszenie interesów nas - konsumentów. Jeżeli multimedia nie załatwi mojej reklamacji (a powiedzieli że do 7 dni otrzymam odpowiedź) pozytywnie, sprawę kieruję do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, gdyż takie postępowanie firmy to poprostu kpina z praw i interesów konsumentów i klientów (których chyba mają w głębokim poważaniu). Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczegółami piszcie - apollo1984rzeszow@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA - kolejny przejaw "uczciwości" Multimedii. W dniu dzisiejszym na stronie internetowej pojawił się regulamin promocji o nazwie Euro z pakietem sport hd extra (regulamin datowany na dzień 01.05.2012 r.), a od dłuższego czasu widniał już regulamin Sport hd extra (datowany na 16.04.2012 r.). Oba pakiety skierowane są do tych samych klientów i dają promocyjne warunki na ww. pakiet, z tymże nowszy regulamin daje cenę 1 zł przez miesiąc i 15 przez kolejne 11, starszy 2 miesiące po 1 zł i kolejne 10 po 15 zł. Różnica - nowy regulamin daje prawo rezygnacji z pakietu w każdym czasie za wypowiedzeniem do 25-tego danego miesiąca ze skutkiem na koniec tego miesiąca, starszy regulamin w zasadzie trzyma abonenta przez 12 miesięcy stanowiąc o karze pieniężnej za zerwanie wcześniejsze umowy. Ilu klientów znowu zostało nabitych w butelkę?

Cyfrowa telewizja i kanały tematyczne za 0 zł – taką promocję przygotowały dla swoich abonentów Multimedia Polska - drugi największy operator kablowy.

 

Spółka Multimedia Polska zaoferowała swoim klientom cyfrową telewizję i pakiety tematyczne w promocyjnych cenach. Oferta ucieszy m.in. kibiców, którzy przez dwa miesiące będą mogli przetestować pakiet kanałów sportowych za 0 zł.

 

W ramach oferty promowanej pod hasłem „Multimedialni kibicują Polakom w HD” operator oferuje:

- telewizję cyfrową w pakiecie Cyfrowy Komfort (90 kanałów) za 0 zł przez dwa miesiące, a następnie za 5 zł (plus 10 zł za dostęp do pakietów porgramowych DTV) do końca trwania umowy.

- możliwość przetestowania pakietów tematycznych Sport HD Extra, Film, Kids oraz Adult za 0 zł przez dwa miesiące.

 

W pakietach tematycznych, dostępnych w promocyjnej ofercie znajdziemy 30 kanałów:

- Sport HD Extra: TVP Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport HD, Eurosport HD, nSport HD oraz TVP1 HD i TVP2 HD

- Kids: Jim Jam, Duck TV, KidsCo, CBeebies, Nickleodeon, Nick Junior, Da Vinci Lerning

- Film: AXN Crime, AXN SciFi, Universal Channel, TV1000, Fox Life, Sci-Fi Universal, Zone Romantica, Polsat Film, Fox Life HD.

- Adult: Adult Channel, Private Spice, Hustler TV, Blue Hustler, Daring TV.

 

Promocyjne umowy można podpisywać do 30 czerwca. Oferta skierowana jest do abonentów telewizji analogowej.

ŹRÓDŁO: http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oi ... 2124d3a01c

 

I znowu ludzie zrobieni w balona... Jakoś jeszcze wczoraj pisało, że 15 PLN za cyfrowy komfort plus pakiety: film, kids, sport hd extra i adult, co przy braku regulaminu promocji Multimedialni kibicują Polakom w HD na stronie MM powoduje, że znów pewnie grom ludzi zrobiony w balona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko kolejne potwierdzenie tego że Multimedia to w tej chwili na wielu płaszczyznach najgorsza polska duża kablówka.Często się śmiałem z tych co pisali na różnych portalach że czekają żeby zrezygnować i się przenieść do innego operatora ale teraz i ja doszedłem do tego stopnia.Tym momentem w którym mnie doprowadzili do szału było wprowadzenie tego Super Hiper Extra HD z kanałami TVP.Całe szczęście jest DVB-T.Teraz chyba czas na Cyfre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Multimedia informuje że dla każdego udostępnia bezpłatnie.

Źrudło media2.

Multimedia Polska zmienia zdanie. TVP1 HD i TVP2 HD dla wszystkich

Uwaga na próby oszustwa - ostrzegł wczoraj widzów "Teleexpress" przed operatorami, którzy pobierają dodatkowe opłaty za dostęp do TVP1 i TVP2 w jakości HD. Po materiale sieć Multimedia Polska udostępniła nowe kanały wszystkim abonentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...