Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od 2012 roku posiadam Internet 12Mb+ i dotychczas nie zmienialem oferty bo nie było takiej potrzeby, teraz chciałbym wziąść szybszy Internet. Jakie prędkości mogą mi zaoferować za 22 zł ? Dodam że 22 zł jest od 2012 roku i cena nie zmieniła się do tej pory. Umowa kończy się w grudniu dlatego chciałbym się dowiedzieć. 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kilerdzięki za szybką odpowiedź. Wogóle zastanawiam się nad zupełnym wypowiedzeniem Multimedii. Mam takze nc+ z prawie wszystkimi kanałami, dekoder jest już z 11 letni ale daje rade i szczerze powiem ze nie ma porównania z Multimedią. Mój Dekoder z MM ma mniej wiecej tyle samo lat a działa jak by miał dwa razy tyle a gdyby było tego mało ostatnio wywala błąd modem Docsis nie nawiązał połączenia. W MM za to wszystko co mam w nc+ napewno bym nie dostał w takiej cenie. NC mam jeszcze z czasów jak była wizja TV  a później cyfra+ i nie zamierzam na razie wypowiadać u nich bo są bardzo dobra firma. Zobaczymy jak sprawa się ostatecznie potoczy. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi powiedziano, nie ma już w MM internetu poniżej 31 zł za 300 Mbps.

 

Mam ofertę na 24 m-ce po złożeniu wypowiedzenia za 72 zł:
MaxBox 20 zł, IPS3000 10 zł, 300 Mbps 31 zł, LTE 30GB 10 zł, USB PVR 1 zł

HBO 6 m-cy gratis

 

Czy coś można więcej ugrać? Na przykład MM GO lub Netflix?

 

PS.: Jaki macie ping przez HFC? Ja mam 19-21 ms. Czy światłowód z Vectry lub UPC będzie miał gwarantowany lepszy (np. poniżej 10 ms)?

Edytowane przez aquarius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aquarius: Może za 300 mega nie da się zejść poniżej 31 zł, ale 150 na pewno będzie taniej i to sporo. Jeśli kolega miał 12 mega to bez większego problemu wskoczy na 150, które jest już w MM taką rozsądną podstawą.

 

Co do Twojej oferty to bardzo dobra i myślę, że nic się już nie ugra więcej. Chyba, że jakimś cudem MM GO, ale ona niebawem zostanie wycofana na rzecz TV SMART GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kiler napisał:

Multimedia nie oferuje dekoderów 4K. 

Oferuje. Smart 4K na Androidzie ten sam który jest w Vectra. Na razie tylko jako główny. Brak możliwości zamówienia do usługi multiroom. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przy przedłużeniu chcieli mi to wcisnąć jako „dodatek”. Teraz na stronie pokazuje, że jest, ale po kliknięciu na ofertę przekierowuje na stronę Vectry.

 

W takim razie wprowadziłem w błąd - przepraszam. Ktoś jeszcze korzysta z tego dekodera? Jakie warunki oferują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenniku dostęp 45 zł ale rabatują dostęp do 10 zł tak samo jak dla modułów CAM czy pozostałych dekoderów. Wymiana wiąże się zazwyczaj z jednorazową opłatą ok. 60 zł. Pytanie czy jest sens wymieniać skoro to tylko jeden kanał 4K a dodatkowo trzeba zakupić Canal+ Prestige 4K za 54,99 zł by oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś marketing MMP próbował mi opchnąć przejście z 600 na 1200Mbit za dodatkowe 15zł/mc.

Nie interesuje mnie to ale zainteresowali mnie wzmianką o konieczności wymiany modemu gdybym przeszedł na 1200. Poprzednią wymianę miałem (z CISCO na Arrisa) przy przejściu ze 120 na 300Mbit.

Teraz znów hasło, że ten Arris jest za słaby do 1200.

I tu pytanie - jaki modem dają teraz przy 1200Mbit i czy wreszcie zaczęli dawać coś co ma port 2.5GbE ? Konsultant oczywiście nie umiał odpowiedzieć na żadne z tych pytań a ja odpowiedziałem, że w ogóle nie będę rozważać przejścia na 1200 aż nie będzie modemów z portem szybszym niż 1GBit.

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2022 o 20:08, roc45 napisał:

Witam

 

Od 2012 roku posiadam Internet 12Mb+ i dotychczas nie zmienialem oferty bo nie było takiej potrzeby, teraz chciałbym wziąść szybszy Internet. Jakie prędkości mogą mi zaoferować za 22 zł ? Dodam że 22 zł jest od 2012 roku i cena nie zmieniła się do tej pory. Umowa kończy się w grudniu dlatego chciałbym się dowiedzieć. 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź 

Pozdrawiam 

Ja dzisiaj dostałem ofertę 150Mb za 13zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam internet, chciałem złożyć wypowiedzenie i dostałem taką ofertę, wcześniej miałem neta 120Mb za 10zl, a zostało to po ofercie łączonej z tv, ale mogłem wtedy zrezygnować z tv bez kary. Konkurencja to tylko vectra, ale w moim mieście multimedia jest na sprzedaż. Oferta to internet za 10zl i 3 złote wifi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ktosiu napisał:

Będzie zawsze w takiej w jakiej nadawany jest program.

 

No właśnie. Np.Polsat naziemnie nadawany jest 1080p. Czy w MM jest tak nadawany ? Nie. Mam moduł i max to 1080i. Skąd MM bierze sygnał ? Pewnie nie z naziemnej... Prawie każda kablówka ma oszukańcze z przeplotem 1080i. To już 720p jest lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/9/2022 at 10:46 PM, klosz007 said:

Dziś marketing MMP próbował mi opchnąć przejście z 600 na 1200Mbit za dodatkowe 15zł/mc.

Nie interesuje mnie to ale zainteresowali mnie wzmianką o konieczności wymiany modemu gdybym przeszedł na 1200. Poprzednią wymianę miałem (z CISCO na Arrisa) przy przejściu ze 120 na 300Mbit.

Teraz znów hasło, że ten Arris jest za słaby do 1200.

I tu pytanie - jaki modem dają teraz przy 1200Mbit i czy wreszcie zaczęli dawać coś co ma port 2.5GbE ? Konsultant oczywiście nie umiał odpowiedzieć na żadne z tych pytań a ja odpowiedziałem, że w ogóle nie będę rozważać przejścia na 1200 aż nie będzie modemów z portem szybszym niż 1GBit.

 

No co, nikt nie ma Internetu 1200Mbit ? Jakie dają teraz modemy do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zerojedynkaX napisał:

No właśnie. Np.Polsat naziemnie nadawany jest 1080p. Czy w MM jest tak nadawany ? Nie. Mam moduł i max to 1080i. Skąd MM bierze sygnał ? Pewnie nie z naziemnej... Prawie każda kablówka ma oszukańcze z przeplotem 1080i. To już 720p jest lepsze.

 

To odbieraj z naziemnej anteny i będziesz miał jak chcesz, o inny sygnał w kablówce miej pretensje do operatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...