Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

1 marca br. kanały Polsat Viasat History i Polsat Viasat Explore w wersji SD zostaną zastąpione swoimi odpowiednikami w jakości HD (Polsat Viasat History HD i Polsat Viasat Explore HD) - informują operatorzy sieci kablowych... źródło: https://satkurier.pl/news/125505/polsat-viasat-explore-i-polsat-viasat-history-w-hd.html

Ciekawe jak to będzie u nas w Multimedia Polska ? Czy owe kanały pojawią się za od razu ? Czy znajdzie się na nie wolne miejsce w sieci ?

 

(...)Modern Times Group oferuje już na polskim rynku, samodzielnie, kanał w wysokiej rozdzielczości - Viasat History HD/Viasat Nature HD. Prawdopodobnie stacja ta zostanie przekształcona w Polsat Viasat Nature HD(...)

 

I tu rodzi się następne pytanie, ponieważ Viasat History HD/Viasat Nature HD jest dostępny tylko i wyłącznie w pakiecie "HD",  przecież wtedy będzie o 1 kanał mniej w pakiecie "HD". Czy wtedy w zamian za Viasat History HD/Viasat Nature HD dostaniemy coś innego ? Czy też będziemy mieli w pakiecie "HD" o 1 kanał mniej ?

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Polsat Viasat Explore jest w analogu a Polsat Viasat History w cyfrze taka Jak Polsat Viasat Nature wiei Polsat Viasat History/Nature watpie zeby przekształcili jak jest w wersji SD wiec poco by trzymali SD??

 

PS Brak łączonego umnie tego kanału

Edytowane przez andyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj przedłużyłem umowę o kolejne 12 miesięcy :)

Za: Max Box, PVR, Canal + Prestige, HBO HD, GO, OD, Eleveny, pakiet HD, Internet WiFi 60 Mb/s wynegocjowałem 142 zł. Nawet nie źle ;), przynajmniej osobiście jestem zadowolony.

 

Ile razy dzwonili zanim przystali na takie żądania? Chciałbym podobną ofertę (z HBO tylko HD, a dodatkowo multiroom), za 150 bym się zgodził. Póki co tylko pisali żeby do nich zadzwonić - poczekam aż sami to zrobią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy dzwonili zanim przystali na takie żądania? Chciałbym podobną ofertę (z HBO tylko HD, a dodatkowo multiroom), za 150 bym się zgodził. Póki co tylko pisali żeby do nich zadzwonić - poczekam aż sami to zrobią ;)

Szczerze to w sumie załatwiłem to 3 rozmowy. Pierwsza  z nich była do niczego, od drugiej rozmawiałem już z inną panią. W sumie nie żądałem konkretnej ceny za to wszystko, sami mi to zaproponowali ;)

Edytowane przez BartekPLRZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy MMP podmieni Viasat History i Explore na wersje HD... Pewnie za parę lat.

Ciekawe, czy kanał łączony History/Nature w HD bez reklam zniknie i zamieni się w Nature HD z reklamami... pewnie tak.

Jeśli tak, to abonowanie pakietu HD w MMP straci jakikolwiek sens (dla samego AK+ wydanie 9,00 zł to trochę dużo bo pozostałe kanały to albo badziew z powtórkami jak TVP HD, albo dostępne w innych pakietach jak MTV czy Discovery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23:59 kompletny brak usługi TV.

Dzisiaj od samego rana ponowne przycinki... :wink:

Wczoraj miałem przycinki całe popołudnie i wieczór.  I to bardzo częste (kilka na minutę). jak oglądałem LM, to piłka była na środku boiska - przycinka- i znowu na środku boiska po golu. :>  Naprawdę nie szło wczoraj oglądać TV. U mnie przycinki zdarzają się na porządku dziennym i żadne reklamacje nie pomagają. Niby coś robią, naprawiają, a sytuacja trwa dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartekPLRZ
Twój przypadek kolejny raz pokazuje, że można dostać dobre warunki bez specjalnego wysiłku. A jak się pomęczymy, może być jeszcze lepiej.

@Yakuzzi
A gdzie to umieszczą? Miejsce* przestało mieć nagle znaczenie? Na razie pakiet "HD" pozostaje bez zmian.
* Zaznaczam, że piszę to w dużym uproszczeniu. Sieć MMP jest niejednorodna.

BTW. UPC też bawi się w wybiórczą redukcję analoga. Więc, Multimedia nie postępuje tak wyjątkowo, jak się większości tutaj wydaje.

@ziutek60
Oglądałem wczoraj LM na Canal+ HD i zero problemów. Drugie spotkanie z nSport+ HD nagrywałem, i po wyrywkowym przejrzeniu, też jest ok.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy dzwonili zanim przystali na takie żądania? Chciałbym podobną ofertę (z HBO tylko HD, a dodatkowo multiroom), za 150 bym się zgodził. Póki co tylko pisali żeby do nich zadzwonić - poczekam aż sami to zrobią ;)

Masz sytuację podobną do mojej. Też tylko dostawałem smsy. Problemem mogło być to, że promocja na internet kończyła mi się miesiąc wcześniej niż na Maxbox, bo niestety przeoczyłem ten zapis w umowie rok wcześniej. Dlatego właśnie wypowiedzenie na internet było do końca stycznia a na TV do końca lutego. Było już tylko tydzień przed końcem stycznia, a oni ciągle nie dzwonili. Byłem już przygotowany na to, że będę musiał przez luty działać na internecie mobilnym. Po kolejnym smsie zdecydowałem się jednak sam zadzwonić. Za to co miałem dotychczas, czyli internet 30Mb, Maxbox z PVR, pakiet HD i Canal+ Prestige Pani zaproponowała 114 zł z umową na 12 m-cy, zatem 14zł taniej niż wcześniej płaciłem. Powiedziałem, że się zastanowię i dopytałem jeszcze o HBO HD Max i Cinemax. Wyliczyła mi to na 145zł i umówiliśmy się na kontakt za kilka dni. Po tych kilku dniach zdecydowałem się na tą ofertę za 145zł, ale poprosiłem dodatkowo o Multiroom z jednoczesną zamianą dekodera na moduł wszystko w ramach tych 145zł. Później jak doszedł Eleven za 9 zł, to jeszcze dobrałem ten pakiet, więc ostatecznie mam 154zł. Pewnie można było ugrać jeszcze kilka złotych, ale i tak jestem zadowolony z tej oferty.

Edytowane przez strzala
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam taką samą sytuację z internetem kończącym się miesiąc wcześniej. W sumie nie martwię o internet, bo mam firmowy no limit z Play, więc tylko telefon pod ładowarkę, techtering i LTE jest :) Ale jakby nie patrzeć wolałbym już dziś mieć nową ofertę (Elevenów brak). Pomyślę i może faktycznie zadzwonię sam już teraz. Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Czyli że będzie nadal łączony Viasat Nature/History bez reklam czy po prostu w pakiecie HD pojawi się spolszczony Viasat Nature HD z reklamami?

Na chwilę obecną Viasat nie wysłał nikomu komunikatu, że likwiduje ten łączony kanał. Ani, że będzie teraz P.V. Nature HD. Info dotyczy tylko Explore HD i History HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...