Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Zadałem to pytanie w dziale technicznym,ale wskazano mi ten wątek,że będzie bardziej odpowiedni. Mianowicie chodzi mi o odbiór kanałów na komputerze z systemem windows 10 home x64 na stronie mmtv.pl. Jestem zarejestrowany,powiązałem konto z fakturą i niestety ani na internet explorerze ani na firefoxie (silverlight jest zainstalowany w najnowszej wersji) nie odtwarzają się kanały z pakietu MiniBox (taki posiadam od listopada). Na laptopie z windows 7 wszystko ok. Co może być przyczyną,czy możecie potwierdzić działanie na windows 10.

Edytowane przez multitomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam windows 10 i na firefox działa, tylko trzeba zezwolić na uruchomienie wtyczki Silverligt. Na Chrome i na Edge nie, bo Google oraz Microsoft już nie wspierają wtyczek Javy, Silverlight itp. Miałem dawno temu problem z HBO GO tam też jest Silverlight ale pomogło mi rozwiązanie numer 2 z tej strony http://pomoc.onet.pl/69,4322,faq_serwis.html

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam windows 10 i na firefox działa, tylko trzeba zezwolić na uruchomienie wtyczki Silverligt. Na Chrome i na Edge nie, bo Google oraz Microsoft już nie wspierają wtyczek Javy, Silverlight itp. Miałem dawno temu problem z HBO GO tam też jest Silverlight ale pomogło mi rozwiązanie numer 2 z tej strony http://pomoc.onet.pl/69,4322,faq_serwis.html

Michaelis dzięki za pomoc, u mnie również pomogło rozwiązanie nr.2. W katalogu tym były licencje z 2014 r. Czyli jeszcze z windows 7,przed aktualizacją do windows10. Jeszcze raz wielkie dzięki Michaelis,punkcik w górę dodany, plus- :popcorn:

Edytowane przez multitomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, pisałem ogólnie. ;) Podmianka tych 8 HD z zeszłego roku, dla większości (nie licząc Południa) po redukcji analoga. Ta szerzej dopiero za 2-3 miesiące. A na modernizację Południa to sobie możesz poczekać do "nie-wiadomo-kiedy". :D

@Yakuzzi
Niedługo oficjalny komunikat.

 

PS. A tak swoją drogą, ponoć Eleveny także w UPC w tym tygodniu...

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytałem o UPC, podobno przez miesiąc za free. Więc liczę, że MMP też przedłuży do końca lutego promocję ;)

Czyli bez Elevenów z wielkich zostanie tylko CP i Vectra. Ciekawe, kto doda te kanały jako ostatni.

I ciekawe czemu CP się tak ociąga - nie mają Canalów+, to dodanie Elevenów by mocno wzmocniło ich ofertę sportową.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat nie ociąga się. To ESN stawia warunki, które pewnie dla CP są nie do zaakceptowania. Wierz mi, że gdyby chodziło tylko o sprzedaż w dodatkowym pakiecie, to już dawno wszyscy mieliby Eleveny. ;) Z CP sprawa na pewno potrwa najdłużej, bo mają najwięcej klientów. Czyli dużo do zyskania dla ESN. Myślę, że to potrwa długie miesiące.


Ale co nas to obchodzi? Cieszmy się pełną ofertą sportową. Jest dużo do oglądania w każdym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Pozostali czekają na ten max. I dla nich to zdarzenie będzie wielkie. :wink:

 

Tak naprawdę dopiero będziemy mogli rozmawiać co się dzieje po wyłączeniach analogu w poszczególnych lokalizacjach, także czekajmy na najbliższe miesiące, sprawa się wyklaruje (albo nie) , ten rok będzie decydujący co nam MM zafunduje na następny najbliższy okres...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba sami nie wiedzą, kiedy będą wyłączenia bądź redukcje w poszczególnych lokalizacjach.

U mnie przedstawiciel zapowiedział redukcję analoga od stycznia 2016 r. co jak widać nie nastąpiło bo nadal hula ponad 50 kanałów analogowych.

Potem usłyszałem na czacie, że analogowa TV w Łodzi będzie dostępna do końca marca br., a potem koniec.

Jednak z formularza kontaktowego dziś otrzymałem info, że nie posiadają konkretnych informacji o wyłączeniu bądź zredukowaniu TV analogowej w Łodzi.

Masakra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego całkowitego wyłączenia analogowej TV. Pozostaną choćby kanały lokalne i własne Multimedii. Jednakowej redukcji u wszystkich też nie będzie, bo takie odcięcie klientów nie wszędzie naraz się opłaci. W części lokacji mogą zwlekać.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy Maxbox, pakiet HD, pakiet HBO, 30mbs net za 82zł to dobra cena?

 

 

Ja w czerwcu 2015 wynegocjowałem za 85 zł Maxbox, pakiet HD, CAM, 60 mb. Ale zauważyłem iż w negocjacjach dużo zależy czy w danej miejscowości jest konkurencja. Ja jestem z Rzeszowa w w moim bloku jest 4-5 dostawców kablowych tv i internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to całkiem dobra, o ile nie potrzebujesz/ nie próbowałeś negocjować szybszego neta. A Eleven nie chcesz, czy nie pytałeś?  :wink:  

W tym roku skupiłem się na telewizji i internet byłem w stanie przyjąć nawet 12mbs, ale konsultantka zaproponowała w takiej samej cenie 30mbs więc zgodziłem się ;) Eleveny nie interesują mnie, jedyny sport jaki oglądam to mecze reprezentacji które są na ogólnodostępnych kanałach.

Ja w czerwcu 2015 wynegocjowałem za 85 zł Maxbox, pakiet HD, CAM, 60 mb. Ale zauważyłem iż w negocjacjach dużo zależy czy w danej miejscowości jest konkurencja. Ja jestem z Rzeszowa w w moim bloku jest 4-5 dostawców kablowych tv i internetu.

Ja mam jednego operatora kablowego u siebie i jest nim właśnie Multimedia. Dostałbym w tej cenie też moduł CAM, ale po głębszym namyśle zrezygnowałem, w sumie dekoder nie przeszkadza mi wcale więc nie muszę go jakoś specjalnie wymieniać na CAM.

Edytowane przez xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...