Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oid/e385a97cb3f41c1f2807c3be1f889c3e

Eleven w cenie 15,90 zł . To dużo w porównaniu z konkurencją (player.pl- 11 zł) i tyle samo co w NC+.

Nie mniej jednak jest to przełomowy krok gdyż MM jako pierwsza z większych operatorów włącza Eleven.

Czas na ruch innych.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wam te eleveny jak większość z was ich nie będzie oglądać tylko pisać na forum?

 

 Zgadza się , kanały te będą dodatkowo płatne więc wykupi je naprawdę kilka procent abonentów prawdziwych zapaleńców sportu.

 

Ja tych kanałów sportowych co są w tej chwili praktycznie nie oglądam, więc i eleven'y są dla mnie zbędne, druga rzecz jest taka że w mojej lokalizacji i tak ich nie wprowadzą ...

 

Ale co by nie gadać wprowadzając te kanały "prestiż" MM rośnie bo je ma , a inni nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywagacje typu "Po co Wam Eleven" lub "po co Wam tyle kanałów" są śmieszne. To samo można się spytać: po co Wam smartfony, internet i kolorowa telewizja ? :D Nikt tu nikogo nie zmusza do oglądania sportu i płacenia za niego dodatkowych pieniędzy. Jest wolny wybór. A pisać o tym na forum i tak wypada. Tym bardziej w kwestii Multimedii gdzie każdy nowy kanał jest wydarzeniem. Koniec off-topu.


Eleveny w player pl, nie są w HD.Tutaj będziemy mieli pewność że to jest prawdziwe HD.

No to jest duży argument. Jakość w player wręcz poraża. Dosył Elevenów dla operatorów kablowych ( w tym MM) ma iść po światłowodach więc tu powinno być znacznie lepiej.

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleveny w player pl, nie są w HD.Tutaj będziemy mieli pewność że to jest prawdziwe HD.

 

Biorąc pod uwagę ostatnie akcje z obniżaniem bitrate kanałów HD w MM to może niekoniecznie :razz: choć na pewno będzie lepiej niż w playerze ;)

Przy sporcie jakość HD i w ogóle jakość obrazu jest moim zdaniem bardzo ważna i szybko wychodzi "realizacja transmisji po taniości" lub kompresja itp. itd. Liczę, że jakość obrazu ESN będzie na poziomie NC+ a nie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni


Dywagacje typu "Po co Wam Eleven" lub "po co Wam tyle kanałów" są śmieszne. To samo można się spytać: po co Wam smartfony, internet i kolorowa telewizja ? :D Nikt tu nikogo nie zmusza do oglądania sportu i płacenia za niego dodatkowych pieniędzy. Jest wolny wybór. A pisać o tym na forum i tak wypada. Tym bardziej w kwestii Multimedii gdzie każdy nowy kanał jest wydarzeniem. Koniec off-topu.


No to jest duży argument. Jakość w player wręcz poraża. Dosył Elevenów dla operatorów kablowych ( w tym MM) ma iść po światłowodach więc tu powinno być znacznie lepiej.

nikt nie pisze po co tv tylko tacy jak ty mają smatrfona iphone 5 do dzwonienia i smsmów  i już chcą kupić iphona 7,8,9 żeby kolegom się chwalić. I tak elevenów nie będziesz miał bo nawet nie wiesz co tam puszczają. 

Edytowane przez mars27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegę @mars27 zawiść zżera, dlatego nas prowokuje. ;) Ja sport oglądam, ale nie lubię o nim pisać (co chyba widać po mojej słabej aktywności w sportowych tematach na forum). Także spokojna twoja rozczochrana.

 

Kurczę, sami jasnowidzowie tutaj - wiedzą, kto wykupi i jak będzie oglądał (lub nie). :D

 

@neuro

~12 Mb/s. Co światłowód, to światłowód. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku, że jednak nie biorę modułów CAM. Zostaję przy dwóch dekoderach ADB. Poprawa w obrazie nie jest zbyt znacząca. A straciłbym możliwość nagrywania i archiwizacji sportu (oraz sprawdzania bitrate). Znowu musiałbym kombinować z zakupami sprzętu, żeby to obejść. A Multimedia prawdopodobnie wprowadzi coś nowego, w związku zakupem nowego systemu. Nie pogniewałbym się na dek a'la Evobox z Graphyne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...