Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętajcie, że dla PB niebawem czy wkrótce, to nawet pół roku.  Więc spokojnie 😄

EDIT: My tu pitu pitu a mi właśnie na 4K Lite zassało nowy soft z oznaczeniem 1.7.20

Nowe funkcje? Pff ja nic nie widzę.  Po za tym, że nie ma już chyba tego głównego menu, tylko wszystko jest w tej mozaice co nas wita. Wszystkie te opcje co były wtedy są po lewej stronie.  Usunięto w końcu nie działające HBO Go i tyle. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki dobry plus. Jeżeli chce się teraz układać kolejność kanałów własnej listy, to nie trzeba teraz tego robić pojednym kanale i zatwierdzać.  Teraz robiąc kolejność możemy dowoli przesuwać każdy kanał.  Tyle, że jak przesuwamy jeden, to żeby przesuwać inny trzeba poczekać z 2-3 sekundy. No i potem dopiero zatwierdzamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, wojtekmedia2 napisał(a):

Pamiętajcie, że dla PB niebawem czy wkrótce, to nawet pół roku.  Więc spokojnie 😄

EDIT: My tu pitu pitu a mi właśnie na 4K Lite zassało nowy soft z oznaczeniem 1.7.20

Nowe funkcje? Pff ja nic nie widzę.  Po za tym, że nie ma już chyba tego głównego menu, tylko wszystko jest w tej mozaice co nas wita. Wszystkie te opcje co były wtedy są po lewej stronie.  Usunięto w końcu nie działające HBO Go i tyle. 

Nie no coś się jednak zmieniło... Przytrzymaj na pilocie przycisk z piktogramem mikrofonu i powiedz coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zmianie oprogramowania jest problem z listą ulubionych.Na przykład na poz.1 dodaję tvp 1 klikam zielony domek->kanały->ok->niebieski(opcje)->lista,wybieram ulubione i tvp 1 nie ma na pierwszej pozycji,tylko przeskakuje na 113.Albo to błąd w sofcie,albo koniec z układanie własnych list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już myślałem źe ta super hiper extra aktualizacja już była. I jedyną "nowością" było aktywowanie mikrofonu w pilocie ,po to żeby operator wiedział jakie bluzgi idą podczas użytkowania tego dekodera :D

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planach było w momencie wejścia dekodera na rynek czyli wrzesień 2021 , były ulotki , były zapowiedzi i wielka wtopa POLSATU - bez wcześniejszej zapowiedzi dyski 500GB które przyjechały do punktów do PB4K zostały wstrzymane do wydawania do odwołania , wynajem dysku miał być płatny jak nagrywanie w chmurze ,  finalnie soft nie otrzymał aktualizacji która odblokowywała by aktywną kieszeń na dysk na tyle dekodera , i skończyło się na mizernym wybrakowanym nagrywaniu w chmurze za kasę . Ot cała zawirowana historia 😂💩🤮

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...