Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

czy znajdę gdzieś wykaz aplikacji, które działają na tym urządzeniu? W szczególności chodzi mi o aplikacje:

NETLFIX

HBO MAX

CANAL+ ONLINE

PRIME VIDEO

DISNEY+

APPLE TV+ 

Przymierzam się do powrotu do telewizji SAT po 3 latach absencji, ale nie chcę rezygnować z usług online. Wybieram między POLSAT/CANAL.

 

Dzięki za odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie niedopracowane oprogramowanie ma ten dekoder dużo błędów i to obkawiają się one im dłużej uzywany jest dekoder to wygląda tak jakby sie to oprogramowanie z czasem używania uszkadzalo...po wyjściu z pudełka działał super teraz po miesiącu czasem wyskakuje a to kanału brak w abonamencie a to nie obsługiwany format dźwięku wyłączenie z pilota nie zawsze włącza lub wyłącza telewizor i samoczynnie sie już dwa razy włączył tak było również przy evoboxie pvr potem jakaś aktualizacja to naprawiła i jeszcze jak oglądam audycje z dnia poprzedniego to tak co kilkanaście minut sie zatrzymuje i wznawia po odliczeniu 5 sekund jakby buforował....tyle sie ujawniło narazie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś napisać kto używa dekodera 4K i 4K lite, czy są jakieś odczuwalne różnice w prędkości tych dekoderów. Jestem w trakcie wybierania dekodera i jakoś nie widzę ogromnych różnic poza wielkością i brakiem paru portów.. i związku z tym mam dylemat, który wybrać :) Głównie zależy mi na prędkości działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu dekodera PB 4K pojawia się automatycznie okno Kategorie z tematami do wyboru: Ostatnio oglądane, Polecane do Ciebie, Aplikacja Sklep itd.

Czy można to jakoś wyłączyć, aby nie było tych wszystkich okienek zaraz po włączeniu dekodera, tylko żeby był obraz z ostatnio oglądanego kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co połatają. i co znowu zepsują, i jakie to będą te nowe opcje. oraz kiedy to będzie? Czy tak samo jak z testowanymi X czasu nowymi kanałani 4K? 😂 🤣 

Już nie wspominając o braku mundialu w tej jakości.... 🤒

Oczywiście z całym szacunkiem do @support458

🙂 

 

 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...