Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Daro1 napisał:

Tak faktycznie jest nowa aktualizacja. Z tego co widzę po aktualizacji, dioda na dekoderze świeci inaczej (wcześniej przy pracującym dekoderze kolor diody niebieski, teraz turkusowy), po wejściu w polsat box jakby wszystko szybciej działało, przy cofaniu w szczególności na kanałach TVN, nic się nie wiesza tylko cofa od razu, i mam nadzieję że wraz z nową aktualizacją meczący napis tego kanału nie ma.... zniknie. Czas pokarze co jeszcze poprawili a co zepsuli. 

Taaa właśnie się cudowna plansza mi pojawiła. Ja pier... ile można to naprawiać. Jak tylko mi się umowa skończy uciekam do C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bgmnt napisał:

Chodziło mi o to:

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/canal-4k-ultra-box-polsat-evobox-stream-dekodery-hbbtv-ustawa-mininalne-wymagania

 

 

 

 

I w tych wymaganiach miało być Hbb TV, którego Box 4K nie obsługuje.

Coś tam Duda 28 lutego podpisał w sprawie dofinansowania dekoderów DVB-T, ale czy jest tam też o tych wspomnianych w artykule WM wymaganiach nie wiem.

Polsat że zamiast ulepszać woli po prostu ucinać funkcje pokazał już przy okazji Evobox Streama czy TV mobilnej, więc może tutaj mamy to samo.

Niby masz rację

Cytat

Poza wprowadzeniem dotacji na zakup tunera, posłowie zmienili prawo telekomunikacyjne. „Kto będąc przedsiębiorcą prowadzącym sprzedaż dekoderów telewizyjnych* (...) dokonuje sprzedaży użytkownikowi końcowemu dekodera telewizyjnego niespełniającego wymagań (..) podlega karze pieniężnej”

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/canal-4k-ultra-box-polsat-evobox-stream-dekodery-hbbtv-ustawa-mininalne-wymagania

Ale* przecież PB nie sprzedaje od lat dekoderów tylko je udostępnia- darmo za pieniądze, ale ich nie sprzedaje więc w/g mnie ten punkt absolutnie nie dotyczy PB i może też C+(nie wiem czy cokolwiek sprzedają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam sprzedawał  - Evoboxy Stream (tutaj już 3-4 miesiące temu w ogóle wycieli złącze do anteny naziemnej), dekodery tv mobilnej (która teraz wycofują) itd.

Canal+ ma DVB-T w Boxie 4K, który też jest na własność.

Poza tym czy sprzedaż czy wynajem no to raczej zgodność z przepisami musi być.

Ale tak jak napisałem, to tylko dywagacje. Może po prostu im się "zapomniało" o naziemnej w nowym sofcie, ale to też raczej by dobrze nie świadczyło o PB ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kkocis napisał:

Taaa właśnie się cudowna plansza mi pojawiła. Ja pier... ile można to naprawiać. Jak tylko mi się umowa skończy uciekam do C+

Tak niestety polsat nie naprawił błędów informacja dalej się pojawia. Róbcie zdjęcia tej wyskakującej informacji i wysyłajcie je do polsatu bezpośrednio przez konto internetowe. Może w końcu zobaczą na oczy, i usuną problem. 

A co do braku telewizji naziemnej :specjaliści polsat box informują: "prosimy przywrócić ustawienia fabryczne w dekoderze". Co za amatorszczyzna ze strony specjalistów polsat box. Zastanawiam się czy w związku z tym że zabrali opcję telewizji naziemnej nie jest to powód dla którego abonent nie może im wypowiedzieć umowy bez ponoszenia kary? Przecież polsat zapewniał że dekoder obsługuje telewizję naziemną, a teraz jej brak. Podpisując umowę naziemna była, więc chyba polsat zrobił ingerencję w umowę? 

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polszajs wypuścił aktualizację która przywróciła poprzednie usterki np: brak video bo włączeniu dekodera, cutch up po raz kolejny jakieś zwiechy itp. (działało jeden dzień po aktualizacji), EPG pojawia się z opóźnieniem, brak telewizji naziemnej. Z tym dekoderem 4k polsat szajs nie da się normalnie oglądać telewizji. A najlepsze z tego wszystkiego gdy zgłasza się problem do polsatu twierdzą że wszystko działa jak należy i nie widza problemu! Standardowa odpowiedź reset dekodera, a jeśli to nic nie da wymiana w punkcie. Zastanawiam się czy nie zrobić akcji z dekoderem i codziennie odwiedzać punkt celem wymiany dekodera na inny. Może za którymś razem trafi się taki który będzie działać jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Daro1 napisał:

Polszajs wypuścił aktualizację która przywróciła poprzednie usterki np: brak video bo włączeniu dekodera, cutch up po raz kolejny jakieś zwiechy itp. (działało jeden dzień po aktualizacji), EPG pojawia się z opóźnieniem, brak telewizji naziemnej. Z tym dekoderem 4k polsat szajs nie da się normalnie oglądać telewizji. A najlepsze z tego wszystkiego gdy zgłasza się problem do polsatu twierdzą że wszystko działa jak należy i nie widza problemu! Standardowa odpowiedź reset dekodera, a jeśli to nic nie da wymiana w punkcie. Zastanawiam się czy nie zrobić akcji z dekoderem i codziennie odwiedzać punkt celem wymiany dekodera na inny. Może za którymś razem trafi się taki który będzie działać jak należy. 

Jedynie co mi zniknęło to TV naziemna innych problemów nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, maly801 napisał:

Jedynie co mi zniknęło to TV naziemna innych problemów nie mam.

Potwierdzam poza brakiem tv naziemnej soft o  niebo jest stabilniejszy  na kanale  169 nareszcie nie ma komunikatu e-016  i na kanale  149  brak komunikatów  e-030 działa ketup na listach powyżej kanału 200  i mniej zamula - oczywicie  nie jest to ideał, ale  o niebo lepszy niż poprzedni .

 

Zawsze po aktualizacji robię hard reset przywracanie do ust fabrycznych podobnie  jak telefonie wipe cache i soft działa

 

Żeby szybciej ładowały się Logotypy  - wejdzcie w  Polsat box  albo HBO go i włączcie na 5 min film obojętnie jaki

 

 

Edytowane przez Zibula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Zibula napisał:

Potwierdzam poza brakiem tv naziemnej soft o  niebo jest stabilniejszy  na kanale  169 nareszcie nie ma komunikatu e-016  i na kanale  149  brak komunikatów  e-030 działa ketup na listach powyżej kanału 200  i mniej zamula - oczywicie  nie jest to ideał, ale  o niebo lepszy niż poprzedni .

 

Zawsze po aktualizacji robię hard reset przywracanie do ust fabrycznych podobnie  jak telefonie wipe cache i soft działa

 

Żeby szybciej ładowały się Logotypy  - wejdzcie w  Polsat box  albo HBO go i włączcie na 5 min film obojętnie jaki

 

 

Jak się nie ma list ulubionych to można robić hard reset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy poprzedni dekoder 10 lat! Kazali wymienić na to [beep] bo nie przedłużą umowy... Miałam tam nagranych z 50 filmow, a na tym gównie niczego nie da się nagrać bo błąd nagrywania, usługa nie jest aktywna albo na tym kanale nie możesz nagrać bo nie masz go w abonamencie (choć go k...a oglądasz!) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat wyciął   aplikacje  naziemnej teraz  wyciął aplikacje HBO go  - toz to kuźwa skandal ,że nie można rozwiązać umowy - co to za bezprawie w tej POLSZY

 

Edytowane przez Kiler
Grzeczniej, bez pogrubiania czcionki proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jordan87 napisał:

W sumie na tym dekoderze nie odpalałem HBO ale na Evobox PVR działala tragicznie więc i tak trzeba było odpalać na innym urządzeniu. Brak HBO MAX w Evobox to podobno wina HBO więc trzeba na to i tak poczekać.

Czekać na wszystko czekać na  aplikacje naziemną , czekać na  hbo max  czekać na poprawę samego oprogramowania, a płacić trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.polsatbox.pl/uploaded-files/reg-repo/warunki-korzystania-z-hbo-go-25032019.pdf - regulamin HBO MAX

https://www.polsatbox.pl/uploaded-files/reg-repo/archiwum_2021-04-26_warunki-korzystania-z-hbo-go-25032019.pdf - aktualnie najstarsza wersja regulaminu HBO GO dostępna na stronie.

Dużo się zmieniło.

Edytowane przez lastonecatch
Dodanie danych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...