Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.01.2022 o 18:17, Kris5112 napisał:

 

Aby nie było tego zjawiska należy wyłączyć CEC. To samo miałem z EVOBOX PVR i telewizorem marki PHILIPS. Telewizor nawet był w serwisie i wymienili płytę główną na gwarancji. Po tej "naprawie" telewizor włączał się przypadkowo - w nocy też. Szukając przyczyny stwierdziłem iż powodem przypadkowego włączania się telewizora była funkcja CEC. Po wyłączeniu jej w telewizorze i w dekoderze Tv przestał się samoistnie włączać.

Na chwilę obecną wyłaczenie wszystkiego z prądu na chwilę  pomogło zobaczymy co dalej  wlaśnie obstawiam co by wyłączyć funkcję cec w tv ampli jak i w dekoderze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, patryszq napisał:

Kanał TRAVELxp 4KHDR znów / wciąż nadaje FREE  na satelicie a dekoder PB4K uznaje kanał za " swój '' i wyświetla 🤬 planszę tego kanału !!!!

@Specjalista Polsat Box udajecie że się znacie czy naprawicie ten 🤬 błąd !! 

To raczej problem wielu użytkowników. U mnie jest taki sam komunikat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja też dodam swoje uwagi, po kilku dniach użytkowania tego dekodera. Przede wszystkim moje odczucie jest takie, że obraz wydaje się być "lepszy" niż w przypadku dekoderów Evobox. Natomiast widziałem, że @Specjalista Polsat Box pisał o wyeliminowaniu części błędów po aktualizacjach, natomiast u mnie w dalszym ciągu występują:

-2-3 sekundowe klatkowanie obrazu po zmianie kanału. Nie jest to jakieś bardzo uporczywe, ale jednak występuje;

-na części kanałów nie da się korzystać z usługi CatchUp - zaobserwowałem, że jest to na kanałach powyżej jakiś numerów, np. powyżej 400;

-CatchUp - przy cofaniu zdarzają się sytuacje, że obraz rozjeżdża się z dźwiękiem;

-płynność działania jest gorsza niż w przypadku Evobox PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... 

/ 2-3 sekundowe slow-mo po przełączeniu z kanału na kanał NIE ZOSTAŁO wyeliminowane żadną aktualizacją która pojawiła się w ciągu półrocza od momentu wejścia dekodera na rynek - tłumaczenie tego " zjawiska " ma naturę techniczną rzekomo nie do wyeliminowania 😂💁‍♂️🍀

 

/ usługa CATCHup NIE DZIAŁA na wszystkich kanałach - to było wiadomo od początku startu tej usługi , oficjalna lista powinna być aktualizowana przez PB a nie jest i trzeba na własną rękę szukać , dostaję się ją przy przedłużeniu umowy - w sieci na próżno jej szukać , najlepiej sprawdzić to na własną rękę w dekoderze , CATCHup działa na całej liście kanałów PB np. skoro działa na kanale 22 to i zadziała na kanale 410 ( Paramount Channel) i analogicznie do innych kanałów zdublowanych na liście :) 

@Specjalista Polsat Box pofatygujesz się o aktualna listę kanałów CATCHup / nPVR ??

 

/ tak często gęsto podczas CATCHup i cofania przewijania danej audycji dźwięk się rozjeżdża i 🤬😂💁‍♂️🍀 to niemiłosiernie - BUBEL nadal nie poprawiony aktualizacją 

/ tak dekoder łapie muła i widać przycięcia podczas poruszania sie po menu epg itp 

 

Finalnie dostaliśmy tanią chińska zabawkę byle by działała , technicy zajmujący się wdrażaniem poprawek są o wiedzy niszowej a ich kompetencje sięgają dna . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, patryszq napisał:

Finalnie dostaliśmy tanią chińska zabawkę byle by działała , technicy zajmujący się wdrażaniem poprawek są o wiedzy niszowej a ich kompetencje sięgają dna . 

Świetnie ujęte, dlatego też w takim przypadku najlepszą opcją jest moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, patryszq napisał:

/ usługa CATCHup NIE DZIAŁA na wszystkich kanałach - to było wiadomo od początku startu tej usługi , oficjalna lista powinna być aktualizowana przez PB a nie jest i trzeba na własną rękę szukać , dostaję się ją przy przedłużeniu umowy - w sieci na próżno jej szukać , najlepiej sprawdzić to na własną rękę w dekoderze , CATCHup działa na całej liście kanałów PB np. skoro działa na kanale 22 to i zadziała na kanale 410 ( Paramount Channel) i analogicznie do innych kanałów zdublowanych na liście :) 

 

No właśnie u mnie nie działa. Np. Eleven Sports na kanale 220 mogę cofać i oglądać transmisję 7 dni wstecz, ale już np. na kanale 820 nie mam takiej możliwości. 
Dla przykładu to samo z HBO, na kanale 800 i 440 nie mogę cofać ani korzystać z usługi CatchUp, ale już na kanale 132 mogę bez problemu. Tak samo z podanym przez Ciebie Paramount - 22 działa ok, 410 już nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bgmnt napisał:

W przypadku Polsatu ograniczenia są znaczące - np. brak dostępu do catchupu 7 dni.

Tak jak napisałem wyżej - zależy dla kogo. Jeśli oglądam głównie sport na żywo - to wolę mieć dostęp z telefonu z dowolnego miejsca gdzie jest internet i oglądać dowolny kanał zamiast catchupu. Pomijam już inne możliwości typu własna lista kanałów, brak takich dziwnych akcji (niedoróbek) jak na sprzęcie operatora o których pisał @patryszqi wiele innych.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...