Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jerzykowski napisał:

W moich oczach ( a przynajmniej na razie) ten dekoder to jeden wielki szajs. Zastanawiałem się czy nie podpisać nowej umowy, ale brak nagrywania na twardy dysk dyskwalifikuje ten dekoder. Zaakceptowałbym nagrywanie w chmurze gdyby można było nagrać wszystkie kanały, wszystkie by można było przewinąć do przodu, cofnąć i inne funkcje znane z nagrywania na twardy dysk. Bo jak na razie nPVR to jest straszna lipa. Ogólnie łapka w dół. 

Coś mi się wydaje że to taka wersja testowa- być może na późniejsze czasy jako multiroom, jak ogarną wszytko i nałapią trochę klienta to może wypuszczą pełną wersję(z dyskiem, wyświetlaczem na płycie czołowej a może i jeszcze z jakimś wodotryskiem)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OlafS jasne dogadają się z Technisatem i wypuszczą w dzierżawie za 10 zł dekoder Technisat Sonata w wersji z systemem bezkartowym i dwoma wejściami na moduły CI+.

Do tego podwójna głowica FBC sat i DVB-T2 do kompletu dla ich telewizji mobilnej.

 

Soundbar-UHD-4K-DAB-dekoder-SONATA-1-Tec

 

a7e7694146a6261d.jpg

 

https://www.technisat.com/pl_PL/SONATA-1/352-1637-11763/

 

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Umek napisał:

Kto wpada i w jakim stanie psychicznym na takie pomysły…:)

Ktoś pokroju antagonisty z filmu"Kupiec wenecki".

 

1 godzinę temu, wojtek725 napisał:

umowa na 24 miesiące pakiet M w cenie 30 Zł + w zobowiązaniu eleven za 10zł + 5 zł czynsz za dekoder - razem 45 zł x 24 miesiące

Ze wzgględu na fakt, że do aneksu umowy doszło po 20 dniach od zawarcia poprzedniej istniała konieczność podniesienia zobowiązania podstawowego z 35 zł na 45 zł

 

Czyli musiał Pan coś dobrać aby podnieść kwotę i móc aneksować umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem w APS Polsat Box/Plus, i pomijając fakt, że dekodery rozeszły się jak ciepłe bułeczki, to zapytałem się sprzedawcy, jak w moim przypadku jako posiadacza pakietu Premium MAX z 1x Multiroom HD w usłudze SmartDOM 3 (umowa na czas nieokreślony) za 54.90 PLN, będzie wyglądała wymiana z EVOBOX PVR na Polsat Box 4K, to dostałem odpowiedź, że muszę podpisać nową umowę na 24 miesiące + 20 PLN za dekoder do abonamentu i 49 PLN za aktywację 🥴.

 

Podziękowałem, bo mam jeszcze Orange Światłowód z kanałami 4K 😛.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pana miejscu zrobiłbym tak samo a Premium Max za tę cenę z Evobox Pvr i 1x Multiroom to świetna oferta. 20 zł doliczyli ci żeby jakoś sobie wyrównać za to jaki masz pakiet. A jeśli Pan będzie chciał zrezygnować, to warto zrobić na kogoś cesję. Myślę że ktoś z radością p[beep]rnie umowę na takich warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tweed77 napisał:

jasne dogadają się z Technisatem i wypuszczą w dzierżawie za 10 zł dekoder Technisat Sonata w wersji z systemem bezkartowym i dwoma wejściami na moduły CI+.

Do tego podwójna głowica FBC sat i DVB-T2 do kompletu dla ich telewizji mobilnej.

Czymu ni :?:;)

Ale myślę że PB stać na więcej🤣😂:brawo:

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa na to że PB będzie dawał dyski za dodatkowy czynsz jak kiedyś do swoich PVR jest chyba nieunikniona , dodatkowa kasa za rozbudowanie dekodera aż prosi się z czasem o wdrożenie . Tym bardziej , że nie każdy jest chętny na chmurowe nagrywanie w dekoderze 4K gdzie jest ono okrojone do granic możliwości a kiedyś dawali dyski 320Gb do swoich HD PVR za opłatą . Pomysł zapewne gdzieś już jest głowie Zygusia tylko czeka na szerszą skalę ingerencji PB4K w rynku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Maciejk5 napisał:

Na 4 salony w moim mieście tylko jeden miał 3 sztuki tego dekodera w drugi dzień po premierze. Nie dostaje się tutaj do niego już karty dostępowej oraz logo na pilocie jest bardzo słabo nadrukowane, tak że można je usunąć paznokciem :)

 

20210902-101244.jpg

co wywołuje przycisk mikrofonu na pilocie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie delikatnie wkurza sam pilot teraz wieczorem :)

 

1. Jak coś klikamy to podświetla się na biało kółko włączania pilota non stop a nie ma w ustawieniach opcji wyłącznia tego podświetlania. 

 

2. Przyciski jak widzicie to już nie taka wyższa guma jak w pilotach evobox także głośniej słychać gdy naciskami przyciski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/19/2021 at 4:37 AM, andrzejgratis said:

Jak można robić dekoder bez dysku ?

Najbardziej jestem ciekaw treści 4K w PB... myślę, że to jest tylko chwyt marketingowy (dekoder 4K) a tak na prawdę, niewiele będzie się działo .

Przecież ma dysk. I to chyba coś piszą ze to jest kieszeń na dysk wiec możesz włożyć swój. Może nawet SSD jak chcesz…

14 hours ago, Jerzykowski said:

W moich oczach ( a przynajmniej na razie) ten dekoder to jeden wielki szajs. Zastanawiałem się czy nie podpisać nowej umowy, ale brak nagrywania na twardy dysk dyskwalifikuje ten dekoder. Zaakceptowałbym nagrywanie w chmurze gdyby można było nagrać wszystkie kanały, wszystkie by można było przewinąć do przodu, cofnąć i inne funkcje znane z nagrywania na twardy dysk. Bo jak na razie nPVR to jest straszna lipa. Ogólnie łapka w dół. 

Skoro jest kieszeń na dysk to pewnie będzie można nagrywać. Npvr jako funkcjonalność chyba nie zależy od dekodera a raczej kto komu daje jakie prawa do używano kontentu wiec jeżeli czegoś się nie da nagrywać to raczej należy krytykować dostawce tego kontentu…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...