Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jordan87 napisał:

To ciekawe spostrzeżenie, niestety nie mam łącza od dedykowanego dostawcy aby sprawdzić.

nie zrozumiałeś , chodzi o to ze wystarczy na kilka sekund wcisnąć pauzę na danym kanale - po chwili PLAY i oglądasz kanał z internetu , sygnał nie jest pobierany z sat tylko z sieci internet  , wtedy nic sie nie zacina nie ma czarnych ekranów ( nie doświadczyłem tego ) działa sprawniej pauza , przewijanie etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma czegos takiego jak przewijanie z sat, ten dekoder nie ma dysku wiec jak tylko zrobisz pauze i ogladasz z przesunięciem to dziala przez internet. Nie rozumie jak polaczenie internetowe mialo by miec wplyw na oglądanie na zywo przy ustawieniu satelita+internet. To brzmi raczej jak bys mial problem ze slabym sygnalem satelitarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał mam 80 %na 80% usługi nieliniowe zależne są od jakości połączenia internetowego możesz nie wierzyć ale tak jest. Myślę że odbiór kanałów przez internet jest zależny od siły sygnału i szybkości neta. Natomiast przez sat zależy od jakości połączenia internetowego. Możesz nie wierzyć ale przez internet timieszift działa idealnie, a przez sat jak test połączenia internetowego wypadnie źle to tnie obraz i dźwięk się rozjeżdża jak nie wiem. 

Dziś mój dekoder zaliczył restart po jego włączeniu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2022 o 00:13, rudikof napisał:

Witam wymieniłem nie dawno stary dekoder Polsatu na nowy 4K D61AW i co ciekawe działał dwa miesiące bez żadnych problemów a teraz po włączeniu telewizor rozpoznaje dekoder ale od razu pojawia się komunikat o braku sygnału .Kabel HDMI sprawdzony i przetestowane na innym telewizor również podmieniony brak efektów . Pilot zdaje się reagować normalnie , dekoder jest też widziany w sieci LAN . Czy jest jakaś kombinacja klawiszy która mogła by zrobić reset dekodera ? Oczywiście odłączenie zasilania nic nie zmieniło . Czy tylko wymiana dekodera . Trochę szybko jak na awarie .

Mam tak samo przy każdym uruchomieniu dekodera i telewizora po braku prądu pomaga odłączenie na chwilę wtyczke kabla hdmi i ponowne podłaczenie i ginie komunikat na telewizirze brak sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem, że brakuje funkcji obraz w obrazie, i podglądu w menu zakładka kanały tv. Początkowo myślałem że to przez brak dysku, ale to cnyba kwestia chęci dodania do softu tych funkcji. Ale zgadzam się z tym że to były przydatne funkcje które miałem w poprzednim Evo PVR. 😊 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam Polsat Box 4K i jako multiroom Polsat Box 4K lite. Ogólnie rzecz biorąc jestem, bardzo zadowolony od początku, gdy oba dekodery otrzymałem podczas przedłużenia umowy. Główny oraz dodatkowy działają w jednej sieci 2.4 GHz (na 5 GHz nie próbowałem) jeszcze nigdy dekoder multiroom nie stracił uprawnień, a są u mnie około 4 miesiące. Mam również drugą umowę z Evobox PVR i również rozważam zmianę na nowe dekodery. Szkoda, że na światłowodzie od lokalnego dostawcy nie działają, wszystkie kanały nPVR mam nadzieję, że to kwestia czasu.

21 minut temu, maly801 napisał:

U mnie ostatnio, po odłączeniu dekodera od zasilania wywala listę ulubionych kanałów...

Nie sprawdzałem. Mam fabryczną listę kanałów, ale kilka wrzucę do ulubionych i napiszę, czy u mnie jest podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2022 o 14:42, Mati06 napisał:

Mój dekoder przed chwilą wywalał na każdym kanale komunikat błąd odczytu nie obsługiwany format video pomógł reset wtyczkowy. 😂🤣 

 

W dniu 3.10.2022 o 15:06, krzysiek25 napisał:

U mnie to samo albo tego kanału nie w twoim abonamencie.Technologia Polsat Box

Dzwoniłem dziś do Polsat Box w tej sprawie i gostek powiedział że nikt z klientów nie dzwoni z takimi informacjami i powiedział niech Pan pojedzie z dekoderem do APS i wymieni dekoder bo może być jego wina.Najlepiej winna dekodera a nie problem z softem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Ktosiu napisał:

Nawaliło ci tych programów że specjalnie musisz mieć 4K TV.

Nie ma znaczenia jaki bedzie TV i tuner do niego, przy tunerze 4k programy 4k będziesz mógł oglądać, a bez tego tunera nie. 

Nie nawalilo tylko w.....a mnie juz Dekoder EVOBOX PVR.Ciagle cos.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy znawcy tutaj napisali, że 4K bez HDR nie jest takie dobre. Nie wiem, nie wypowiadam się.

2 godziny temu, Mati06 napisał:

Już 3 testują kanały w jakości 4k będzie ich około 10, to już całkiem nieźle. 😊

Polsat Box podaje, że ma obecnie 4 kanały 4K

https://sklep.polsatbox.pl/polsatbox4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...