Skocz do zawartości

SkyShowtime za granicą


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta Filmowa VOD w 2022:


Netflix (29-60 zł) z podziałem po 13 zł
HBO Max (minimum 25 zł) z podziałem 12,50 zł
Viaplay (34 zł) z podziałem 17 zł
Amazon Prime 26 zł, z podziałem 8,33 zł
Disney+ (cena nieustalona)
Canal+Online (45 zł, z podziałem 22,50 zł)
Player 15 zł z podziałem 7,50 zł
Polsat Box Go 15 zł, z podziałem 7,50 zł
CDA Premium 20 zł, z podziałem 10 zł
Cineman Go 30 zł, z podziałem 15 zł
SkyShowtime (cena nieustalona)

Discovery Warner ( cena nieustalona )

 

Im więcej tym gorzej dla każdego z Nas , rozdrobnienie praw , licencji pokaże kto wytrzyma na rynku . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, patryszq napisał:

Oferta Filmowa VOD w 2022:


Netflix (29-60 zł) z podziałem po 13 zł
HBO Max (minimum 25 zł) z podziałem 12,50 zł
Viaplay (34 zł) z podziałem 17 zł
Amazon Prime 26 zł, z podziałem 8,33 zł
Disney+ (cena nieustalona)
Canal+Online (45 zł, z podziałem 22,50 zł)
Player 15 zł z podziałem 7,50 zł
Polsat Box Go 15 zł, z podziałem 7,50 zł
CDA Premium 20 zł, z podziałem 10 zł
Cineman Go 30 zł, z podziałem 15 zł
SkyShowtime (cena nieustalona)

Discovery Warner ( cena nieustalona )

 

Im więcej tym gorzej dla każdego z Nas , rozdrobnienie praw , licencji pokaże kto wytrzyma na rynku . 

Tyle wymieniłeś serwisów, a zapomniałeś o AppleTV+ za 25 zł. Mają coraz więcej treści własnych, których nie obejrzysz nigdzie indziej ("Ted Lasso", "Fundacja").

Jeszcze mamy Filmbox+ za 15 zł.

I jak wymieniać Player i Polsat Box Go, należy wspomnieć o TVP VOD, gdzie jest Strefa ABO za 10 zł.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, swordfish napisał:

Tyle wymieniłeś serwisów, a zapomniałeś o AppleTV+ za 25 zł. Mają coraz więcej treści własnych, których nie obejrzysz nigdzie indziej ("Ted Lasso", "Fundacja").

Jeszcze mamy Filmbox+ za 15 zł.

I jak wymieniać Player i Polsat Box Go, należy wspomnieć o TVP VOD, gdzie jest Strefa ABO za 10 zł.

Widzisz więcej i więcej i więcej . Dramat goni dramat . Na szczęście tv to nie wszystko ... życia by zabrakło by to ogarnąć , opłacić być cool i trendy . Co nie znaczy że lepiej mieć wybór choć czy ja wiem . Wiem że 🏴‍☠️ będzie się dobrze miało jak nigdy dotąd 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja opłacam netflixa na 5 osoby, HBO, a już nie oglądałem tam nic z 5 miesięcy. 

Ale płacić place, bo potem będzie mi ciężko kogoś znaleźć do zrzutki na netflixa. 10 zl to nie pieniądz, więc niech będzie. 

 

Viaplay nie mam, Disney mieć nie będę chyba że ktoś się znajdzie do podziału ale wątpię. 

 

Wiecie... Nawet na Amazon Prime jest mi ciężko 3 ludzi znaleźć do podziału, na HBO Go też nikt nie chce ale netflix jest bo jako jedyny zrobił jakiś dobry marketing. I ludzie chcą go mieć a Amazona, HBO, i innych już niekoniecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jeszcze inaczej..Netflix opłacam (£5 za UHD) rodzicom, Amazon dla darmowych przesyłek, Discovery+ 12 mcy za darmo potem out. Disney 6mcy za darmo

w O2 a potem pewnie znów darmocha albo out. Atv.+ gratis w do iCloud 
Tyle całego streamingu tak naprawdę opłacam i sadze że liczba osób płacących w ten sposób się zwiększy bo ileś można opłacać i oglądać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, blend napisał:

Wiecie... Nawet na Amazon Prime jest mi ciężko 3 ludzi znaleźć do podziału, na HBO Go też nikt nie chce ale netflix jest bo jako jedyny zrobił jakiś dobry marketing. I ludzie chcą go mieć a Amazona, HBO, i innych już niekoniecznie. 

Nic dodać, nic ująć. Taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodź o to, żeby kupować wszystko. Bo to, że coś jest na rynku automatycznie nie zmusza do wykupienia wszystkiego. Przeze wszystkim normalne jest, żeby był dostęp i to legalny. Żeby nie trzeba było szukać czegoś nie wiadomo gdzie. I na to pozwala taka ilość platform. Od przyszłego roku może być wreszcie tak, że wszystkie treści w USA będą wreszcie u nas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win

1 godzinę temu, patryszq napisał:

Widzisz więcej i więcej i więcej . Dramat goni dramat . Na szczęście tv to nie wszystko ... życia by zabrakło by to ogarnąć , opłacić być cool i trendy . Co nie znaczy że lepiej mieć wybór choć czy ja wiem . Wiem że 🏴‍☠️ będzie się dobrze miało jak nigdy dotąd 

5k3y7u.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...