Skocz do zawartości

Viaplay - jak oceniacie jakość transmisji sportowych? [720p, bitrate 5 Mbps, 50 fps]


Zuzia
 Udostępnij

Viaplay - jakość [Sport-720p]  

95 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy oceniasz pozytywnie jakość transmisji sportowych w Viaplay (720p)?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 10/31/21 o 09:42

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Viaplay - dramat, na tej platformie nic nie działa poprawnie. Sport na żywo jest regularnie przerywany. Jakość transmisji jest przedpotopowa. Strona internetowa w wielu opcjach nie działa. Na stronie internetowej brak możliwości wycofania się z subskrypcji i zakończenia płacenia za fatalną usługę. Jedyna metoda płatności to karta, którą można zmienić ale na inną kartę. Udało mi się dodzwonić do obsługi klienta i dopiero tam miły pan usunął moją subskrypcję. Poczekam aż jakaś porządna platforma (jak np. wcześniej Eleven Sports) przejmie Bundesligę. WW Viaplay to wyrzucony pieniądz. Radzę omijać z daleka.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Wlad58 napisał:

Na stronie internetowej brak możliwości wycofania się z subskrypcji i zakończenia płacenia za fatalną usługę.

Przecież zakończenie subspamypcji to jakaś minuta roboty, licząc odpalenie przeglądarki i wpisanie ręcznie adresu viaplay ;) Sam tego dokonałem w sobotę po meczu, więc czepianie się akurat o to jest bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2021 o 11:09, Wlad58 napisał:

Viaplay - dramat, na tej platformie nic nie działa poprawnie. Sport na żywo jest regularnie przerywany. Jakość transmisji jest przedpotopowa. Strona internetowa w wielu opcjach nie działa. Na stronie internetowej brak możliwości wycofania się z subskrypcji i zakończenia płacenia za fatalną usługę. Jedyna metoda płatności to karta, którą można zmienić ale na inną kartę. Udało mi się dodzwonić do obsługi klienta i dopiero tam miły pan usunął moją subskrypcję. Poczekam aż jakaś porządna platforma (jak np. wcześniej Eleven Sports) przejmie Bundesligę. WW Viaplay to wyrzucony pieniądz. Radzę omijać z daleka.

Nie ma opcji odpięcia karty, ale anulować można tylko uwaga, trzeba dwa razy kliknąć, bo jest mały kruczek i zdarza się przeoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mamy XXI wiek, jakość transmisji jest tragiczna. 720p to może z 20 lat temu była dopuszczalna jak TV były produkowane w 720p. Ale teraz próba oglądania materiałów 720p na TV 4k kończy się fatalnymi wrażeniami. A 50 fps wątpię by tak było, jak jest 20 fps to max. Zajmuje się strumieniem mszy z kościoła prze YouTube, i mam stabilniejszy i lepszy obraz z śmiesznej kamery CCTV i leciwego komputera na i3. 

Edytowane przez teleinfo4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...