Skocz do zawartości

Viaplay - jak oceniacie jakość transmisji sportowych? [720p, bitrate 5 Mbps, 50 fps]


Zuzia
 Udostępnij

Viaplay - jakość [Sport-720p]  

95 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy oceniasz pozytywnie jakość transmisji sportowych w Viaplay (720p)?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 10/31/21 o 09:42

Rekomendowane odpowiedzi

O tak. Jest grubo. Już 31 osób na forum satkurier stwierdziło, że nie jest zadowolona z jakości. w centrali viaplay upiorna atmosfera.

zważając na to, że część z głosujących nawet nie zrobiła subskrypcji testowej szacunek jest taki, że od przyszłego miesiąca stracą na tym około 650 zł.

od jutra z tego powodu zamykają oddział w polsce i oddają prawa do canal+. będzie taka jakość jak wczoraj na canal+ sport 2 xD.

powstanie nowa usługa "canal+ cyfrowy przez internet premium niebieski bis UHD" w cenie 5 zł miesięcznie. a dla abonentów jeszcze dopłacą żeby się przekonali że warto przejść z satelity.

Edytowane przez Sentence
Wycięto wycieczki personalne.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej ankiecie wykazałes, że jesteś zaślepiony, bo tego co leciało wczoraj na canal+ nie da się obronić i wyglądąło o wiele gorzej od viaplay bo jak ktoś inny pisał nie było to nawet 720p a upscaling z 540p... i to taka dyskusja jest wlaśnie z fanatykami :) załuje, że nie zakryłem logo albo nie podmieniłem, to dopiero byłaby ciekawa ankieta xD

Edytowane przez Sentence
Wycięto wątek polityczny.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Zuzia napisał:

Uzasadniajcie czemu podoba się lub nie podoba, tylko bez złośliwości i polityki proszę :)

 

Ja zagłosowałem na nie, mimo, że pewnie część forum bierze mnie za fanboya Viaplay, bo mam podobne zdanie co @kingofsouth czyli kto chce to kupi kto nie chce to nie kupi. Z zaciekawieniem podchodzę do ich oferty, jednak jakość meczów, które oglądałem w weekend odbiegała dość znacznie od tego co na SAT czy w C+Online. Viaplay wyglądało jak stream, co prawda bardzo dobry ale tylko stream. Na C+Online np. nie ma różnicy w porównaniu do tego co na SAT. W przyszłości muszą to poprawić, inaczej moim zdaniem będzie kicha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wypowiadaj się za wszystkich. Nie wyganiam, ale dziwne, że jesteś tu aktywny, w temacie, gdzie ostentacyjnie nie głosujesz i nie przejmujesz się wynikami.

Jedna ankieta zakończyła się: https://forum.satkurier.pl/topic/38777-viaplay-czy-zamierzasz-wykupić-za-34-zł/

Też niedobrze, bo coś tam, drugą chcę przedłużyć i zawsze coś na przekór. Co za malkontenctwo :)

 

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...