Skocz do zawartości

Konferencja C+


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz Lucius jednak MIAŁEM RACJĘ ,że nie opuścisz cyfry :brawo: jednak ten znaczek-logo potrafi zdziałać "cuda" :lol2: Jedno jest pewne męczyłbyś się w N jak ja swego czasu/ i dlatego przy pierwsszej ich podwyżce zerwałem umowę/ co nie znaczy,że jest słabą platformą - po prostu dla mnie ma mniej interesujące kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo lucius, może jednak coś zdradzisz że coś ciekawego się pojawi, wszyscy jacyś zgorzkniali od tej konferencji :lol2:

 

Paradoksem jest to, że Cyfra+ nigdy nie potrafiła uczynić z konferencji jakiegoś "show" rzucającego na kolana potencjalnych klientów i obecnych abonentów... Stąd moje zdziwienie i zażenowanie Ich milczeniem w sprawie nowych kanałów...

Ale Oni pracują metodą "kropla drąży skałę" i po konferencji np. dowiadujemy się dopiero o przedłużeniu umowy na wyłączność z NG! Myślę, że to dobry znak, że tej jesieni i zimy jeszcze nic straconego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajeżeli liczycie,że będzie History Channel HD, TVP HD, Nat, geo. Wild, Disney

Magvic HD,Filmbox family- to zmieńcie platformę ...

Widziałem takie hasło :brawo: w necie - "Korzystna zamiana - z Cyfrowicza na bałwana" :brawo:

 

Oj mi też ciężko będzie zmienić paltformę - narazie na horyzoncie nie widać konkurencji .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mialoby mnie skłonić do zmiany Cyfry na Polsat ? Jesli to co mnie interesuje w Cyfrowym Polsacie mam dostepne w kablowce (sport). Natomiast jesli chodzi o n to jednak liga mistrzow i kilka programow niby to filmowych podobnych do movies 24 mnie nie interesuje. Nie obrazajac fanow akurat tego programu. Jesli chodzi o HBO to prosze spojrzec ponizej za ile mam HBO i HBO 2 w kablowce z innymi programami.

 

PS: Naprawde wielka mi rewelacja 130zl za pelen pakiet n jesli dobrze policzylem. Jak bede chcial miec nsport to kupie telewizje na karte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Oni pracują metodą "kropla drąży skałę" i po konferencji np. dowiadujemy się dopiero o przedłużeniu umowy na wyłączność z NG! Myślę, że to dobry znak, że tej jesieni i zimy jeszcze nic straconego :wink:

 

Ja jestem ciekawe ile ich to przedłużenie wyłączności kosztowało? Zapłacili jak za zboże jak mawia staropolskie powiedzenie. Gdzieś już napisałem, że ubili drugi g.ó.w.niany interes po Oraż EkstraPrzeKupieniTrapkarze. Pocieszam się faktem, że już nie za moje pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie musisz się pocieszać, że nie pooglądasz NG w nowej platformie, do której przszedłeś. A myślisz, ze N -ka prawa do Paramountu to dostała w pormocji??

Wszystko kosztuje i trzeba się z tym pogodzić. Dzięki tej umowie Cyfra ma dalej najlepsze dokumenty i kanały muzyczne. I tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie @piotr-ek. Przeciez to jakis naslany fanboy Nki.

Niech trolluje, tylko go nie karmic.

Moze bestia zdechnie.

 

Tia... fan, który 2 lata WizjiTV płacił, a następne 6 lat żabojadom. A NG kosztowało cyfrę zapewne dużo za dużo toteż... dziękuję i odliczam już dni do końca umowy z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dzięki przedłużeniu tej umowy na wyłączność w Cyfrze pojawi się NGC Wild. Brakuje mi tego kanału w ofercie :/

 

Mi rowniez, kiedys pisalem do BOK w tej sprawie.

Pani grzecznie odpowiedziala, ze z pewnoscia rozpatrza dolaczenie NGC Wild do oferty poniewaz bardzo duzo maili maja z prosba o ten kanal.

Ale pewnie to standardowa odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w CTA podczas gdy dzwoniłem po opcję Nat Geo HD zapytałem przy okazji, co z tymi poszerzonymi pakietami... Pani odpowiedziała, że od listopada będą tylko do Nowego Roku a więc zapytałem, czy później będzie możliwość przejścia na te pakiety z plusikiem, czyli na te poszerzone... Dowiedziałem się, że najprawdopodobniej tak ale do końca jeszcze nie wiedzą jak to wszystko będzie i ostateczne info w tej sprawie wydadzą w listopadzie a więc tylko czekać. Prawdopodobnie będzie możliwość przejścia na te pakiety natomiast nie wiedzą jeszcze, jakie ceny itp... Znając Cyfrę, pewnie cena będzie niemała... Chciałbym, aby zaskoczyli mnie pozytywnie w tej kwestii... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w końcu będzie dołączona dla abonentów od 1.XI?

Po konferencj napisali że np. do pakietu podstawoego dołączą:

- AXN

- National Geographic Channel

- Discovery Science

- Discovery Travel & Living

- Kuchnia TV

 

Znowu na stronie cyfry piszą że dojdą wszystkie AXN,wszystkie Discovery oraz NGC.

Ale w regulaminie promocji napisali:

"Abonent odbierający Pakiet Podstawowy (Pakiet Podstawowy DSL) lub uzyskuje na okres od 01 listopada 2008 r. do 31 grudnia 2008 r. (zwanego dalej "Okresem Promocyjnym") prawo do promocyjnego, nieodpłatnego odbioru Opcji Dodatkowej – 3 Wymiary Discovery, Opcji Dodatkowej – AXN PACK (zwane dalej "Oferta Promocyjną")".Brak NGC.

Która więc wersja jest prawdziwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen c+ w pakietach to hmm jest wysoka jak dla Mnie.. korzystam z cyfry od 1 roku i cena która płace nie jest w sumie rewelacja mianowicie komf+c+ nie wychodza tak tanio jak teraz przy Nowej ofercie chodz w gruncie rzeczy tak naprawde niema co ogladac. Filmy sa powtarzane notorycznie moze cos się wkońcu zmieni...Zastanawiam sie na Cp czy warto zagladnąć do oferty tej platformy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a więc zapytałem, czy później będzie możliwość przejścia na te pakiety z plusikiem, czyli na te poszerzone... Dowiedziałem się, że najprawdopodobniej tak ale do końca jeszcze nie wiedzą jak to wszystko będzie i ostateczne info w tej sprawie wydadzą w listopadzie a więc tylko czekać. Prawdopodobnie będzie możliwość przejścia na te pakiety natomiast nie wiedzą jeszcze, jakie ceny itp... Znając Cyfrę, pewnie cena będzie niemała... Chciałbym, aby zaskoczyli mnie pozytywnie w tej kwestii... :]

 

A mi pan dystrybutor powiedział, że pakiety z plusikiem (np. Konfortowy+) i kanały, którą są w bonusie dla nowych abonentów bez dodatkowych opłat będą tylko przez 10 m-cy (tak samo jak ta zniżka 50% na abonament), a potem po 10 m-cach jak ktoś będzie chciał np. Kino Polska nadal w pakiecie to będzie musiał dopłacić 3.50 zł tak jak to jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To dystrybutor chyba się mylił. 2.10 podpisywałem rodzicom umowę na zestaw komfortowy+ (bo tak to się teraz ładnie nazywa) i w umowie pisze, że dodatkowe kanały zapewnione są przez cały okres minimalny umowy, czyli 18 m-cy. Po tym okresie (jeśli się nie wypowie umowy i lub nie zmieni pakietu) przechodzi się na komfortowy (już bez +) na normalnych warunkach. Za opcje dodatkowe trzeba wówczas dodatkowo dopłacać. Odnoszę wrażenie, że oni sami jeszcze nie wiedzą co zrobić z tym "reliktem przeszłości". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...