Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Pawop napisał:
W dniu 23.02.2021 o 07:32, Pukus napisał:
Dzisiaj będę miał ten sam telewizor, co Ty. Możesz mi na priva wysłać Twoje ustawienia telewizora?

Podeślę Ci dziś albo jutro, ale pamiętaj, że ustawienia to kwestia indywidualna, każdemu może co innego odpowiadać.

Czekam... Z góry dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2021 o 14:13, Tomo21 napisał:

Pytam a propos fimlu Książę w Nowym Jorku 2, który ma mieć premierę 5 marca i zastanawiam się czy od razu wtedy się rejestrować żeby go obejrzeć, czy jednak to potrwa zanim będzie dostępny w Polsce?

Trailer z napisami PL filmu " Ksiaze w Nowym Jorku 2" pojawil sie na naszym Prime :)

Premiera 5 marca 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Lista nowości na Prime Video:

1.Do góry nogami / UpsideDown (2014) [+ napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Filmweb: 8/10, IMDB: 5,7/10

 

2.Julia (2008) [+ audio] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Francja

Filmweb: 6,8/10, IMDB: 7/10

 

3.Kabadadaari (2021) – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Indie

IMDB: 6,6/10

 

4.Londyński bulwar / London Boulevard (2010) [+ audio] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Filmweb: 6,4/10, IMDB: 6,2/10

 

5.Morderczy Mutant / Snake Outta

Compton (2018) [+ audio] – gatunek: Sci-Fi, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Filmweb: 2,7/10, IMDB: 2,8/10

 

6.Morderczy występ / Command performance (2009) [+ audio] – gatunek: akcja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Filmweb: 5,5/10, IMDB: 5,6/10

 

7.Mściciel z Wall Street / Assault on Wall Street (2013) [+ audio] – gatunek: akcja, kraj pochodzenia: Kanada

Filmweb: 6,4/10, IMDB: 6,1/10

 

8.Naczelny dowódca / General Commander (2018) [+ audio] – gatunek: akcja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Filmweb: 4,2/10, IMDB: 3,3/10

 

9.Raising Resistance (2012) [+ napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Niemcy

Filmweb: 7/10, IMDB: 6,6/10

 

10.Wojna O Honor / Karmouz War (2018) [+ audio] – gatunek: historyczny, kraj pochodzenia: Egipt

Filmweb: 4,9/10, IMDB: 5,7/10

 

11.InvenTom – Wynalazca / Invent’Tom Stories (2020)  [+ audio] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się obecnie nic nie odnosi. Zakupy sobie zrobisz i będzie większa konkurencja na rynku. Nie będzie już monoplolu Ale....o  :)

Z czasem pewnie będą promocje i subskrypcje : Prime Video/ Music  będą dorzucać do zakupów ;)

Ja juz połączyłem swoje konto Prime z Amazonem.pl

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad subskrypcją Prime Video. Chciałem Was zapytać, czy dużo tytułów ma tam lektora? Czytałem już posty o wysokiej jakości materiałów prezentowanych na tym serwisie i ciekawych tytułach oryginalnych, ale wyczytałem też, że właśnie z wersją językową bywa różnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Ostatnio częściej dodają  tytuły z lektorem.

Jednak z trafieniem na lektora jest różnie, nawet filmy familijne nie zawsze są w ten sposób tłumaczone.

Z drugiej strony są propozycje gdy jest tylko lektor i też niedobrze.

Trafiłem raz na film, gdzie nie dało się  oglądać przez głos tłumacza, który zniechęcił mnie.

Nie takiego dreszczowca się spodziewałem. ;-)

Ale to na szczęście na razie jednostkowy przypadek.

 

Jeśli chodzi ogólnie Prime Video warto  z tej usługi  korzystać.

Polecam.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kingofsouth napisał:

Ja juz połączyłem swoje konto Prime z Amazonem.pl

 

W jakiś specjalny sposób podpinałeś??

Generalnie danymi logowania do prime video można się zalogować na dowolny sklep amazona, USA, UK, DE, ES.
Amazon Prime w sklepie dający więcej opcji wysyłki kojarzę też tylko w wersji na USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Amazonie pojawiły się premierowe produkcje z dystrybucji Monolithu

Jak na razie dodali niezbyt dobre (delikatnie mówiąc ;)) filmy "Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci", "Arkansas" i "Futro z misia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2021 o 19:30, kingofsouth napisał:

"Without Remorse " premiera 30 kwietnia

Ekranizacja powieści Toma Clancy'ego  :D

 

 

Książka doskonała, ale po obejrzeniu zwiastuna widzę że z powieści został tytuł i nazwisko bohatera. I dlaczego wybrali czarnoskórego aktora?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Paweł 68 napisał:

Książka doskonała, ale po obejrzeniu zwiastuna widzę że z powiesci został tytuł i nazwisko bohatera. I dlaczego wybrali czarnoskórego aktora?

No jak po zwiastunie potrafisz ocenić cały film to prawdziwa z ciebie alfa i omega i czołowy recenzent filmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...