Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

APV nie ma samych napisów. Większość produkcji posiada tłumaczenia(lektora). Mowa tutaj o innych krajach niż Polska.

Tak to mniej więcej wygląda:

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych krajach europejskich, gdzie serwis wystartował oficjalnie tak jak w Niemczech, Francji czy Hiszpanii oprócz napisów w swoich językach mają także dubbing. W Polsce oficjalnego startu nie było. Po prostu Amazon odblokował swoją usługę na całym świecie. Polska i tak jest jedynym krajem Europy Środkowo-Wschodniej, który ma polski interfejs i napisy w większości pozycji.

 

Zwiastun "The Widow" - nowego serialu Amazona i brytyjskiego ITV twórców "The Missing". Premiera 1 marca.

https://naekranie.pl/aktualnosci/the-widow-zwiastun-nowego-serialu-amazona-3921700

https://www.primevideo.com/detail/0G0Y38ND7IBQ4YI1BXEYJTJG58/ref=sr_hom_c_unkc_1_14?sr=1-14&qid=1547542210

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, swordfish napisał:

Świetnie. Przy pierwszej serii nie było ich od razu. Jak sprawuje się obraz w "Grand Tour" i czy sam program jest w stylu "Top Gear"? 

Sam musisz obejrzeć. Moim  zdaniem podobny, ale opinie są różne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prime Video usunął z polskiej oferty film w "W cieniu drzewa" (M2 Films). Dosyć ciekawa sytuacja, bo może jednak okazało się, że nie mają praw do tego tytułu i film jednak pojawi się w HBO.

 

Podobna sytuacja miała miejsce z Netflixem i jednym z filmów Kino Świat, który był w ofercie przez kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Conan napisał:

8 lutego na całym świecie (w tym w Polsce) Amazon udostępni 3 sezony "The Expanse". Premierowy 4 sezon pojawi się jeszcze w tym roku, ale data nie jest znana.

 

Fajnie, choć prawdę mówiąc nie wytrzymałem i obejrzałem już 3. sezon z "innych źródeł".

Edytowane przez xMaraSSx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
W dniu 22.01.2019 o 18:32, Conan napisał:

8 lutego na całym świecie (w tym w Polsce) Amazon udostępni 3 sezony "The Expanse". Premierowy 4 sezon pojawi się jeszcze w tym roku, ale data nie jest znana.

Jest już zapowiedź tego na YouTube. :)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Poczekaj nie takie wkrótce, serial The Purge nadal nie ma lektora do 10 odcinka , więc ja osobiście  nie spodziewam się napisow w najbliższym czasie ;)

Napisy posiada 3, 5 odcinek to jestem pewien, bo to teraz sprawdziłem. :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja się upominam na czacie o lektora do 10 odcinka "The Purge" i jakoś nie widać efektów :/

Pamiętam jak pisałem by dodali dubbing do pierwszego odcinka 1 sezonu serialu "Lost in Oz". Zajęło to jakiś miesiąc zanim dodali a reszta odcinków miała już dodany.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...