Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrezygnowałem w 6 miesiącu i po 2 miesiącach przerwy wznowiłem i miałem po 3 euro. Teraz po miesiącu zrezygnowałem. Zobaczymy, jak będzie, gdy znów kiedyś wznowię. A Amazon w końcu ruszy na poważnie, w końcu buduje nowe magazyny.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, swordfish napisał:

26 zł po 6 miesiącach nie jest wysoką ceną za jakość 4K. W Netflix ta przyjemność kosztuje 52 zł. 

 

Z drugiej strony można popatrzeć tak, że płacisz 26 zł a bywają miesiące że nie ma żadnych ciekawych nowości (w Netflixie zresztą też, jednak Amazon jest pod tym względem jeszcze słabszy).

 

Cena za Amazon, ta regularna, będzie atrakcyjna w przypadku normalnej usługi z darmowymi wysyłkami w pakiecie. W Holandii ilość abonentów Amazonu wzrosła o bodajże 45% gdy oficjalnie weszli z oferowanym pakietem. Obecnie nawet te 3 euro to za dużo gdy np. w takim styczniu może nie być żadnej ciekawej premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
9 godzin temu, kudelek napisał:

Cena po ewentualnym wejściu raczej nie wzrośnie i tak max cenę jaką mają to 7.99 gdzie oprócz Video mamy muzykę,

Abonuję Amazon Music Unlimited i muszę przyznać, ze słabo to wygląda w porównaniu do Spotify.

Pierwsza sprawa, co rzuca się w oczy to brak spolszczenia aplikacji. :/

Sama biblioteka muzyczna tez nie powala na kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Rasheed, u nas te usługi są rozdzielone.

Zapłaciłem za Amazon Music Unlimited w promocji 0,99 EUR na 3 miesiące.

Bez tej promocji koszt to 3,99 UER za miesiąc.

Spotify to jest bajka przy tej usłudze, do tego dochodzi problem samej aplikacji. Nie ma jej na Smart TV czy tez konsole.

Amazon swoje urządzenie promuje. Alexa czy jakoś tak. ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon Unlimited płaci się osobno, w pakiecie masz Amazon Music czyli okrojoną wersję do chyba 2mln utworów w porównaniu do 40mln. Apka ogólnie jest na Smart Samsunga, ale obecnie dostępna tylko w USA. Zawsze można sobie wykupić rok na Włoskim Amazonie za 39€, lub ze zniżką studencką za połowe tej ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, kingofsouth napisał:

@Rasheed, u nas te usługi są rozdzielone.

Zapłaciłem za Amazon Music Unlimited w promocji 0,99 EUR na 3 miesiące.

Bez tej promocji koszt to 3,99 UER za miesiąc.

Spotify to jest bajka przy tej usłudze, do tego dochodzi problem samej aplikacji. Nie ma jej na Smart TV czy tez konsole.

Amazon swoje urządzenie promuje. Alexa czy jakoś tak. ;)

 

@kingofsouth

A czego ty jeszcze nie abonujesz??

Kurcze, nie wiem czy miałbym czas ,żeby to wszystko ogarnąć.

Rozumiem ,że sobie testujesz różne usługi.?

A swoją drogą taki pakiet film+muzyka (jakość co najmniej hi-fi) pod warunkiem ,że odpowiednio spolszczony i z rozbudowaną biblioteką byłby mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, cały czas się waham nad założeniem konta w Amazon Prime Video.

Moje obawy związane są z tym, że serwis oficjalnie nie działa jeszcze w Polsce, płatność w euro..Nie ma w tym jakiegoś ryzyka finansowego? Wiem, może to głupie, ale warto rozwiać wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Płacę od 11 miesięcy 2,99 EUR.
Mój bank liczy mi 13,65 PLN.

Nie ma w tym nic ryzykownego. Nic złego się nie stało. Nikt mi do konta się nie włamał. :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jest HDR i dźwięk 5.1.

Niestety APV nie daje możliwości zobaczenia jaki jest bitrate.

Z tego co kojarzę jest 7 dniowa wersja darmowa. Jak ci się nie spodoba to nie wykupisz płatnej subskrypcji.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...