Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie orientujesz się jak wygląda sprawa z np. hinduskim "Breathe" ? Jest to Amazon Original, ma bardzo wysokie oceny ale napisy tylko angielskie i jakieś azjatyckie. Czy w ogóle jest szansa na napisy dla nas czy to tylko serial na rynek azjatycki ?

Hand of God ma napisy w 1 odcinku, pomogło włączenie ponownie aplikacji.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem Amazon FireTv stick i mam problem bo nie przyjmuje mojego loginu i hasła. Na iPadzie, laptopie i telefonie normalnie się loguję na Prime video więc login i hasło poprawne a firetv nie przyjmuje go. Czy to badziewie ma jakiegoś simlocka?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna aplikacja na Amazon Fire TV działa tylko w tych regionach  gdzie jest oficjalnie stick wprowadzony do sprzedaży : UK , USA , JP, Włochy  . Jeśli chcesz korzystać z polskiej oferty  Amazona na Sticku to musisz na nim zainstalować Kodi i odpowiedni plugin. Ich aplikacja  jest napisana pod dany region i nie jest tak uniwersalna jak Netflix ;)

Edytowane przez jackpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

To będę musiał poczytać jak zainstalować na tym Kodi.
Ma ktoś jakiś fajny tutorial jak zainstalować Kodi na Firesticku?

Edytowane przez Barti
Na forum nie wyrażamy się w sposób wulgarny. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziwnie to jest pokazane w tej aplikacji.

Dziwna to jest cała aplikacja. Ostatnio kupiłem na próbę i skumać to coś w porównaniu z innymi to sztuka.

Od momentu uruchomienia apki na TV do znalezienia wybranego wcześniej filmu i odtworzenia go prowadzi droga krzyżowa :mrgreen:

 

Nie dość, że mało co tam mają to jeszcze ten interfejs zaprojektowany chyba przez kogoś wsuwającego dragi na potęgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oferty Prime Video dołączył wczoraj kultowy "Świat według Bundych". Jeszcze bez tłumaczenia, ale oferta platformy jeśli chodzi o dobre sitcomy robi się naprawdę imponująca.

http://www.serialowa.pl/177770/swiat-wedlug-bundych-amazon-prime-video/

 

Serial był emitowany w polskiej telewizji już tyle razy, że kto chciał oczywiście już dawno go zobaczył. Poza tym wyszedł na DVD. Ja doceniam go coraz bardziej, bo w dzisiejszych czasach coś tak niepoprawnie politycznego nie miałoby szansy powstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam obawy, że nadejdzie taki dzień, że serial dostanie zwyczajnie bana na publiczne odtwarzanie przez to, że jest jaki jest i chore trendy panujące na świecie... Dzisiaj niestety takich seriali się nie robi, szkoda :P

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na jakąś wersję z napisami na AMV i wykupie na miesiąc.

 

Nie wiedziałem, że w nc+ są takie rzeczy.

Poczekam na jakąś wersję z napisami na AMV i wykupie na miesiąc.

 

Zwykle oglądam w nc+go tylko mecze jak jestem poza domem.

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...