Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy piszesz o abonamencie czy o możliwości dodatkowej zakupu filmów. Jeśli o tej pierwszej opcji, to jednak wygrywa Max i to zdecydowanie- tam są i blockbustery, i filmy tzw. ambitne.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest dubbing, to lektora nie dadzą. Przy Hobbitach, Venomie i Morbiusie nie ma lektora w PV. W końcu traktują nas jak kraje zachodnie, a nie wschodnie. Lektor to pomysł z Europy Wschodniej. Cała Europa Zachodnia, poza krajami skandynawskimi i Holandią, jedzie na dubbingu.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kinie odkąd pamietam ( a jestem po 50tce) były napisy.  Ale były też czasy gdzie w kinie czytał lektor. z tego co wiem. Były w Polsce próby dubbingowania m.in przez Telewizję Polską. Ja Klaudiusz ,Arabela itd. Z dubbingiem eksperymentował Canal+. Nie wiem czy ktoś pamięta pierwszy sezon Przyjaciół w wersji dubbingowanej. Swoją drogą to była tragedia. Więc były chęci ale Polacy nie pokochali tej formy "spolszczania".  Wolimy chyba jednak słyszeć oryginalny głos aktora a nie dublera.

Także ja nie widzę, żadnego trendu.  Raczej są to pojedyncze produkcje.

 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arkon napisał(a):

Ja nigdy nie spotkałem lektora w kinie.

Obejrzyj sobie na YT film Zawód lektor czy ten https://www.youtube.com/watch?v=1e9rGbNyBU8 Tam wspominają o czasach lektora w kinie.

Prime Day dobitnie pokazuje nasze miejsce w szeregu ;) Wystarczy porównać te same promocje dostępne w Polsce i Niemczech czy w Wielkiej Brytanii. Tak właśnie nasz traktują :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam podoba się jak nas Prime traktuje- 49 zł za rok, to genialna cena. Jestem w stanie wybaczyć słabe promocje, kupię tv gdzie indziej. :) Widocznie miałem pecha, a bardziej szczęście bo nigdy nie spotkałem się z lektorem w kinie. Nigdy świadomie nie wybrałbym takiego seansu. Oczywiście jestem za wyborem, nie tak jak na Apple TV+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2024 o 19:43, swordfish napisał(a):

Jak jest dubbing, to lektora nie dadzą. Przy Hobbitach, Venomie i Morbiusie nie ma lektora w PV. W końcu traktują nas jak kraje zachodnie, a nie wschodnie. Lektor to pomysł z Europy Wschodniej. Cała Europa Zachodnia, poza krajami skandynawskimi i Holandią, jedzie na dubbingu.

Przecież nie jest nigdzie napisane, że to co na Zachodzie jest zawsze lepsze, a na Wschodzie gorsze. Pewnie więcej jest takich rzeczy, ale właśnie są też gorsze jak dubbing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2024 o 01:49, Arkon napisał(a):

Jak Wam się podobał finał sezonu "The Boys"? Ja jestem zachwycony. Ode mnie 8/10. Najlepszy serial tego roku obok "Szoguna" i "Fallout".

Serial wreszcie idzie w stronę tego co w pewnym momencie było w komiksie tj. faktyczny bunt supków i próba przejęcia władzy.

Ciekawie i organicznie wprowadzili też postacie ze spinoffu Gen V. Zapewne przed ostatnim sezonem serialu dostaniemy 2 sezon Gen V który wyjaśni pewne kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy treści z Paramount+ które są w 4K będą w Amazonie podniesione do 4K tak jak to zrobił Netflix jak wrzucił seriale ze Skyshowtime czy HBO.. jak tak to byłoby super i odrazu bym to brał z Amazona mimo ze Sky mam w tej ofercie na start 50% off'u..

Edytowane przez gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to rokuje.. oby tak dalej.. jedyny problem, że często piszą ze jest/będzie UHD i nawet jest ikona z informacją że UHD a jak się odpali to okazuje się że tylko HD... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, gość napisał(a):

jedyny problem, że często piszą ze jest/będzie UHD i nawet jest ikona z informacją że UHD a jak się odpali to okazuje się że tylko HD... 

Tak jest min od 2 lat - dotyczy to głównie produkcji na licencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się na Tizenie zapowiadana, nowa wersja apki. Mam mieszane uczucia. Niby przejrzyściej, ale brak oddzielnej sekcji z filmami do wypożyczenia. Są one przemieszane na stronie głównej
Ponadto pojawiły się tytuły ze SkySho, ale na razie są niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...