Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co spodziewać się arcydzieła. U mnie ocena 4/10, czyli na pewno wyżej od paździerzy romantycznych z Karolakiem czy serii "365 dni". Film ratują nieco "ambitniejsi" aktorzy jak Popławska czy Drężek i brak chronologii wydarzeń. Parę zabawnych dialogów i gagów. Jako całość głupie na poziomie kina Vegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, swordfish napisał(a):

Nie ma co spodziewać się arcydzieła. U mnie ocena 4/10, czyli na pewno wyżej od paździerzy romantycznych z Karolakiem czy serii "365 dni". Film ratują nieco "ambitniejsi" aktorzy jak Popławska czy Drężek i brak chronologii wydarzeń. Parę zabawnych dialogów i gagów. Jako całość głupie na poziomie kina Vegi.

Akurat wole cos z Karolakiem bo jest szansa że człowiek się pośmieje. To 356 dni to czeka u mnie już od dawna a raczej ta kontynuacja. Bo ten film poza golizna to chyba nie ma czym zainteresować. A co do Vegi to niekture pozycje mi się nawet podobały nie były wybite ale spokojnie można było zobaczyć. Choć ten ostatni serial na C+ straszne dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***** Amazon ma w planach budowę uniwersum "Boscha". We wczesnej fazie rozwoju są obecnie dwa nowe seriale, inspirowane książkami Michaela Connelly'ego. Jeden z nich to policyjny dramat, w którym zobaczylibyśmy dalsze losy det. Jerry'eo Edgara, byłego partnera Harry'ego Boscha, po tym jak został wyznaczony do tajnej misji FBI w Miami. W oryginale postać grał Jamie Hector. W drugim serialu poznalibyśmy det. Renee Ballard, postać z książek Connelly'ego, która zaczyna kierować wydziałem nierozwiązanych spraw policji w Los Angeles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Prime Video pokazało pierwsze fotki z miniserialu Dead Ringers, który będzie reinterpretacją klasycznego filmu Davida Cronenberga z lat 80. XX wieku. Twórczynią produkcji jest Alice Birch, a w obsadzie znaleźli się m.in. Rachel Weisz

Premiera 21 kwietnia globalnie

 

https://upflix.pl/aktualnosci/dead-ringers-zdjecia-i-data-premiery-nowego-miniserialu-prime-video-2023-02-15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy, że kino Cronenberga jest znane głównie przez fanów kina festiwalowego i arthausowe’go duża szansa, że oryginał mało kto oglądał. Zmiana głównej postaci z męską na żeńską. W pierwowzorze głównych bliźniaków grał Jeremy Irons, tu widzę zamienili na Rachel Weisz. Pierwsze zdjęcia pokazują, że próbowano powtórzyć kadry z oryginału. Czy będą obrzydliwe ujęcia, które są znakiem firmowym Cronenberga, np. zbliżenia na wnętrzności człowieka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon zaprezentowało nowy zwiastun zapowiadający serial muzyczny Daisy Jones & The Six. W obsadzie znaleźli się m.in. Riley Keough, Sam Claflin, Camila Morrone, Will Harrison, Suki Waterhouse, Josh Whitehouse, Sebastian Chacon, Nabiyah Be, Tom Wright oraz gościnnie Timothy Olyphant.

Premierę zaplanowano na 3 marca.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość. "Mr Mercedes" - sezon3 mam wciąż nieobejrzany na dysku dekodera. :) Będzie można zwolnić dysk. Serial z tłumaczeniem od CANAL+. 

 

"Świat Gliniarzy" też super, że pojawił się w ofercie. Chociaż widzę, że niektórych odcinków brakuje. Mam nadzieję, że szybko je uzupełnią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2023 o 12:00, Pawop napisał(a):

Dziś doszły dwa fajne seriale: Pan Mercedes i the Shield

Myslałem,że jakiś nowy sezon "Mr Mercedes" się pokazał a oni starocie wstawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ktoś mógłby wyjaśnić, czy to zwyczajowe w tym serwisie, że serial świeżo dodany (tj. The Shield) przestaje być nagle, po tygodniu, dwóch, bez zapowiedzi niedostępny. Czy to tymczasowa niefortunność czy nie mam raczej co liczyć na jego powrót? Dodam że serial zniknął nie po północy, jeszcze wczoraj ok. 18 oglądałem sobie w najlepsze (bo serial znakomity), o 22 czy 23 zasiadłem do kolejnego odcinka, a tu komunikat, iż wideo jest niedostępne. Nie powiem, podniosło się ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...