Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie udowodnisz... nie ośmieszaj się... :) Jeśli chodzi o prawa do "postaci" twoja wiedza tak samo zerowa jak moja - możemy sobie podyskutować tylko. Chyba że ty znawca wszech-internetu posiadasz jakieś korporacyjne informacje...  :rofl:  

To że 
Lionsgate nakręcił dwie ostatnie części to tak sama informacja... że nikt już nie wykorzysta postaci Wiedźmina bo Netflix nakręcił serial... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w to brniesz? Przyznaj się do błędu, albo nic nie pisz, bo z każdym kolejnym postem się pogrążasz. Napiszę ostatni raz, MGM nie ma praw do marki Rambo

"MGM brings a significant haul of quality cinema to the table, even if much of it is older. The studio’s library includes the Bond, Legally Blonde, and Rocky franchises, which isn’t nothing. It also owns a huge back catalog of series and films that include Tomb Raider, The Addams Family animated film, Candyman, Creed, Real Housewives, The Handmaid’s Tale, and Fargo."
Źródło: the Verge


"Among the film titles Hopkins called out in announcing the MGM deal were “12 Angry Men,” “Basic Instinct,” “Creed” and “Rocky,” “Legally Blonde,” “Moonstruck,” “Poltergeist,” “Raging Bull,” “Robocop,” “Silence of the Lambs,” “Stargate,” “Thelma & Louise,” “Tomb Raider,” “The Magnificent Seven,” “The Pink Panther,” “The Thomas Crown Affair” — and, of course, the James Bond series. On the TV front, the Amazon exec cited “Fargo,” “The Handmaid’s Tale” and “Vikings.”"
Źródło: Variety

A teraz przeproś












Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, czy ktoś korzysta z serwisu Amazona przez Turcję? Próbowałem włączyć, ale za każdym razem wyskakiwał mi błąd i prośba o podanie tureckiego numeru telefonu.

Chciałem włączyć tak jak Netflixa przez VPN. Netflix od dłuższego czasu działa a Amazon nie chce. A cena jest atrakcyjna okolo 4-5 zł miesięcznie

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2021 o 16:43, Pawop napisał:

A teraz przeproś emoji1.png 


Hahahahahaha......  :rofl:

Ty mnie udowodnij że MGM nie ma prawda do "postaci" Rambo... a nie wymieniasz mi "library". Ty wiesz co ja do ciebie mówię w ogóle czy nie bardzo?

Napiszę ci jak krowie na granicy... przedstaw Mi dokument korporacyjny gdzie widnieje nota... "Postać Rambo to nasza postać i mamy do niej jedyne prawa...:)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2021 o 05:02, sebagit napisał:

Witam serdecznie, czy ktoś korzysta z serwisu Amazona przez Turcję? Próbowałem włączyć, ale za każdym razem wyskakiwał mi błąd i prośba o podanie tureckiego numeru telefonu.

Chciałem włączyć tak jak Netflixa przez VPN. Netflix od dłuższego czasu działa a Amazon nie chce. A cena jest atrakcyjna okolo 4-5 zł miesięcznie emoji16.png

Amazon ma lepszy system wykrywania podobnych zabaw, stąd prośba o potwierdzenie numeru. W ogóle jest nadwrażliwy, nawet odświeżenie strony w nieodpowiednim momencie traktuje jako "podejrzaną aktywność".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowię pogodzić pana @Pawop i @Cinemaniac4K - prawa do tworzenia nowych części z serii Rambo posiada studio Millennium Media (ich większościowym udziałowcem są Chińczycy), która może mieć (albo równie dobrze już nie) jakiś trwający deal co do dystrybucji potencjalnych nowych produkcji z Lions Gate.

 

Trochę historii (zaznaczyłem najważniejsze punkty co do wątku):

 

- trzy pierwsze filmy są tworzone przez Carolco Pictures

- pierwszy film był dystrybuowany kinowo przez Orion Pictures (obecnie biblioteka MGM), dwa następne przez TriStar Pictures (obecnie część Sony Pictures)

- prawa dystrybucji Home Video w Stanach należały do LIVE Entertainment (należące do Carolco Pictures)

 

- w 1996 roku Carolco Pictures zbankrutowało

- ich prawa do dystrybucji dotychczasowych filmów i serialu animowanego biblioteki trafiły do francuskiemu StudioCanal (oczywiście wyłączając dotychczasowe umowy), prawa Home Video w USA zostały w rękach LIVE Entertainment (przetrwało śmierć matki-firmy, zostało kupione przez Bain Capital w 1997)

- w 1997 roku prawa do franczyzy Rambo (tworzenia nowych filmów) trafiły do Miramax

 

- w 1998 roku LIVE Entertainment zmieniło nazwę na Artisan Entertainment

- w 2003 roku Artisan Entertainment zostało kupione przez Lions Gate Entertainment - studio ma do dzisiaj prawa do dystrybucji Home Video w USA

 

- w 2005 roku Miramax sprzedał swoje prawa do franczyzy Nu Image i należącego do niego w 60% Millennium Films

- Nu Image było głównym producentem filmu John Rambo (2008), a po zmianie nazwy na Millennium Media - Rambo: Last Blood (2018)

- przy obydwu filmach Nu Image / Millennium Media miało deal co do dystrybucji z Lions Gates

 

 

Edytowane przez Zlotus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem założyć sobie w Prime Video konto. Zostałem poproszony o podanie metody płatności i była tam do wyboru tylko jedna metoda płatności - karta. Nie bardzo mi się podoba te metoda płatności. Czy może jest możliwość wyboru innej metody płatności. Grzebiąc w ich pomocy nic takiego nie znalazłem

Edytowane przez Oglądacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
W dniu 4.07.2021 o 11:57, Oglądacz napisał:

Witam

Chciałem założyć sobie w Prime Video konto. Zostałem poproszony o podanie metody płatności i była tam do wyboru tylko jedna metoda płatności - karta. Nie bardzo mi się podoba te metoda płatności. Czy może jest możliwość wyboru innej metody płatności. Grzebiąc w ich pomocy nic takiego nie znalazłem

PLAY, może trafisz na promocję 6 m- cy gratis.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dla tych, co już mają abonament w Play. Można skorzystać z PV jako usługi dodatkowej. Po miesiącu można zawiesić usługę Amazon. W Play za PV płacimy 25 zł co miesiąc, więc można zaoszczędzić 99 gr (w skali roku oszczędność 11,88). Już nie wspomnę, że są jeszcze konta bankowe, które dają kolejne dodatkowe grosze za opłacanie faktury za telefon/internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, domin107 napisał:

To nie jest warte tyle.

I tak szkoda mi bo i tak za dużo płacę za wszystko. Ty sobie płać ile chcesz, twoja sprawa.

 

Ja dajmy na to chciałbym na np. 3 miechy się do kogoś przyłączyć i zapłacić 30 zł.

Nie jest to tyle warte, ale jednocześnie potrzebujesz aż 3 miesięcy na "testowanie". Czyli jednak coś ten Amazon ma - inaczej wystarczyłby miesiąc. 

 

Za daną usługę się płaci - prosta zasada. A tu widzę typowe "cebulactwo". Do kogo by się podpiąć, bo chce płacić mniej a obejrzeć... Żenada. 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505 dobrze to podsumowałeś.

Najlepszą promocją było 6 miesięcy free w Play. :-)

Usługę zostawiłem, jakość jest b.dobra , od czasu do czasu coś nowego wpada do serwisu i jest trochę " staroci" , które nadrabiam.

Niewiele jest serwisów, w których można obejrzeć i posłuchać koncertów rockowych, bez reklam ze świetną jakością dźwięku.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...