Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Oglądał ktoś z was "Into the Badlands". Nie miałem wcześniej do czynienia z tym tytułem a widzę , że są na APV 3 sezony z lektorem :D

Jak lubisz nawalankę ze skokami na 10 metrów to super serial. Mi się podobał aczkolwiek mam awersję do walk w takim stylu od czasów moich pierwszych chińskich karate filmów.

Ale tu jest ok. Gra aktorska też spoko.

Edytowane przez tracer10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" The Expanse" 4 sezon już jest dostępny.

Serial  jest w 4K HDR z lektorem 

 

5 godzin temu, herman78 napisał:

... a reszta ma jakies napisy lub lektora?

" The Grand Tour" trzy sezonu  posiadają napisy. Lektor został dodany do pierwszego odcinka czwartego sezonu. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj: https://twitch.amazon.com/tp można kupić subskrypcję Prime Video w takiej samej cenie jak zwykle, czyli 6 miechów po 2.99, potem 5.99 euro, ale dodatkowo dostajemy dostęp do kilku gier PC co miesiąc (na własność, w tym miesiacu np. między innymi bardzo dobrze oceniany "indyk" Hue, kosztujący 14,99$ na Steamie), dodatków do gier oraz jakiś tam funkcji premium na Twitchu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, GrubyBubu napisał:

Dodano "Supernatural" 14 sezonów lektor i napisy oraz "Mentalist" 7 sezonów lektor i napisy, ale tu i tu tłumaczenia dziurawe póki co

Jak nie wiem co oni mają z dodawaniem tych tłumaczeń.

 

Przykładowo skoro, uzupełnili tłumaczenie o lektora w jednym z odcinków pierwszego sezonu Man in the High Castle, w kilku odcinkach 2 sezonu i całym trzecim to przecież wiadomo że mają już zrobione tłumaczenia do całych tych sezonów. A oni za to jakoś tak od d... no tylnej części strony ciała ;) się zabierają.

Edytowane przez diabeu
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darius010 , sprawdziłem i od pierwszego sezonu jest pod górkę :/

 

Pierwszy sezon brak napisów /lektora

Amazon1.jpg

 

Drugi sezon są napisy/lektor

amaozn-2.jpg

 

Edit:

 

 

W dniu 15.12.2019 o 07:45, NobelM napisał:

Dajcie znać, jak tam wypada 4ty sezon The Expanse.

 

Obejrzałem pierwszy odcinek. Jest moc.

Do tego 4K HDR, rewelacja ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, darius010 napisał:

Chciałem zacząć Supernaturala od początku, w zasadzie blokowało mnie jego brak dostępu. Są tłumaczenia od pierwszych sezonów, czy po losowo odcinki?

W każdym z sezonów brakuje jakiegoś tłumaczenia losowych odcinków. Są i takie że całe nie mają tłumaczenia nawet napisów.

 

https://upflix.pl/serial/zobacz/supernatural-2005

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie parę miesięcy i wszystko będzie przetłumaczone. U Disney'a przeszkadza ludziom, że nie uruchomią u nas okrojonej platformy z częścią contentu, a full dopiero za jakiś czas. Ci uruchomili okrojoną i dodają w trakcie i też komuś to przeszkadza. Dobrze, że jest i ja się cieszę. A jak coś brakuje, to po prostu czekam aż uzupełnią lub oglądam oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kolis napisał:

Poczekajcie parę miesięcy i wszystko będzie przetłumaczone. 

Jesteś pewien? ;)

Ja już subskrybuje usługę kilkanaście miesięcy i coś Amazonowi to wolno idzie.

Jeśli masz przetłumaczony co drugi odcinek to jest to mało profesjonalne.

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tym bardziej że nie chodzi o dogranie tłumaczeń, bo to bym jeszcze zrozumiał. Ale skoro np. część odcinków z danego sezonu ma tłumaczenie a część nie to znaczy tylko że jest to niedociągnięcie po stronie osób odpowiedzialnych za dostępną w Polsce wersję serwisu. Bo przecież jak nagrywali tłumaczenia to nagrali je do całego sezonu a nie losowych odcinków.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Dużo uzupełnili w Supernatural, właściwie pojedyncze odcinki zostały, ale nadal najgorsza sytuacja w 1 sezonie, ale może do Świąt się wyrobią z tymi kilkoma odcinkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...