Skocz do zawartości

Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...

Wkrótce (nie zwróciłem uwagi na datę) na Animal Planet zadebiutuje pasmo DOG TV :) Poprzednio jak na jakimś kanale z rodziny Discovery pojawiało się pasmo związane z innym kanałem tego nadawcy, to wiązało się to z jego rebrandingiem, czyli możliwe że już niedługo pożegnany się z AN :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź przestań. DOGTV nawet nie jest powiązany z Discovery. W OGÓLE. Zwykła inicjatywa obu podmiotów. Tyle. Tym od DOGTV widocznie zależy na dalszej ekspansji, a w ten sposób chcieliby sprawdzić przyjęcie w Polsce.

 

EDIT. Mój błąd. Jednak zainwestowali dawno temu w DOGTV (http://variety.com/2014/digital/news/discovery-acquires-stake-in-dogtv-a-network-aimed-at-canine-viewers-1201154216/). Lecz nie wiadomo za ile i ile udziałów mają. Ale z resztą jest tak jak napisałem. Chcą dzięki temu wprowadzić markę na inne rynki (In addition, Discovery said it will help bring DogTV to more regions and territories).

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to właśnie niech stworzą nowy kanał "Dog TV", a Animal Planet zostawią w spokoju. :)

 

Zresztą, pamiętam, jak kiedyś, dawno temu, czytałem (chyba na portalu "SatKurier.pl") o tym, że powstanie kanał "Dog TV", dedykowany naszym czworonożnym przyjaciołom. ;) Wtedy była mowa o zupełnie oddzielnym kanale. A tymczasem okazuje się, że, przynajmniej na początku, będzie to tylko część pasma kanału Animal Planet. Ewentualnej likwidacji kanału Animal Planet mówię zdecydowanie NIE! :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie zapewne rebranding AP na Dog TV w niedługim czasie i nic się na to nie poradzi, rebrandingować można wszystko. Treść nie ulegnie zmianie, lecz tylko nazwa kanału. [...]

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i zgodnie z zapowiedzią, dnia 4 czerwca br. na kanale Animal Planet wystartował specjalny program poświęcony psom, "Dog TV". :)

Pierwotnie miał być jako oddzielny kanał, ale powstał on jednak jako program emitowany na kanale Animal Planet.

 

Premierowy odcinek niestety przegapiłem. :( Odcinek nr 2 nagrałem sobie następnego dnia i później pooglądałem. :) Byłem ciekaw, co to za "cudo" i co będzie tam prezentowane. ;)

Przyznam szczerze, że ja z pewnością mojemu psu tego programu bym nie "zafundował". Z prostego powodu. Mój pies, jak tylko widzi jakieś ruszające się zwierzę na ekranie telewizora (nie tylko psy) to zaczyna wręcz wariować. ;) Szczeka, biega, wierci się itp. ;) Ostatnio "startował" nawet do lwa, którego zobaczył w telewizji. :lol2: Heh, mój głupiutki Westie! ;) Ale za to kochany! :D

 

A czy ktoś z forumowiczów zapodał może swojemu "czworonożnemu przyjacielowi" ten program "Dog TV"? Jeśli tak to jak wasz pupil zareagował na ten program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...