Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście w ostatnich miesiącach przestałem korzystać z usług Plus Banku, sieci komórkowej Plus GSM oraz nie przerzuciłem się z Ipli na Polsat Box Go (w Ipli regularnie korzystałem z płatnych pakietów). Jeśli o to chodziło grupie Plus/Polsat to mają prawo być z tego zadowoleni.

 

Po prostu po zmianach w każdym z wymienionych wyżej przypadków bardziej korzystne okazało się przejście do konkurencji (nie chodzi tylko o wzrost cen, ale inni po prostu oferują lepszy stosunek jakości do ceny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2021 o 14:33, Specjalista Polsat Box napisał:

Proszę zatem o wysłanie zgłoszenia z opisem sytuacji na adres: pomoc@polsatboxgo.pl 

Dzięki. Pomógł reset tv do ustawień fabrycznych. Aplikacja działa idealnie, obraz idealnie płynny (oczywiście tylko na kanałach 50FPS). Czekam na mecze w 4K. Czy są one dostępne w aplikacji na system webOS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, perdos napisał:

Dzięki. Pomógł reset tv do ustawień fabrycznych. Aplikacja działa idealnie, obraz idealnie płynny (oczywiście tylko na kanałach 50FPS). Czekam na mecze w 4K. Czy są one dostępne w aplikacji na system webOS?

Nie ma dostępnych kanałów w rozdzielczości 4K na aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest fakt, że ta aplikacja na różnym sprzęcie działa zupełnie inaczej lub jest pozbawiona części funkcji.

Na Samsungu (2017) jest brak możliwości cofania wybranej audycji i nie działa Eleven 4K.

Na Androidzie Eleven 4K hula, ale idzie tylko w 25 fps... To jest tylko sztuka dla sztuki.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniesienie Polsatu do jakości HD przez internet też przekracza granice ich możliwości.

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu by zrezygnować Polsat Boxa w maju.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paanie ! Czego Pan oczekuje ? Jakości HD ? :D  Powiedzą że masz za slaby internet i w ogóle o co chodzi ? :D

 

Cytat wyjęty żywcem z salonu Plusa 

"Problemy z funkcjonowaniem Polsatu Box wiążą się z tym że przechodzimy na 4K"  :D

Co miałem zrobić ? Parsknąłem śmiechem i wyszedłem.

 

 

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, danielpes5 napisał:

Cytat wyjęty żywcem z salonu Plusa 

"Problemy z funkcjonowaniem Polsatu Box wiążą się z tym że przechodzimy na 4K"  :D

Co miałem zrobić ? Parsknąłem śmiechem i wyszedłem.

 

Miałem podobnie: Samsung a22 5G na stronie w opisie obsługa NFC, ładna Pani że to błąd  i ten model tego nie potrafi, proponuje inny model. Telefon jednak wybrany i okazało się jednak że jest w nim obsługa NFC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwić skoro większa część obecnych sprzedawców/konsultantów to ludzie zupełnie przypadkowi pracujący na umowach śmieciowych. A siedzą w salonie bo mają ładną buźkę.

Poważni to siedzą w Anglii i sprzedają usługi Virgin albo Sky 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem jakiś czas temu reklamację na brak dostępu do PSP 4K w czasie Champions League. To mi napisali że skoro transmisja jest realizowana drogą internetową ...to ma prawo nie działać :D    Po za tym sugerowali że mam za słaby internet żeby udźwignął tak kosmiczną technologię :D  ( 600 mbit/s  po światłowodzie)

 

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już miałem pisać że, właśnie na Tizenie 3.0 Eleven 4K zaczął wczoraj działać. Obraz żyleta w 50 fps.

Zdążyłem nacieszyć oko. A dziś przykra niespodzianka ze strony Polsatu.....Eleven usunięty. Brak słów !!!!

 

Polsat Go przeszedł w tym momencie samych siebie !

 

 

Edit: Ikona Eleven 4k wróciła na Tizenie ale jest ciągły bufor... Firma Krzak Polsat Entertaiment Ultra HD System ? :D

 

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakiś  magiczny sposób żeby uzyskać dostęp do pakietu sportowego na 14 dni za darmo? chciałbym obejrzeć Błachowicza i anulować :D swoją drogą to Polak za to też powinni dostać karę;D 

Mam abo w t mobile i tam jest 14 dni bez opłat ale pakietyzacja jeszcze z ipli :D

Edytowane przez _Artek_
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...