Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, mingo napisał:

Były kafelki z meczami, jednak nie mogłem ich odpalić, wołało o wykupienie pakietu Premium. 

To jest właśnie bez sensu. Obecnie nie mam dostępu do satelity i muszę posiłkować się streamingiem nie mając dostępu do tych kanałów. W C+ jest dostęp do wszystkich sześciu PSP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam komentarze i jeden wniosek jaki mi się nasuwa, że chyba ten rebranding nie za bardzo dobrze wychodzi. Sporo niezadowolonych zwłaszcza z pakietyzacji i cen.

Jeśli najniższy pakiet obecnie jest w cenie 40zł docelowo, to jednak ktoś chyba tego nie przemyślał.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leo-83 a da się zmieniać kanał po kanale tak jak C+ olnine przyciskami pilota? lub wybierać numer stacji przyciskami cyfrowymi?

Bo jeśli do obejrzenia kanału trzeba wejść, wybrać oglądaj, a do zmiany wyjść, wejść na następny i znów wybrać oglądaj, to przyznaję nie za ciekawe rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec da się, przynajmniej na Android TV, nie wiem jak to wygląda na innych platformach. Ale nie jest to jakoś bardzo szybkie w realizacji ;) Trzeba nacisnąć na krzyżaku w dół - podświetli się pasek przewijania, potem jeszcze raz w dół - przejdziemy do EPG dla tego kanału i stąd można się cofnąć do konkretnej transmisji w archiwum, albo zobaczyć co będzie później, i teraz trzeci raz w dół i wtedy jest lista kanałów i wtedy można przewijać w prawo lub w lewo, po potwierdzeniu OK przenosi już bezpośrednio na nowy kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, nix124 napisał:

Może tu też tak jest, nie mam jak sprawdzić, bo mam pilota z MiBoxa, który nie ma takich przycisków ;)

Niestety nie. Sam sprawdzałem, bo korzystam z tej funkcjonalności w C+Online na Tizenie. W PBGO nie ma takiej funkcji. Trzeba dać 3 razy "w dół", wtedy przechodzi się do paska z kanałami i tam można zmienić. 

Szkoda, bo rozwiązanie z C+ jest bardzo dobre. Przy jego zastosowaniu można użytkować c+Online jak normalną TV (w kwestii obsługi). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Pierwsze wrażenia. Widać, że aplikacja jest napisana od zera, bo działa szybko w przeciwieństwie do zamulającej Ipli. I to tyle z plusów. Jej obsługa nie jest komfortowa, aplikacja nie jest przemyślana. Jakość kanałów sportowych PS, Eleven i ES tak samo słaba jak była, a jakość PSP obniżona do 25 fps, czyli wszystkie kanały sportowe mają 1080p25 i zaniżony bitrate. Canal+ Online jest lepszym wyborem, bo ma zdecydowanie lepszą jakość kanałów sportowych 1080p50. Porównując obie usługi jest przepaść między nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacji polsat box na tizenie 2019 jeszcze nie mam, ale wczoraj widziałem nowy sezon Love Island przez aplikacje ipla i jakość była tragiczna. Zeszłe sezony na ipla były w jakości identycznej jak na satelicie. Nawet druga połówka zauważyła znaczny spadek jakości, zwykle nie zwraca na to uwagi.

 

Biorąc pod uwagę jakość psp podczas wczorajszych meczów narazie ta cała zmiana odbija się czkawką 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...