Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że będą 3 pakiety dostępne dla internautów z Polski:

- SPORTOWY za 40 zł (wszystko albo nic)

- HBO za 25 zł  (podwyżka)

- PREMIUM (wszystkie do tej pory dostępne kanały w opcjach NEWS i ROZRYWKA, FILMY i SERIALE, DZIECI - niby jest tam 95 kanałów a w opisie pakietu mowa o ponad 100-tu)- za 30 zł

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni ostrzec, że zalogowanie do PB GO zabiera Tobie dostęp do Polsat News.

Jeśli zabierają zniżki na telewizję dla abonentów Plusa, to robi się nieciekawie. Właśnie dostęp do IPLI w formie pakietu IPLA Plus był dla mnie wabikiem, aby przedłużać u nich abonament telefoniczny. Jeśli od 1.09 nie dadzą żadnego rabatu dla Plusowców, to strzelają sobie samobója.

 

Jeśli chodzi o obecny stream, to nic się nie zmieniło. Dalej na kanałach AXN, BBC, Sundance i Filmboxach (po za Arthouse) króluje lektor. Brak możliwości zmiany na język oryginalny i brak możliwości korzystania z napisów. Hello!!! Jak chcą konkurować z Netflixem, muszą dać wolność wyboru. W takim razie pożegnam się z nimi bez skrupułów i nie będę tak drogiego pakietu wykupywać, aby móc oglądać informacje i publicystykę na Polsat News. Wystarczy mi ich strona polsatnews.pl, gdzie zamieszczają materiały video. W sieci mam dostęp od groma do kanałów informacyjnych z całego świata bez żadnych opłat. CBS News, ABC News, Bloomberg, France24, Sky News, GB News - oni dają stream live na YouTubie. Z polskich TVP Info, TV Republika i wPolsce są dostępni w sieci bezpłatnie. TVN24 mogę bezpłatnie posłuchać w formie przekazu audio. A tu okazuje się, że Polsat News staje się kanałem premium droższym od Sky News i od Bloomberga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB GO PREMIUM = dawny IPLA TV (bez sportu) + IPLA PREMIUM + IPLA BEZ REKLAM

albo 

PB GO PREMIUM = dawny IPLA FILMY I SERIALE + IPLA NEWS I ROZRYWKA + IPLA DZIECI + IPLA BEZ REKLAM

PB GO SPORT = dawny IPLA SPORT + IPLA PSP + IPLA ELEVEN

PB GO HBO i POLONIA raczej bez zmian

IPLA PLUS i wspomniany przez niektórych IPLA MIX zlikwidowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powinni przywrócić dostęp do IPLI użytkownikom którzy się opatrznie zalogowali w PB GO. Tym bardziej że piszą iż na razie PB GO jest testowe.

Jeszcze jedna rzecz: wydaje mi się że całkowicie utną bezpłatne transmisje na Ipli. Do tej pory czasami były: a to co ważniejsze konferencje prasowe, a to niektóre transmisje sportowe.

Nie widzę w ogóle sekcji "Live" na PB GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zalogować z ICOK. Niestety nie wszystko co działa w CPGo nie działa tutaj np. TVN24 czy C+ Sport3. Mam nadzieję, że do 1 września to naprawią.

EDIT: Po zezwoleniu w przeglądarce na telefonie na DRM kanały zaczęły działać

Edytowane przez tomik1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Do 4K będą mieli dostęp subskrybenci pakietu Polsat Box Go Sport za 40 zł na wybranych telewizorach z Tizen i Android TV. Polsat kupuje tylko kilka meczów w 4K w fazie pucharowej. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Zakończyli nie tylko pakiet IPLA PLUS, ale i IPLA MIX, który był oferowany bezterminowo do umów w CP. Troszkę nieuczciwe zachowanie. 

 

to już pewne?  i jak macie dostęp do polsat box go przecież jeszcze dwa dni. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
19 minut temu, _Artek_ napisał:

to już pewne?  i jak macie dostęp do polsat box go przecież jeszcze dwa dni. 

Możesz testowo już sobie uruchomić polsatboxgo.pl

 

Czy pewne? Myślę, że tak. Skoro nie mam dostępu do żadnych kanałów z pakietu Ipla MIX w Polsat BOX GO.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie  widzę ale skoro zabierają dostęp do ipla mix to im później tym lepiej nie zmienia to jednak faktu że być może  całkiem rozsądną opcją będzie rezygnacja z eleven i polsat sport premium przez sat c+ i wykupienie pakietu sportowego w polsat box go jakość trochę gorsza ale w tej cenie będą mecze LM w 4k do tego cały pakiet eleven i wszystkie kanały sportowe polsatu( choć niewiele tam jest), no i oczywiście c+sport przez sat. 

Trzeba się rejestrować od nowa czy można jakoś migrować z ipli?

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
8 minut temu, _Artek_ napisał:

Właśnie  widzę ale skoro zabierają dostęp do ipla mix to im później tym lepiej nie zmienia to jednak faktu że być może  całkiem rozsądną opcją będzie rezygnacja z eleven i polsat sport premium przez sat c+ i wykupienie pakietu sportowego w polsat box go jakość trochę gorsza ale w tej cenie będą mecze LM w 4k do tego cały pakiet eleven i wszystkie kanały sportowe polsatu( choć niewiele tam jest), no i oczywiście c+sport przez sat. 

Trzeba się rejestrować od nowa czy można jakoś migrować z ipli?

Logujesz się danymi z Ipla, z tym, że po zalogowaniu do PB GO nie ma powrotu do ipli. W tym sportowym pakiecie oprócz PSP, Eleven, sportowych kanałów Polsatu są jeszcze Eurosporty czy CANAL+Sport 3 i 4. 

 

@wojtmenzakupione pakiety w ipli zachowują ważność w PB Go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...