Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obejrzałem mecz na canal+boxie korzystając z aplikacji ipla, działały zarówno PSP1 i 2 jak i stream w 4k - bez zacięć.

Kanały psp 1 i 2 działały też w ramach usługi c+.

Natomiast na tv LG65B9 w aplikacji ipla w ogóle nie działa pakiet PSP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, danielpes5 napisał:

Ipla wczoraj znowu reklamowała mecz Ligi Mistrzów w 4K. Myślę sobie --może naprawili strumieniowanie. Jakiś update wrzucili czy cuś.

Po wejściu w zakładkę meczu PSG-Barcelona. Pojawiła się informacja ,że start transmisji od 20.40. Super ! Idą sobie piwko otworzyć.

Gdy minęła  magiczna godzina, pojawiło się okienko "oglądaj". Cyk ! Nareszcie  jakiś mecz w 4k. Loading. ...kręci się kółeczko....dwa obroty..trzy,znowu dwa...czekamy Coś mieli. .yyy to kiedy ten mecz? o 21 ? Może się do tego czasu załaduje.

Od czasu do czasu zerkam na TVP 1 ,tam od 20.55 ma być transmisja. Może będzie komentował Szpakowski ? Nie będzie źle. Potem dadzą też skróty. Ale zaraz zaraz. Od czego mam Polsat Sport Premium ?. Magiczne 4K . Nie no muszą przełączyć. Cyk ! Ipla wita mnie wspaniałym komunikatem " NIe ma meczu, ale za to wystąpił błąd" Serdecznie zapraszamy do kontaktu z BOK". No iiiiii misterny plan znowu upadł.

Dzięki Ci TVP 1.

PS. szkoda że meczu nie komentował Szpakowski, a Messi nie strzelił karnego .

 

Witam. 
Czy zapisałeś zgłoszenie w tej sprawie poprzez adres: pomoc@ipla.tv ? Jeśli tak, to prześlij mi numer referencyjny w wiadomości prywatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat poproszę zmienić logo i oprawę graficzną telewizji Polsat news 

17 minut temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

Polsat poproszę zmienić logo i oprawę graficzną telewizji Polsat news 

A i też proszę odkodować mux 4 dla wszystkich ludzi tak samo jak już zrobione jest przy polsat news

Edytowane przez Widz naziemnej telewizji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, novyrave napisał:

Ja obejrzałem mecz na canal+boxie korzystając z aplikacji ipla, działały zarówno PSP1 i 2 jak i stream w 4k - bez zacięć.

Kanały psp 1 i 2 działały też w ramach usługi c+.

Natomiast na tv LG65B9 w aplikacji ipla w ogóle nie działa pakiet PSP

Też mam to w planach. Być może na jesieni uwolnię się od obecnego operatora ( i przejdę /wrócę) do Canal+ Online..by w normalnych warunkach oglądać PSP. Bo na Iplę nie ma co liczyć. 

Wybadam co i jak w najbliższym salonie Canalu.

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2021 o 16:21, danielpes5 napisał:

( i przejdę /wrócę) do Canal+ Online..by w normalnych warunkach oglądać PSP. 

 

No nie wiem, czy będziesz zadowolony oglądając PSP przez Canal+Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, tyrla napisał:

Mi wczoraj pokazywało że mam wykupić pakiet sport mimo tego że miałem wykupiony.

Dokładnie wczoraj miałem identyczny problem, z tym że z pakietem PSP.. W czasie meczów Ligi Europy raptem wyłączyli dostęp do pakietu. !! I to na wszystkich urządzeniach. To że mnie trafił szlag to jest mało powiedziane.....

Dziś "usługa" ta już działa :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wczoraj miałem identyczny problem, z tym że z pakietem PSP.. W czasie meczów Ligi Europy raptem wyłączyli dostęp do pakietu. !! I to na wszystkich urządzeniach. To że mnie trafił szlag to jest mało powiedziane.....
Dziś "usługa" ta już działa   

Nie mam pakietu PSP na Ipli więc Ci nie powiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpes5 napisał:

Dokładnie wczoraj miałem identyczny problem, z tym że z pakietem PSP.. W czasie meczów Ligi Europy raptem wyłączyli dostęp do pakietu. !! I to na wszystkich urządzeniach. To że mnie trafił szlag to jest mało powiedziane.....

Dziś "usługa" ta już działa :D  

Miałem ten sam problem. Okolo 22 30 sytuacja wróciła do normy. Wydaje się, że jakaś awaria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis Ipla za darmo ma pokazac drugi mecz pólfinalowy LM w siatkówke, Perugia - Trentino https://www.ipla.tv/live/Liga-Mistrzow-w-siatkowce-2000-Studio-2015-Sir-Sicoma-Monini-Perugia-Trentino-Itas-transmisja-bezplatna/26749

 

Kilkanascie dni temu zapowiadali darmowa transmisje z jednych zawodow PS w biathlonie. Na jakiej zasadzie oni wybieraja wydarzenia do darmowego pokazywania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aboutreka napisał:

 

 

Kilkanascie dni temu zapowiadali darmowa transmisje z jednych zawodow PS w biathlonie. Na jakiej zasadzie oni wybieraja wydarzenia do darmowego pokazywania?

Dają to na czym nie zarobią. 

Nie udostepnia LM 4K za darmo , bo to im się nie opłaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to byłaby promocja,  taki pojedynczy  bezpłatny przekaz. ;-)

Chyba , że mecze w 4K są tak okazjonalne ,  że im się to nie opłaca.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...